صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 32

موضوع: University of Leeds

Junior Member

پیش فرض پاسخ : University of Leeds

نقل قول نوشته اصلی توسط rezanaeli66 نمایش پست ها
    نه واقعا دانشگاه لیدر اسکولار شیپ نداره یعنی کلا هیچ فاندی به دانشجوایی دکترا نمی ده مثلا من که مهندسی شیمی خونم. برنامه برای لیدز رو کنسل کنم.
    اسکولارشیپ فول فاند میدن ولی به تعداد خیلی خیلی خیلی کمی از دانشجویان اینترنشنال

Member
    رشته و دانشگاه
    Institut polytechnique de Grenoble,fluid mechanics and energetics

نه واقعا دانشگاه لیدر اسکولار شیپ نداره یعنی کلا هیچ فاندی به دانشجوایی دکترا نمی ده مثلا من که مهندسی شیمی خونم. برنامه برای لیدز رو کنسل کنم.
    شما دکترا هستید و امکان داره که بهتون اسکالرشیپ بدن اگه backgroundخوبی داشته باشید اسکالرشیب واسه بچه های مستر کمه من که نتونستم از لیدز بگیرم مسلما به دلیل اینه که اولویت با دکتراست

نقل قول نوشته اصلی توسط sidasunny نمایش پست ها
    شما دکترا هستید و امکان داره که بهتون اسکالرشیپ بدن اگه backgroundخوبی داشته باشید اسکالرشیب واسه بچه های مستر کمه من که نتونستم از لیدز بگیرم مسلما به دلیل اینه که اولویت با دکتراست
    ممنون که پاسخ دادید از دوست قبلی هم تشکر می کنم. دقیقا استادی که من باهش صحبت کردم همین رو گفت که فاند بسیار رقابتی است و سخت. 14700 هم گفت سالی برای دکترا هزینه داره دانشگاه، ولی نمی دونم اگه ریسک این رو کنم که سال دوم می تونم فاند بگیرم یا نه؟ یه کم مشکل شده برام. و اینکه کنار دکترا به تونم کار کار کنم یا اصلا لیدز کار گیر میاد یا نه؟ واقعا فکرم رو مشغول کرده. من فقط مشکل مالیش داره اذیتم می کنه.
    روزمم بد نیست:
    یه ای اس ای
    یه دونه تحت داوری
    سه تا تا کنفرانس بین المللی که یکیش المان تحت الزویر بوده
    فقط زبانم مشکل دارم تافل 87 فکر کنم نمرام پایین باشه برای رقابت .
    متشکرم بازم

ممنون که پاسخ دادید از دوست قبلی هم تشکر می کنم. دقیقا استادی که من باهش صحبت کردم همین رو گفت که فاند بسیار رقابتی است و سخت. 14700 هم گفت سالی برای دکترا هزینه داره دانشگاه، ولی نمی دونم اگه ریسک این رو کنم که سال دوم می تونم فاند بگیرم یا نه؟ یه کم مشکل شده برام. و اینکه کنار دکترا به تونم کار کار کنم یا اصلا لیدز کار گیر میاد یا نه؟ واقعا فکرم رو مشغول کرده. من فقط مشکل مالیش داره اذیتم می کنه.
    روزمم بد نیست:
    یه ای اس ای
    یه دونه تحت داوری
    متشکرم بازم
    بحث کار گیر اومدن تو لیدز یه چیزه، بحث کاری داشتن که هم سالی 15000 تا خرج دانشگاه و هم سالی حدودا همون مقدار (حداقل 12000) خرج خودتون رو دربیاره یه چیز دیگه. این اندازه حقوق یه پست داک هست تقریبا و کاری نمیشه گیر آورد که انقدر درآمد داشته باشه در این مرحله تازه اونم اگر بخواهید همراه باهاش درس هم بخونید که دیگه هیچی!
    به نظر من شرایظتتون خوبه. ممکنه بورس رو بگیرید و اگر هم نگرفتید نا امیئ نشید و جاهای دیگه اپلای کنید. آدم میشناسم که 200 تا ریجکتی داشته ولی آخرین از بهترین دانشگاه ها پذیرش گرفته.

Member
    رشته و دانشگاه
    Institut polytechnique de Grenoble,fluid mechanics and energetics

روزمم بد نیست:
    یه ای اس ای
    یه دونه تحت داوری
    متشکرم بازم
    سلام دوست عزیز یه چیزی بهتون بگم خوشحال شید
    من نه صرفا از دانشگاه لیدز ولی از انگلیس دانشگاه دیگه واسه مستر scholarshipگرفتم کمک هزینه 4000تایی شهریمو کاور نمیکنه ولی من مستر هستم اما شما رزومه قوی دارید و دکترایید .لیدز نمره زبان براش مهمه واسه فاند حداقل 92 فکر کنم

Junior Member

سلام

به نظرم شما که رزومتون خوبه اینشا الله می تونید از یه جای خوب پذیرش بگیرید بنابراین به ریسکش نمی ارزه. ضمنا دانشگاه های اینگلیس مثل دانشگا های آمریکای همرکنشون نیستن که تعداد فاندشون برای اینترنشنال ها خیلی باشه تا بتونید یه ترم بیاید و بعد فاند جور کنیدو ممکن در تمام طول دکترا بهتون فاند ندن. تجربه ی من از ایمیل زدن به استادای مختلف از اینگلیس این بود که اکثرا (ولی نه همه) می گفتن ماکزیمم بتونی اسکولارشیپی که به اندازه ی پول شهریه بشه ببری.

روزمم بد نیست:
    یه ای اس ای
    یه دونه تحت داوری
    متشکرم بازم
    ویرایش توسط vahid1212 : July 1st, 2016 در ساعت 01:59 PM

Junior Member

سلام دوستان
    اطلاعی دارید که با بورس Leeds Anniversary Research Scholarship یک دانشجوی مجرد و دکتری میتونه از پس هزینه های زندگی بر بیاد؟ آیا میشه سیو هم کرد؟ این بورس علاوه براینکه هزینه دانشگاه رو کاورمیکنه، سالی حدود 14500 پوند هم بعنوان هزینه زندگی میده.

نقل قول نوشته اصلی توسط ss12345 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اطلاعی دارید که با بورس Leeds Anniversary Research Scholarship یک دانشجوی مجرد و دکتری میتونه از پس هزینه های زندگی بر بیاد؟ آیا میشه سیو هم کرد؟ این بورس علاوه براینکه هزینه دانشگاه رو کاورمیکنه، سالی حدود 14500 پوند هم بعنوان هزینه زندگی میده.
    علیک سلام
    یه سرچ بزنید لینک های زیادی رای برآورد هزینه زندگی تو شهرهای مختلف زندگی تو لیدز و انگلیس هست. هزینه اصلی شما اجاره خونه و قبض های روشه. بسته به اینکه کجا زندگی کنید و البته اینکه در نهایت چقدر خرج کنید هزینه هایی بین 700 تا 1000 پوند در ماه تقریبا معموله. با این حساب حداقل سالی 2500 پوند هم سیو دارید. اگر مراقب تر خرج کنید که بیشتر هم میشه.

سلام دوستان روزتون به خیر باشه.
    ببخشید من سوالی که داشتم اینه که از بچه های عمران کسی دیدید یا هست که از بورس های این دانشگاه استفاده کرده باشه؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    بر فرض اینکه یک نفر پذیرش دکترا در دانشگاه لیدز گرفته باشد. آیا بعد 4 سال دکترا می تونه ویزای کار بگیره؟ اصلا میتونه اقامت بگیره و بر نگرده؟ من شنیدم اقامت گرفتن و موندن تو انگلستان خیلی سخته. ممنون میشم راهنمایی کنید.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)