صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 79

موضوع: تجربیات اخذ travel document از ترکیه جهت بازگشت به کانادا بدون کارت PR بعد اخذ اقامت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات اخذ travel document از ترکیه جهت بازگشت به کانادا بدون کارت PR بعد اخذ

نقل قول نوشته اصلی توسط esiwind نمایش پست ها
    سلام
    روزهایی که کانادا بودید رو درج کنید. به همین سادگی.
    سلام. ممنون از راهنماییتون. خوشبختانه موضوع اونجور که نوشتم نبوده. کارت PR ما اومده بوده به آدرسی که داده بودم که مال یکی از دوستام بود و اونم واسه سورپرایز کردن من و از روی شوخی الکی به من گفته بود که باید بری واسه انگشت نگاری..... خلاصه با این شوخی ما رو نصف جون کرد ولی خدا رو شکر که فقط یه شوخی بود....

پیش فرض پاسخ : تجربیات اخذ travel document از ترکیه جهت بازگشت به کانادا بدون کارت PR بعد اخذ

با سلام
    با توجه به برداشته شدن تحريم ها امكان پرداخت هزينه هاي تراول داكيومنت از ايران يا به صورت انلاين هست؟
    آيا براي تراول داكيومنت انگشت نگاري لازمه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mohkamfard نمایش پست ها
    با سلام
    با توجه به برداشته شدن تحريم ها امكان پرداخت هزينه هاي تراول داكيومنت از ايران يا به صورت انلاين هست؟
    هنوز هیچ تغییری در مبادلات بانکی بوجود نیومده.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

سلام
    توي فرم Imm 5524 قسمت شماره ١٦ در مورد همراهي همسر داراي اقامت كانادا پرسيده و خواسته گواهي ازدواج به عنوان مدرك الصاق بشه. حالا سوال من اينه آيا منظورش همسريه كه در استخدام شركت هاي كاناداييه؟ ايا بايد مدرك ازدواج بفرستم يا نه ؟ همسر من در استخدام شركت هاي كانادايي در ايران نبوده !بايد بزنم نات اپليكبل؟

Junior Member

سلام دوستان. 2 تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدین:
    1) آیا الان برای گرفتن travel Document از آنکارا باید شخصا بریم آنکارا برای دادن Biometrics؟ یا هنوز همه مراحل رو میشه با آژانس یا پست انجام داد؟ با توچه به این که اولین پست این بحث متعلق یه دو سال پیشه می پرسم.
    2) آیا میشه پول رو با دادن مشخصات credit card فرستاد یا حتما باید بدیم آژانس واریز کنه به بانک ترکیه؟
    ممنون از کمکتون پیشاپیش

Junior Member

ببشخید می تونم سوال کنم که آیا شما جواب سوالتون راجع به آیا نیاز به انشگت نگاری هست رو گرفتین یا نه؟ منم سوالم همینه. ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohkamfard نمایش پست ها
    با سلام

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mina_6200 نمایش پست ها
    سلام دوستان. 2 تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدین:
    1) آیا الان برای گرفتن travel Document از آنکارا باید شخصا بریم آنکارا برای دادن Biometrics؟ یا هنوز همه مراحل رو میشه با آژانس یا پست انجام داد؟ با توچه به این که اولین پست این بحث متعلق یه دو سال پیشه می پرسم.
    2) آیا میشه پول رو با دادن مشخصات credit card فرستاد یا حتما باید بدیم آژانس واریز کنه به بانک ترکیه؟
    ممنون از کمکتون پیشاپیش
    1- فکر کنم برای تواول داکیومنت biometrics نمیخواد
    2- حتما باید حضوری پرداخت کنید. یا خودتون یا یکی مثل آژانس. تا جایی که خبر دارم نمیشد با کردیت کارت داد.

Junior Member

دوستان من از دوستی شنیدم که تازه تراول داکیومنت گرفته بود. از طریق سایت سی آی سی پول رو با کردیت داده بود ولی پول سفارت آنکارا رو با آژانس داده بود. سه مرحله داره، اول کپی مدارک ( ونه اصل مدارک) رو میفرسین آنکارا با آژانس، بعد براتون پاس ریکویست میاد پاس رو میفرسین و بعد که تایید شد باید خودتون یا اژانس براتون پیک آپ کنه. کل پروسه 2 تا 3 هفته طول کشیده برای ایشون و آژانس[...] کارشون رو انجام داده با هزینه 600- 700 هزار تومن برای یک نفر.
    ویرایش توسط sepehr_5566 : June 2nd, 2016 در ساعت 10:15 AM دلیل: ذكر نام شركت خلاف مقررات است.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mina_6200 نمایش پست ها
    دوستان من از دوستی شنیدم که تازه تراول داکیومنت گرفته بود. از طریق سایت سی آی سی پول رو با کردیت داده بود ولی پول سفارت آنکارا رو با آژانس داده بود. سه مرحله داره، اول کپی مدارک ( ونه اصل مدارک) رو میفرسین آنکارا با آژانس، بعد براتون پاس ریکویست میاد پاس رو میفرسین و بعد که تایید شد باید خودتون یا اژانس براتون پیک آپ کنه. کل پروسه 2 تا 3 هفته طول کشیده برای ایشون و آژانس [...] کارشون رو انجام داده با هزینه 600- 700 هزار تومن برای یک نفر.
    دقيقا همينطوره، هزينه سفارت رو بايد در بانك تركيه اي پرداخت شود. اگر دوستي تركيه داريد، ميتونه پرداخت كنن و اسكن رسيدشو براتون ارسال كنه. چند سال قبل اسكنشم قبول ميكردن. براي اطمينات قبلش با شركتي كه كاراي ويزا رو در تركيه انحام ميده تماس بگيريد و اطمينان حاصل كنيد.
    ویرایش توسط sepehr_5566 : June 2nd, 2016 در ساعت 10:16 AM دلیل: اصلاح نقل قول

Junior Member

با سلام.
    ممنون میشم اگه کسی بتونه منو راهنمایی کنه.
    من سال 2010 پی آر کانادا بودم ولی دیگه نتونستم برگردم کانادا تا الان که از دانشگاه پذیرش گرفتم و برای study permit اپلای کردم خود سفارت بهم پیشنهاد داد که میتونم برای travel document اقدام کنم.
    فرم هایی که لازم هست برای سفارت بفرستیم ی چک لیست و یکی هم اطلاعات هست درسته؟ چه مدارک دیگه ای باید اضافه کنم؟
    50 دلاری که باید به حساب سفارت واریز بشه رو میشه با ویزا کارت انلاین پرداخت کرد یا نه؟ اگه باید حتما حضوری پرداخت شه شماره حساب و بانکی که باید پول پرداخت بشه رو میشه لطف کنید؟
    70.8 لیر رو میشه به صورت نقدی آژانس به سفارت تحویل بده دیگه درسته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)