نقل قول نوشته اصلی توسط Dune77 نمایش پست ها
سلام به همگی
من چند تا سوال داشتم در مورد تراول داکیومنت , ممنون میشم اگر کسی بتونه کمک کنه.
آیا برای تحویل مدارک و فرمهای مورد نیاز تراول داکیومنت باید حضوری به آنکارا بروم ؟
پرداخت 50$ هزینه صدور تراول داکیومنت به چه طریقی هست ؟ ( من کردیت کارت دارم آیا میتونم با اون پرداخت کنم؟)
زمان بررسی مدارک چقدر هست؟ و چون پاسپورت هم باید تحویل سفارت بشود چطوری میشه قبل از دریافت تراول داکیومنت بدون پاسپورت به ایران برگشت ؟

متشکرم
برای پرداخت هزینه می تونید آنلاین بپردازید و رسیدش رو پرینت کنید و درون پرونده اتون بذارید:
https://eservices.cic.gc.ca/epay/ord...08?category=16
گزینه ی دوم مربوط به شماست. مواظب باشید به خاطر این که IP شما از ایرانه یه موقع دسترسی به حساب کاناداییتون مختل نشه، شاید بد نباشه نزدیکانتون در کانادا پروسه پرداخت رو طی کنند.
از اونجایی که شما نیاز به دادن اثر انگشت ندارید، می تونید پرونده کاملتون رو به همراه گذرنامه از طریق شرکت های شناخته شده در تهران به یکی از شعبه های VFS (یعنی VAC) در ترکیه برسونید که اونا بفرستند سفارت. به این ترتیب نیاز به سفر ندارید.
در ضمن دقت کنید که فرم های مربوط به مدت زمان اقامتتون در 5 سال گذشته رو خیلی کامل پر کنید و مدارکی هم که نشون دهنده صحت تاریخ ها هست پیوست کنید که جای سوال نباشه برای افسر مهاجرت.