صفحه 33 از 33 نخستنخست ... 2324252627282930313233
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 323 , از مجموع 323

موضوع: مدارک چهار ساله دبیرستان و اصل تاییدیه تحصیلی (پست اول خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک چهار ساله دبیرستان و اصل تاییدیه تحصیلی (پست اول خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط sonia62 نمایش پست ها
    دالترجمه مدارکتون رو تحویل گرفت؟؟ تا اونجا که من میدونم اگه مهر اداره کل رو نداشته باشه قابل ترجمه نیست.
    نه تنها تحویل گرفت، بلکه امروز که رفتم ازشون بگیرم تا ببرم اداره کل، بهم گفتن که همون مهرهای روش درسته. خدا رو شکر من گوش نکردم و بردم اداره کل.
    از شما خیلی متشکرم. اگر جواب پست من رو نمی دادین، من نمی رفتم سراغ مهر اداره کل

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : مدارک چهار ساله دبیرستان و اصل تاییدیه تحصیلی (پست اول خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahan_734 نمایش پست ها
    نه تنها تحویل گرفت، بلکه امروز که رفتم ازشون بگیرم تا ببرم اداره کل، بهم گفتن که همون مهرهای روش درسته. خدا رو شکر من گوش نکردم و بردم اداره کل.
    از شما خیلی متشکرم. اگر جواب پست من رو نمی دادین، من نمی رفتم سراغ مهر اداره کل
    چقدر عجیب که تجویل گرفته و حتی نمیدونسته!! خداروشکر که دقت کردین وگرنه شاید کلی پول ترجمه میدادین و بعدش سفارت قبول نمی کرد! بنظرم اگه میتونین دالترجمتون رو عوض کنین ظاهرا اینا مسلط نیستن!! البته در حد ی پیشنهاده. یادمه تو همین فروم ی جا خودنم سفارت یکی از دالترجمه هارو قبول نداشته، گرچه الان دیگه اینجوری نیست و همرو قبول داره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sonia62 نمایش پست ها
    چقدر عجیب که تجویل گرفته و حتی نمیدونسته!! خداروشکر که دقت کردین وگرنه شاید کلی پول ترجمه میدادین و بعدش سفارت قبول نمی کرد! بنظرم اگه میتونین دالترجمتون رو عوض کنین ظاهرا اینا مسلط نیستن!! البته در حد ی پیشنهاده. یادمه تو همین فروم ی جا خودنم سفارت یکی از دالترجمه هارو قبول نداشته، گرچه الان دیگه اینجوری نیست و همرو قبول داره.
    چون گفتن سریع تر از بقیه هستن، دادم دستشون
    مثل اینکه سرعتشون ناشی از بی دقتی است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)