صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 46 , از مجموع 46

موضوع: فرایند اخذ پذیرش در مقطع دکتری مدیریت مالی

Junior Member Aurelia آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت مالی

پیش فرض پاسخ : فرایند اخذ پذیرش در مقطع دکتری مدیریت مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام معدلهای شما خوب است و مقاله هم همه جا /کشور /دانشگاه به کارتان میاید بنابراین اگر فرصت/زمان دارید از دست ندهید.

پیشنهاد من این است که فکرتان را برای تصمیمگیری در خصوص کشور و دانشگاه منسجم کنید تا دوستان اینجا بتوانند به طور دقیق تر کمک کنند. شما الان اگر خودتان بخواهید سوالی که نوشته اید را جواب بدهید فکر میکنید چند کتاب جواب ممکن است داشته باشد؟ تقریبا ۵۰% تایپکهای این سایت پاسخ شما هستند. با معدل خوب + نمره زبان عالی+ /GMAT/GRE بالا + پروپوزال قوی + داشتن رابطه با اساتید کلیدی دنیا همه جایش مقصد شما و پذیرای شما است.

موفق باشید
    ممنون از پاسختون؛
    راستش خیلی از مطالب فروم رو خوندم اما بیشتر گیج شدم.
    طبیعتا آمریکا و بعد کانادا رو بیشتر دوست دارم چون هدفم گرفتن اقامتشون هم هست ولی خیلی ها گفته بودن شانس پذیرش دکتری مالی در این کشورها بسیار پایینه به دلیل رقبای قوی حتی با نمره GMAT 750!
    تاپیکهای مدیریت مالی رو که خوندم کمی دلسرد شدم چون فرایند اخذ پذیرش هم پروسه هزینه بری هست و میخوام اگه برای جایی اقدام میکنیم با احتمال زیاد نتیجه بگیرم و پولم دور ریخته نشه.
    ممنون میشم اگه یکم بیشتر راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Superstar

سلام اطلاعات زیاد باید به شما برای تصمیم درست کمک کند نه اینکه خدای نکرده گیج کندبه نظرم اولین گام پیدا کردن اطلاعات کافی و بعد بازکردن اپشنها باشد. تا زمانی که در حلقه تنگ آمریکای شمالی و مالی باشید انتخابهایتان محدود است. شما اطلاعاتی را که دوستان برای دکتری در آمریکا میگذارند را مطالعه کرده اید ببنید حاضریدمثلا با یک ویزای یک بار ورود آنجا بروید؟ بعضیها حاضرند بعضی نه من بودم میرفتم شما چطور؟ برای بچه های مالی خوانده رشته های مشابه که در آن رقابت ملایم تر باشد هم هست آنها را هم بررسی کنید. ببینید حاضرید دو سال حتی سه سال زمان بگذارید فقط برای اینکه دانشگاههای خیلی خوب را انتخاب کرده اید یا باید یک کمی به قول اینها کامپرومایز کنید و در عوض درس اصلی را رودتر شروع کنید. و همه اینها زمان میبرد وشما فکر کنم خوب است به خودتان کمی فرصت بدهید تا با آرامش مسیرتان را پیدا کند. اینها تصمیمهایی هستند که هیچ کس جز شما نمیتواند بگیرد یا کمک کند.

در این اثنا هم به زبان/ارمونهای دیگر / مقاله و بچسبید که اگر فرصتی پیدا شد نبودن اینها مانعی برایتان نباشد.

نکته من این است باید برای تصمیم به خودتان فرصت بدهید و برای آماده کردن ابزار ها پذیرش گرفتن عجله کنید و نه برعکس.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Aurelia نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون؛
    راستش خیلی از مطالب فروم رو خوندم اما بیشتر گیج شدم.
    طبیعتا آمریکا و بعد کانادا رو بیشتر دوست دارم چون هدفم گرفتن اقامتشون هم هست ولی خیلی ها گفته بودن شانس پذیرش دکتری مالی در این کشورها بسیار پایینه به دلیل رقبای قوی حتی با نمره GMAT 750!
    تاپیکهای مدیریت مالی رو که خوندم کمی دلسرد شدم چون فرایند اخذ پذیرش هم پروسه هزینه بری هست و میخوام اگه برای جایی اقدام میکنیم با احتمال زیاد نتیجه بگیرم و پولم دور ریخته نشه.
    ممنون میشم اگه یکم بیشتر راهنماییم کنید.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام
    من لیسانسم حسابداری از دانشگاه سراسری-روزانه با معدل 18.1 و ارشدم مدیریت مالی از دانشگاه سراسری با معدل 18.32 و دانشجوی دکتری علوم تحقیقات هستم رشته مالی معدل 17.5 و هنوز دفاع نکردم. 2تا مقاله آی اس آی و 8 تا همایش ملی و بین المللی و 4مقاله علمی پژوهشی هم دارم . آیلتس نمره 6.5 . مجدد هم میخوام امتحان بدم تا با مطالعه نمره بالاتر بگیرم. سابقه تدریس دانشگاهی دارم هم برای مقطع کارشناسی هم ارشد.
    31سالمه
    بجز امریکا شرایط ادامه تحصیل در همین مقطع دکتری(مثلا برای حسابداری)برای من در کدوم کشورها بیشتر هست؟ فاند رو میخوام کامل باشه و کمک هزینه باشه
    شنیدم هلند و دانمارک هم خوب هستو حقوق میدن ... من ترجیحم انگلیسی زبان بودن برای پذیرشه ک لازم نباشه زبان دیگه ای جز انگلیسی رو امتحان بدم
    اگر میشه من رو توی این زمینه ها راهنمایی کنید:
    1.رشته پیشنهادی برای دوباره دکترا خوندن؟
    2.کشور پیشنهادی؟ مخضوصا بابت هزینه و آینده کاری؟
    3.شانس قبولی من چقدر هست و چقدر امیدوار باشم؟ و چه کارهایی انجام بدم

Junior Member

سلام
    من لیسانس مهندسی برق دارم از دانشگاه شهید بهشتی میخوام بدونم میتونم برای ارشد یا دکتری مدیریت در امریکا یا کانادا اقدام کنم و فاند بگیرم؟

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط n_t نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس مهندسی برق دارم از دانشگاه شهید بهشتی میخوام بدونم میتونم برای ارشد یا دکتری مدیریت در امریکا یا کانادا اقدام کنم و فاند بگیرم؟
    بله میتونین. شاخه های کمی اگه هدفتون باشه خیلی کار راحتری دارین. مثل مدیریت ریسک ، فاینانس و...
    جیمت بالای 700 بیارین - تافل بالای 100
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فناوری اطلاعات تهران جنوب

سلام دوستان
    من ترم آخر رشته مهندسی IT هستم.اما به دلیل عدم علاقه به این رشته و علاقه به مدیریت مالی قصد دارم تو ارشد این رشته رو بخونم و بعدش تو همین حوزه برای دکترا اپلی کنم(ترجیحا کشور کانادا) و بحث فاند گرفتن هم برام مهم هستش.
    سوال بنده از دوستان عزیز اینه که به نظرتون این راه درستی هست؟
    جون طی تحقیقاتی که داشتم ظاهرا متفاوت بودن رشته لیسانس و فوق لیسانس باعث کاهش شانس قبولی میشه و خب اگر این موضوع جدی باشه مجبورم از رشته فعلیم انصراف بدم و برم رشته حسابداری بخونم که یه مقدار شرایط سختیو ایجاد میکنه....
    و مسئله دیگه ای که بهش برخوردم این بود که بعضیا میگفتن قوانین مالیاتی و .... در ایران با سایر کشور ها متفاوته و بهتره شما بری اونور مثلا یه کالج بخونی بعد وارد بازار کار شی.نمیدونم این موضوع در رابطه با تحصیل هم درسته یا نه...؟
    اما خوب بعید میدونم کالج بیاد بورس کنه درسته؟
    در کل با توجه به تمامی این شرایط ممنون میشم استادید مهترم پیشنهاد خودشون رو به من بگن که چکار کنم بهتره؟

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)