صفحه 12 از 33 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 323

موضوع: مدارک چهار ساله دبیرستان و اصل تاییدیه تحصیلی (پست اول خوانده شود)

Moderator

پیش فرض پاسخ : مدارک چهار ساله دبیرستان و اصل تاییدیه تحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra1234 نمایش پست ها
    ببخشید من مدارکمو برای پارسال تایید سفارت کردم و dv بهم دادن.می خوام امسال واسه ویزا اقدام کنم.آیا این تاییدیه تحصیلی رو نیاز دارم اضافه کنم یا اینکه این فقط برای تایید مدارک بوده؟
    نه شما نیازی به دیکلریشن ندارید پروسه دوباره از اول شروع میشه و تمام مدارک مهر امسال را میخوره با دیکلریشن جدید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

پس برای اطمینان می پرسم نیازی به مدرک تاییدیه تحصیلی که توی سایت زده ندارم دیگه؟

فکر کنم شما اشتباه متوجه شدید منظورم اینه که پارسال توی مدارک چیزی به نام تاییدیه تحصیلی نبود.اما امسال اضافه شده.می خوام بدونم باید بگیرم یا نه؟
    ویرایش توسط behnamhg : April 17th, 2016 در ساعت 10:10 PM دلیل: ترکیب پست

Moderator

پس برای اطمینان می پرسم نیازی به مدرک تاییدیه تحصیلی که توی سایت زده ندارم دیگه؟

فکر کنم شما اشتباه متوجه شدید منظورم اینه که پارسال توی مدارک چیزی به نام تاییدیه تحصیلی نبود.اما امسال اضافه شده.می خوام بدونم باید بگیرم یا نه؟
    من فکر کردم شما برای دیکلریشنی که سال پیش گرفتین میگید که لازمه که ببرید یا نه.برای اون جواب نه هست.
    برای تائیدیه تحصیلی که قانون امسال هست باید تهیه کنید و سفارت میخواد.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

خوب من معذرت می خوام زیاد سوال می پرسم.الان اصل وترجمه مدارک پیش دانشگاهی و دیپلم رو دارم.یعنی نیازی به این تاییدیه برای ترجمه ندارم.چون ترجمه شده.پس این تاییدیه رو برم پیشخوان دولت سفارش بدم برای کجا؟و بعد آیا باید دادگستری یا جای دیگه مهر کنن یا اینکه همینطوریش کافیه؟و آیا این تاییدیه نیازی به ترجمه داره؟ و آخر همه من تمام اصل مدارکمو از آموزش پرورش گرفتم اونا بر اساس چی می خوان اینو صادر کنن؟آها بعد من واسه فوق انگلیسی زبان اپلای گرفتم.
    با تشکر از پاسخ هاتون.

خوب من معذرت می خوام زیاد سوال می پرسم.الان اصل وترجمه مدارک پیش دانشگاهی و دیپلم رو دارم.یعنی نیازی به این تاییدیه برای ترجمه ندارم.چون ترجمه شده.پس این تاییدیه رو برم پیشخوان دولت سفارش بدم برای کجا؟و بعد آیا باید دادگستری یا جای دیگه مهر کنن یا اینکه همینطوریش کافیه؟و آیا این تاییدیه نیازی به ترجمه داره؟ و آخر همه من تمام اصل مدارکمو از آموزش پرورش گرفتم اونا بر اساس چی می خوان اینو صادر کنن؟آها بعد من واسه فوق انگلیسی زبان اپلای گرفتم.
    با تشکر از پاسخ هاتون.
    پست شماره 96 رو بخونید. توضیح داده شده.

Moderator

با تشکر از پاسخ هاتون.
    نقل قول نوشته اصلی توسط rzh نمایش پست ها
    پست شماره 96 رو بخونید. توضیح داده شده.
    همون طور که گفتند شما میتونید با خوندن پست های #96 و #107به جواب سوالتون برسید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Political Science - KIAU

سلام
    مرکز پیش دانشگاهی ای که من درس خوندم (سال 87)، امروز دیگه وجود نداره و جمع شده. مدرک دیپلم من دست اونها بوده و به همین دلیل امروز دیپلمم دستم نیست. دارم میرم دنبالش تا ببینم چه میشه کرد.
    حالا پرسش من اینه: با فرض اینکه دیپلم رو پیدا نکنم، آیا میشه با مثلا تاییدیه تحصیلی قضیه رو ختم بخیر کرد؟

ممنونم

Junior Member

دوست عزیز بنده از اول تا آخر 11 صفحه قبلی رو خوندم.ولی جواب سوال اینکه یک تاییدیه بدون مهر چه ارزشی داره رو نفهمیدم. و دیگه اینکه من برای ترجمه مدارکم که ترجمه شده هستند دیگه نیازی به این تاییدیه ندارم. پس اگر از پیشخوان سفارش بدم بدون هیچ مهری میاد دارالترجمه.همون کافیه برای سفارت یا نه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Political Science - KIAU

من شنیدم دارالترجمه اجازه نداره پاکت رو باز کنه. ظاهرا خود اون مرکز مرتبط با ترجمه ی قوه قضاییه پاکت رو باز میکنه، اصل گواهی رو میگیره و کپی برابر اصل رو تحویل دارالترجمه میده. ما میتونیم این کپی برابر اصل رو داشته باشیم.

دوست عزیز بنده از اول تا آخر 11 صفحه قبلی رو خوندم.ولی جواب سوال اینکه یک تاییدیه بدون مهر چه ارزشی داره رو نفهمیدم. و دیگه اینکه من برای ترجمه مدارکم که ترجمه شده هستند دیگه نیازی به این تاییدیه ندارم. پس اگر از پیشخوان سفارش بدم بدون هیچ مهری میاد دارالترجمه.همون کافیه برای سفارت یا نه؟

Junior Member mht90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano-Telecommunication Engineering

✅مراحل تهیه تاييديه ي تحصيلي

◀️يه سري ميريد مدرسه ها ريز نمره پيش و ريز نمره ديپلم رو ميگيريد+ مهر و امضا. بعدش ميريد آموزش پرورش منطقه تون، امضا + مهر. بعدش ميريد آموزش پرورش استان كه واسه تهران توي فلسطين هست، اينجا كه رفتنين علاوه بر مهر و امضاي ريزنمراتتون، ميبايست قبض هاي تاييديه اي كه از دفترپيشخوان گرفتيد رو به همراه دانشنامه پيش و ديپلم رو هم ببريد تا پشت دانشنامه رو كه مهر آموزش پرورش كل ندارند رو هم مهر و امضا كنن.
    ◀️قبض هاي پيشخوان
    براي اداره امور مترجمان قوه قضاييه بايد از دقتر پيشخوان يه تاييديه بگيريد.
    آدرس :
    ميدان حسن آباد پشت آتش نشاني،كوچه شهيد صدري، پلاك ٤٧
    (اداره كل اسناد و امور مترجمان رسمي قوه قضاييه)
    كدپستي :1137913714

‼️������
    قانون جديد به اين صورت هست كه نيازي به فرستادن تاييديه براي حسن آباد نميباشد و اين كار به صورت اينترنتي انجام ميگردد. فقط يك تاييديه به دارالترجمه ى موردنظرتون از دفاترپيشخوان براي ديپلم و پيش بفرستيد و با دارالترجمه ى مورد نظرتون هماهنگي هاي لازم رو جهت تاييد شدن مدركتون انجام بديد.
    اگر هم که مراحل بالا رو طی کردید و فقط واسه سفارت بهش نیاز دارید پس به ادرس زیر پست کنید

خيابان جردن، كوچه فرزان شرقي، شماره پلاك ١٥ كنسولگري ايتاليا، بخش امور دانشجويي. كد پستي ٨٨٧٩٩٨٨٥
    ویرایش توسط behnamhg : April 18th, 2016 در ساعت 02:12 PM
    همی دانم که نادانم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)