صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 82

موضوع: مدیریت جهانگردی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tourism management

پیش فرض مدیریت جهانگردی

با سلام
    از دوستان کسی در رشته مدیریت جهانگردی اقدام کرده؟
    مقطع دکتری مخصوصا یا احیانان MBA با گرایش tourism managment

دوستان هرگونه اطلاعی در مورد این رشته دارن ممنون میشم به اشتراک بگذارن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran

پیش فرض پاسخ : مدیریت جهانگردی

سلام دوستان
    من فوق لیسانس مدیریت جهانگردی دارم و می خوام برای دکترا اقدام کنم. با توجه به اینکه فارق التحصیلای رشته ما تعدادشون توی ایران خیلی کمه کارمون از بقیه سخت تره چون زیاد نمی تونیم راهنمایی بگیریم، ممنون می شم اگه هر اطلاعاتی که به دست میارین در اختیار همه بذارین. خوئم هم همین کارو می کنم.
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moon a نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فوق لیسانس مدیریت جهانگردی دارم و می خوام برای دکترا اقدام کنم. با توجه به اینکه فارق التحصیلای رشته ما تعدادشون توی ایران خیلی کمه کارمون از بقیه سخت تره چون زیاد نمی تونیم راهنمایی بگیریم، ممنون می شم اگه هر اطلاعاتی که به دست میارین در اختیار همه بذارین. خوئم هم همین کارو می کنم.
    مرسی
    سلام. درسته که سوال کردی خودت ولی من ازت سوال دارم. من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی هستم میخواستم ببینیم واسه فوق اگر مدیریت جهانگردی بخونم واسم سخت نیست واینکه میتونم باهاش کار کنم؟ دروس اصلی این رشته چیه؟ ممنون

Member zohrefadaee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University Putra Malaysia - UPM

اين رشته زير مجموعه رشته هاي مديريتي تعريف ميشه و قطعا از نظر سطح سختي و آسوني مثل اونهاست
    -----------------------

God Knows The Best

Member zohrefadaee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University Putra Malaysia - UPM

بازار كاري خوبي توي مالزي براش تعريف شده
    -----------------------

God Knows The Best

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moon a نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مرسی
    سلام
    من ارشد مدیریت جهانگردی دارم می گیرم. امسال هم واسه دانشگاه کنتربری نیوزیلند، لاتروب استرالیا، پن استیت و اریزونای امریکا و چند جای دیگه اپلای کردم. خوشال می شم که اطلاعاتم را به اشتراک بزارم.
    این رشته بسیار نوپا در جهان و به شدت رو به رشد هست. یکی از علت های آن صنعت پولدار گردشگری و علت دیگر، نیاز به برنامه ریزی گذران اوقات فراغت در این دنیای پر مشغله هست! البته این نظر منه. ولی علتش هر چی که هست، طرفداراش داره روز به روز زیادتر می شه. تو کشور خودمون در طول 2 سال متقاضیان کنکور این رشته چند برابر شدند. در نتیجه برای ادامه تحصیل گزینه های زیادی وجود داره.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    جامعه شناسی/علامه

با سلام
    کسی در مورد رشته event management اطلاعاتی داره .اینکه این رشته تو مقطع مستر کجا ها خوبه و هزینه چطوره ؟

سلام. من از University of Purdue امسال واسه PhD in Tourism ادميشن كرفتم با فاند كامل.از University of South Carolina هم توو همين رشته ادميشن كرفتم، البته هنوز نامه رسمي رو واسم نفرستادن. سوالي بود خوشحال ميشم كمك كنم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mshahvali نمایش پست ها
    سلام
    من ارشد مدیریت جهانگردی دارم می گیرم. امسال هم واسه دانشگاه کنتربری نیوزیلند، لاتروب استرالیا، پن استیت و اریزونای امریکا و چند جای دیگه اپلای کردم. خوشال می شم که اطلاعاتم را به اشتراک بزارم.
    این رشته بسیار نوپا در جهان و به شدت رو به رشد هست. یکی از علت های آن صنعت پولدار گردشگری و علت دیگر، نیاز به برنامه ریزی گذران اوقات فراغت در این دنیای پر مشغله هست! البته این نظر منه. ولی علتش هر چی که هست، طرفداراش داره روز به روز زیادتر می شه. تو کشور خودمون در طول 2 سال متقاضیان کنکور این رشته چند برابر شدند. در نتیجه برای ادامه تحصیل گزینه های زیادی وجود داره.
    موفق باشید

قطعا ميتوني. علاقه داشته باشي واست سخت نيست حتما. به علاوه تسلطت روو زبان هم واست يه pluse عمده خواهد بود.
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_eng نمایش پست ها
    سلام. درسته که سوال کردی خودت ولی من ازت سوال دارم. من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی هستم میخواستم ببینیم واسه فوق اگر مدیریت جهانگردی بخونم واسم سخت نیست واینکه میتونم باهاش کار کنم؟ دروس اصلی این رشته چیه؟ ممنون

Senior Member mehrabounr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

دوست عزیز 86125038 میشه یه توضیح مفصل در مورد این رشته بدید.
    چه درسهایی رو توی مقاطع مختلفش تدریس میشه. بازار کارش چیه. کسی اگر بخواد موفق بشه باید چه توانمندیهایی داشته باشه
    بعد اینکه تو ایران بازار کارش چطوریه؟مخصوصا که به صورت دولتی اهمیت زیادی به گردشگری نمیدن.

درسته که درسهای تاریخ و جغرافیا هم باید بخونید؟ دانستن زبانهای مختلف کمک زیادی میکنه؟

بازار کار این رشته به صورت منطقه ای نیست؟
    چون مثلا کشوری مثل فرانسه سالی 75 میلیون توریست داره و بخش زیادی از بودجه دولتی و درامدهای بخش خصوصی از این طریق تامین میشه. یا کشورهای اروپایی دیگه.
    ولی بعضی کشورها نه جای دیدنی دارن نه توریست زیاد و یا اینکه به این چیزها اهمیت نمیدن و جاهای توریستیشون رو یا خشک میکنن،یا میفرستن زیر آب!

بیشتر میخوام بازار کار و زمینه کار این رشته رو بدونم.
    مثلا توی شرکتهای گردشگری که تور میذارن و اینهاست؟ یا توی مناطقی که جذب توریست دارن باید کار کنید که مشاوره بدید به شرکتهای اون منطقه؟ یا چجوریه؟

ممنون میشم اطلاعات و تجربتون رو در اختیار من و بقیه دوستان قرار بدید
    ویرایش توسط mehrabounr : March 5th, 2012 در ساعت 12:28 AM
    Sorry if you haven't received an answer from me. I don't check the forum any more. If you want to talk, find me on Linkedin or through email.
    Bear in mind I only have information about USA Business school and business PHD admissions.*Who ever says apply to top 30, say NO

صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)