صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 46

موضوع: فرایند اخذ پذیرش در مقطع دکتری مدیریت مالی

پیش فرض پاسخ : PhD in finance - 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط zahraaa نمایش پست ها
    I guess what you want can be found in "Environmental Economics." Then you have to look at Economics departments and schools and look for those who are working in this branch. I am not sure how new is Carbon Trading since they are discussing it for more than a decade
    You also can look at Agriculture Economics department they normally put more emphasize on environmental issues
    متاسفانه یک مقداری از environmental economics فاصله داره این مبحث و متاسفانه من اونجا هم چیزی پیدا نکردم.
    البته جدید که نیست اما فکر کنم به جرات میشه گفت توی ایران هیچ کاری انجام نگرفته!

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط artash نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان فایننسی وقت خودتون رو واسه اپلای و فاند واسه این رشته مزخرف تلف نکنین .
    من خودم مثه سگ پشیمونم که چرا مالی خوندم .
    از همون اول اگه مهندسی میخوندم الان میتونستم خیلی راحت بورس بشم و برم واسه دکتری .
    این ار من وصیت
    دوستان هم رشته ای گلم
    موفق باشین
    I encourage you to apply for IE and construction programs if you have received your degree from University of Tehran
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

به پیشنهاد یا نمیدونم بگم سوال!!!

یعنی رنک های 100یا 90 به بالا هم فاند/ پذیرش نمیدن؟ یعنی منظورم اینه که کسایی که درخواست پذیرش دادن به دانشگاههای رنک بالا هم درخواست فرستادن و رد شده؟؟؟

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    به پیشنهاد یا نمیدونم بگم سوال!!!

یعنی رنک های 100یا 90 به بالا هم فاند/ پذیرش نمیدن؟ یعنی منظورم اینه که کسایی که درخواست پذیرش دادن به دانشگاههای رنک بالا هم درخواست فرستادن و رد شده؟؟؟
    There are few schools who have PhD level finance programs. Business schools are very competetive over here
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

پیش فرض پاسخ : فرایند اخذ پذیرش در مقطع دکتری مدیریت مالی

سلام منم میخواستم شرایطمو بگم شاید بتونین کمکم کنید
    مدرک ارشدمو تو رشته فاینس با معدل ۴.۰۰ از قبرس گرفتم البته فول فاند داشتم از دولت قبرس ایلس ۷ دارم با جی ر ای ۲۹۹ ولی مدرک لیسانسم مهندسی عمران از ایران با معدل نزدیک ۱۴
    مخواستم بدونم شانس گرفتن بورس دارم به نظرتون واسه دکترای فاینس؟
    مقاله ندارم و در حال حاضر هم دانشجو دکتری فانس همینجا هستم
    ممنون که وقت میذارید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_azin نمایش پست ها
    سلام منم میخواستم شرایطمو بگم شاید بتونین کمکم کنید
    مدرک ارشدمو تو رشته فاینس با معدل ۴.۰۰ از قبرس گرفتم البته فول فاند داشتم از دولت قبرس ایلس ۷ دارم با جی ر ای ۲۹۹ ولی مدرک لیسانسم مهندسی عمران از ایران با معدل نزدیک ۱۴
    مخواستم بدونم شانس گرفتن بورس دارم به نظرتون واسه دکترای فاینس؟
    مقاله ندارم و در حال حاضر هم دانشجو دکتری فانس همینجا هستم
    ممنون که وقت میذارید

سلام دوست عزیز، بعد از چند سال باز به این جمع دوست داشتنی برگشتم.
    ببینین به نظرم اول تعین کنند که برای سبک آمریکایی یا سبک انگلیسی میخاید اقدام کنید. اگر برای امریکا و شبیه و اون مثل کانادا یا دانشگاه های اروپای شبیه اون میخاین اقدام کنید به جی مت و جی آر ای بچسبید، در غیر این صورت به مقاله و تحقیق و زبان (این برای هر دو)
    در مورده فاند هم سبک آمریکایی ها معمولا دارای فاند هستن نه همه اما ۹۰ درصد. برای دکترای سبک انگلیسی واقعا بستگی داره. گاهی پول دارن و میدن گاهی نه ، یا اینکه به دانشجوی خارجی اون سال پول میدن و یا اینکه نه ،یا بسته به مورده شما داره که چه اندازه قوی باشه، به زمان اقدام هم که خوب بستگی داره

معادل هم خیلی مهمه اما همیشه جای امید هاست با تلاش و جبران کردن از راه های دیگه. من معادل لیسانسم زیره ۱۳ هست از دانشگاه امریکا نیو ارلانPhD in Financial Economics ۲ سال پیش پذیرش گرفتم اما خوب ویزا ندادن ،الان هم از انگلیس پذیرش PhD in Finance گرفتم هر چند فاند مشخس نیست

من رشته لیسانسم امار بوده.الان فوق دارم مدیریت مالی میخونم دانشگاه ازاد.ایا برای پذیرش دکترا در رشته مدیریت مالی شانس دارم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط pioneer1990 نمایش پست ها
    من رشته لیسانسم امار بوده.الان فوق دارم مدیریت مالی میخونم دانشگاه ازاد.ایا برای پذیرش دکترا در رشته مدیریت مالی شانس دارم
    سلام بنظر من بکگراند شما به ریاضیات مالی خیلی نزدیک هست من نظرم مثبت هست
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام !
    دوستان من ترم آخر ارشد مدیریت مالیم دانشگاه صنعت نفت ! (رتبه 40 ) مغدل بالای 17 .لیسانس مدیریت صنعتی معدل 16.54
    واسه اپلای کردن میخوام شروع کنم ! از سختیاشم خبر دارم ! فرض کنیم که تافل بالای 100 بگیرم و جی مت 700 به بالا
    در رابطه با موضوعات جدید مالیم اطلاعات خوبی دارم ! با شبکه های عصبی و پیش بینی سری های زمانی با این روش آَشنایی کامل دارم ( بخشی از پایان نامه ) با منطق فازی و مدل سازی مالی تو متلبم آَشنایی کامل دارم ( بخشی از پایان نامه ) فکر کنم حداقل دوتا مقاله داخلی از پایان نامه بتونم بدم ! از استادای خوبیم میتونم ریکام بگیرم ( شریعت پناهی و ...)
    دوستان سوال من اینه که من خودمو برای چه سطح دانشگاهی آماده کنم !؟
    اصلا میشه رو کشور های آمریکای شمالی حساب باز کرد ؟

سلام
    من ارشد مدیریت مالی دانشگاه آزاد با معدل 17.5 ، لیسانس نرم افزار معدل 16.21، آیلتس 7، دو تا مقاله، سابقه کار مرتبط با مالی ندارم، سن 37
    لطفا راهنمایی کنید که آیا برای پذیرش با فاند در آمریکا یا کانادا در فاینانس شانسی دارم؟ اگر نه بدون فاند چطور؟ در مورد هزینه تحصیل در امریکا و کانادا در این مقطع حدودا سالی چفدر است؟
    با تشکر

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)