صفحه 11 از 33 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 323

موضوع: مدارک چهار ساله دبیرستان و اصل تاییدیه تحصیلی (پست اول خوانده شود)

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

پیش فرض پاسخ : مدارک چهار ساله دبیرستان

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza366 نمایش پست ها
    منم فکر میکردم به درد سفارت میخوره. ولی تاییدیه تحصیلی بقیه ۲ نسخه هست و دادگستری از اون تاییده که پیشخوان فرستاده کپی گرفته و خودش مهر زده. واسه همین فکر میکنم بدون مهر دادگستری بی اعتبار باشه. چون خود تاییدیه یه کاغذ سادس با مهر پیشخوان! این چه اعتباری داره؟! ینی صحتش از کجا مشخص میشه؟
    یه نکته دیگش اینکه قید شده این مدرک به صاحبش نباید داده بشه. واسه همین دادگستری مهر کپی برابر اصل میزنه بعد با ترجمه بر میگردونه. اگه بخواید میتونم عکس هاش رو بزارم
    دوست عزیز من فکر میکنم همین کپی برابر اصلی که مهر کپی برابر اصل "اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی(فنی)" رو داره برای سفارت مورد قبول باشه. من که ترجمه م رو بردم واسه تشکیل پرونده به مدرسه، دارالترجمه همین کپی برابر اصل ها(قبلا دقت نکرده بودم کپی هستند) ضمیمه ی ترجمه کرده بود، که اونجا جدا کردند و بهم پس دادند!
    در ضمن به تایید تصحیلیتون بشتر دقت کنید، چون مال من علاوه بر مهر دفتر پیشخوان امضای رییس اداره آموزش و پرورش رو هم داره!
    و اینکه دوستان اینقدر نگران نباشید تقریبا همه ی دارلترجمه ها روال کارشون مشابه هست و مطمئن باشید این کپی برابر اصل تاییدیه رو بهتون خواهند داد و سفارت هم قبول خواهد کرد، پس خیلی راحت و بدون نگرانی برید دنبال کارای ترجمه تون که فکر میکنم این بحث تاییدیه تحصیلی دیگه تموم شده ست!

نقل قول نوشته اصلی توسط Omeed نمایش پست ها
    درسته.
    همینجوری که گفته، روندش اینه که پس از اداره ی آموزش و پرورشِ ناحیه،
    پیش از رفتن به اداره ی کل آموزش و پرورش، باید رفت از پیشخوان دولت (تنها برخی از دفترها انجام می دهند)، و درخواستِ تاییده ی تحصیلی کرد.

هزینه ی این کار هم دفاتر پیشخوان حدودا 22 تومن برا هر مدرک (پیش دانشگاهی و ریز نمراتش مثلا 22 تومن) می گیرند.

پس از اینکه پیشخوان دولت رفتید، پیشخوان رسید می ده که ثبت کرده اید.

سپس اداره ی کل تایید می کنه مدرکتون رو (رسیدِ دفترِ پیشخوان رو هم نمی خواد چون کامپیوتری چک می کنه) و دیگه می تونید ببرید بدید دارالترجمه، مدرکتونو ترجمه کنه.
    پس خیالمون راحت باشه که اداره کل اموزش و پرورش رسید دفتر پیشخوان رو نمیخواد؟ من چون خودم تهران هستم میخوام اینجا درخواست تاییدیه کنم و به یه نفر تو اصفهان بسپارم که مدارکمو توی اداره کل مهر بزنه

رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط proceso نمایش پست ها
    پس خیالمون راحت باشه که اداره کل اموزش و پرورش رسید دفتر پیشخوان رو نمیخواد؟ من چون خودم تهران هستم میخوام اینجا درخواست تاییدیه کنم و به یه نفر تو اصفهان بسپارم که مدارکمو توی اداره کل مهر بزنه
    فکر میکنم تقاضا باید از دفتر پیشخوان همون شهر صورت بگیره،مطمئن نیستم، اما میدونم که رییس آموزش پرورش ناحیه باید امضاشون کنه.

ویرایش اما ادامه ی روال کار در اداره ی کل بدون رسیدها، همانطور که چند پست قبلتر یکی از دوستان گفتند ممکن است
    ویرایش توسط Garibaldi : April 15th, 2016 در ساعت 08:47 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک چهار ساله دبیرستان و اصل تاییدیه تحصیلی

سلام
    تاییدیه تحصیلی دیگه چیه؟!!!! من ریزنمرات و گواهی تحصیلی دیپلم و پیش رو دارم.
    میشه یکی توضیح بده

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط sugarecane نمایش پست ها
    سلام
    تاییدیه تحصیلی دیگه چیه؟!!!! من ریزنمرات و گواهی تحصیلی دیپلم و پیش رو دارم.
    میشه یکی توضیح بده
    درود
    از امسال سفارت قانونی مبنی بر تهیه تاییدیه تحصیلی گذاشته که وقتی میرید به سفارت برای ویزای دانشجویی باید اصل تائیدیه را داشته باشید یه مقدار وقت بزارید و همین تاپیک رو بخونید به جواب سوالتون میرسید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

دوستان لطفا کمک کنید
    الان من اصل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی دارم در ضمن ریز نمرات 4 ساله هم به تایید مدرسه و آموزش پرورش ناحیه رسیده ،
    الان باید چی کار کنم همینا رو ببرم داراترجمه کافیه ؟ این تایید تحصیلی که می گید جیه ؟! از کجا بگیریم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrokh2000 نمایش پست ها
    دوستان لطفا کمک کنید
    الان من اصل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی دارم در ضمن ریز نمرات 4 ساله هم به تایید مدرسه و آموزش پرورش ناحیه رسیده ،
    الان باید چی کار کنم همینا رو ببرم داراترجمه کافیه ؟ این تایید تحصیلی که می گید جیه ؟! از کجا بگیریم ؟
    شما برای ترجمه، نیازمند مهر آموزش و پرورش استان هم هستین‌. بنابریاین قبل اینکه تشریف ببرین آموزش و پرورش استان مربوطه، به دفاتر پیشخوان دولت میرین و درخواست تاییدیه تحصیلی میدین تا بفرستن به آدرس دادگستری و قوه قضاییه تهران (اداره مترجمان رسمی ). بهتون دو تا رسید میدن ( یکی واسه پیش و یکی واسه دبیرستان). به همراه مدرک پیش و دبیرستان و ریزنمران اونها، تشریف میبرید آموزش و پرورش کل استان ، اونا خودشون از سیستم چک میکنم و میبینن که شما درخواست تاییدیه تحصیلی کردین. تایید میکنن و همونجا بعد چندتا امضا گرفتن،مهر میزنن روی مدارکتون. حالا شما میتونید تشریف ببرید دارالترجمه.

Junior Member

سلام به همه
    ببخشيد من نميدونستم سوالمو كجا بايد بپرسم
    Declaration of value چيه كه دانشگاه ميخواد آپلودش كنيم؟
    همون تاييديه تحصيليه؟؟

رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

DV مدرکی هست که سفارت برای ارایه به ادارات و دانشگاههای ایتالیا صادر میکنه (به منظور تایید اعتبار مدارک تحصیلی شما)، و همراه با ویزا به شما میده.

Junior Member

ببخشید من مدارکمو برای پارسال تایید سفارت کردم و dv بهم دادن.می خوام امسال واسه ویزا اقدام کنم.آیا این تاییدیه تحصیلی رو نیاز دارم اضافه کنم یا اینکه این فقط برای تایید مدارک بوده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)