صفحه 30 از 33 نخستنخست ... 2021222324252627282930313233 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 323

موضوع: مدارک چهار ساله دبیرستان و اصل تاییدیه تحصیلی (پست اول خوانده شود)

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

پیش فرض پاسخ : مدارک چهار ساله دبیرستان و اصل تاییدیه تحصیلی (پست اول خوانده شود)

سلام دوستان،
    من میخواستم برای imat از طریق سفارت ایتالیا در بوداپست اقدام کنم که بهم گفتن تایید شده ترجمه مدارک پیش و دیپلم رو میخوان. الان من اصل مدارک رو دارم و موقعی که از مدرسه گرفتم مهر مدرسه و اموزش پرورش هم روش بود، نیازی هم ندارم که برای ویزا از طریق تهران اقدام کنم و صرفا تایید ترجمه ی مدرکم رو از سفارت ایتالیا در تهران میخوام، با این اوصاف باز هم نیاز هستش من تاییدیه تحصیلی و مهر وزارت خارجه و دادگستری بگیرم یا همون ترجمه رو سفارت تایید میکنه؟

Moderator

پیش فرض پاسخ : مدارک چهار ساله دبیرستان و اصل تاییدیه تحصیلی (پست اول خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط fgh1372 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من میخواستم برای imat از طریق سفارت ایتالیا در بوداپست اقدام کنم که بهم گفتن تایید شده ترجمه مدارک پیش و دیپلم رو میخوان. الان من اصل مدارک رو دارم و موقعی که از مدرسه گرفتم مهر مدرسه و اموزش پرورش هم روش بود، نیازی هم ندارم که برای ویزا از طریق تهران اقدام کنم و صرفا تایید ترجمه ی مدرکم رو از سفارت ایتالیا در تهران میخوام، با این اوصاف باز هم نیاز هستش من تاییدیه تحصیلی و مهر وزارت خارجه و دادگستری بگیرم یا همون ترجمه رو سفارت تایید میکنه؟
    درود
    برای ترجمه شما نیاز به مهر مدرسه و اموزش پرورش ناحیه و کل استان دارید بعد اینکه تائید اینارو گرفتید میتونید بدید برای ترجمه و باید توی ترجمه مهر وزارت ها هم خورده بشه بعد بدید سفارت تائید کنه، احتمال میدم چون برای ویزا نمیخوایید تائیدیه تحصیلی رو نخوان ازتون ولی به نظرم ریسک نکنید و اگه امکانش را دارید تائیدیه رو هم بگیرید و باهم تحویل سفارت بدید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک چهار ساله دبیرستان

سلام. من ازطریق پیشخوان دولت درخواست تاییدیه تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی دادم
    هزینه تاییدیه تحصیلی برای هر مدرک 17500 تومن هست.
    دیپلمم تایید شد ولی پیش دانشگاهییم تایید نشد. وقتی پیگیری میکنم تو سایتش پیغام زیر رو میده:
    وضعیت استعلام: استعلام از سمت آموزش و پرورش رد شده
    زمان رد استعلام: 1396-11-05 12:42:35
    دلیل رد: صدور تاييديه تحصيلي در منطقه امکان پذير نيست چونترمی واحدی شود
    من متوجه نشدم مشکل کجاست. یا الان باید چی کار کنم؟

Moderator

پیش فرض پاسخ : مدارک چهار ساله دبیرستان

نقل قول نوشته اصلی توسط farhangma نمایش پست ها
    سلام. من ازطریق پیشخوان دولت درخواست تاییدیه تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی دادم
    هزینه تاییدیه تحصیلی برای هر مدرک 17500 تومن هست.
    دیپلمم تایید شد ولی پیش دانشگاهییم تایید نشد. وقتی پیگیری میکنم تو سایتش پیغام زیر رو میده:
    وضعیت استعلام: استعلام از سمت آموزش و پرورش رد شده
    زمان رد استعلام: 1396-11-05 12:42:35
    دلیل رد: صدور تاييديه تحصيلي در منطقه امکان پذير نيست چونترمی واحدی شود
    من متوجه نشدم مشکل کجاست. یا الان باید چی کار کنم؟
    درود
    شاید یه مشکلی تو آموزش پرورش پیش اومده شما یه سر به آموزش پرورش ناحیه خودتون و یه سر هم به آموزش پرورش کل بزنید و به صورت حضوری پیگیری کنید.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

با سلام
    من یک سوال داشتم راجبه مدارک خواسته شده سفارت ایتالیا. این تاییدیه تحصیلی مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی چی هست؟ و از کجا باید بگیریمش؟
    با تشکر

با سلام خدمت دوستان

آیا برای پذیرش دکتری، سفارت مدارک دبیرستان و دیپلم رو میخواد یا مدرک و ریز نمرات لیسانس و ارشد کافیه؟

با تشکر

ApplyAbroad Superstar

سلام در فرمها گاهی سوال میکنند ولی عموما برای مدرک بیشتر از تحصیلات دانشگاهی را نمیخواهند. موفق باشید

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط rezamaleki84 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

آیا برای پذیرش دکتری، سفارت مدارک دبیرستان و دیپلم رو میخواد یا مدرک و ریز نمرات لیسانس و ارشد کافیه؟

با تشکر
    درود
    بله شما برای ایتالیا نیاز به ترجمه مدرک و ریزنمرات دبیرستان و پیش دارید.(پست اول را مطالعه کنید.)

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام در فرمها گاهی سوال میکنند ولی عموما برای مدرک بیشتر از تحصیلات دانشگاهی را نمیخواهند. موفق باشید
    درود
    دوست عزیز لطفا قبل از پاسخ از صحت جوابتان مطمئن باشید تا باعث گمراهی دیگران نشود.(برای ایتالیا پذیرش در کلیه مقاطع نیاز به ترجمه مدارک دبیرستان و پیش هست)

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

سلام به همگی. دوستان آیا موقع تاییدیه گرفتن نیاز هست خود شخص یا پاسپورتش هم باشه؟ من فقط تاییدیه میخوام بگیرم و ویزا نمیخوام ... کنسولی هم ماشااله از بس تلفن رو جواب میدن خسته شدن دیگه! :|

با سلام

دوستان در مدارک مورد نیاز برای ویزای دانشجویی، منظور ازاصل تاییدیه تحصیلی مقطع دیپلم و پیش دانشگاهی چیه؟

با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)