صفحه 13 از 33 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 323

موضوع: مدارک چهار ساله دبیرستان و اصل تاییدیه تحصیلی (پست اول خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک چهار ساله دبیرستان و اصل تاییدیه تحصیلی (پست اول خوانده شود)

سلام به همه
    كسي ميدونه دارالترجمه سادات افسري رو قبول داره سفارت يا نه؟

پیش فرض پاسخ : مدارک چهار ساله دبیرستان و اصل تاییدیه تحصیلی (پست اول خوانده شود)

نه قبول ندارن

درود
    بچه ها من سه شنبه رفته بودم برای ریزنمرات دوره دیپلم - فقط ریزنمرات سوال سوم رو بهم داد گفتش اینو بده ترجمه کنن (به همه همینو میداد !) الان بچه ها نوشتن ریزنمرات سال اول و دوم دبیرستان رو هم لازمه که ! من سال اول رو اصلا یه شهرستان دیگه گذراندم و سال دوم و سوم یه جای دیگه !
    ایا واقعا لازمه هرسه تاش ترجمه بشه؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط adelmomen1989 نمایش پست ها
    درود
    بچه ها من سه شنبه رفته بودم برای ریزنمرات دوره دیپلم - فقط ریزنمرات سوال سوم رو بهم داد گفتش اینو بده ترجمه کنن (به همه همینو میداد !) الان بچه ها نوشتن ریزنمرات سال اول و دوم دبیرستان رو هم لازمه که ! من سال اول رو اصلا یه شهرستان دیگه گذراندم و سال دوم و سوم یه جای دیگه !
    ایا واقعا لازمه هرسه تاش ترجمه بشه؟
    درود
    شما وقتی درخواست ریزنمرات دبیرستان میکنید هر سه سال رو در یه برگ آ4 میدن و ربطی نداره که کجا و کی گذروندین.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

من کل این 13 صفحه را خوندم اما با وجود توضیحات و خوندن پست 96 باز هم متوجه نشدم که آیا من هنوز نیاز به تاییدیه تحصیلی دارم یا نه؟
    بنده 2 سال پیش تمام مهر و امضاهای مدرسه و آموزش و پروش ناحیه و آموزش و پرورش کل استان روی تمام مدارکم زدم.

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط i_man نمایش پست ها
    من کل این 13 صفحه را خوندم اما با وجود توضیحات و خوندن پست 96 باز هم متوجه نشدم که آیا من هنوز نیاز به تاییدیه تحصیلی دارم یا نه؟
    بنده 2 سال پیش تمام مهر و امضاهای مدرسه و آموزش و پروش ناحیه و آموزش و پرورش کل استان روی تمام مدارکم زدم.
    شما اگر می خواهید:
    1- مدارک تحصیلی تان را ترجمه رسمی کنید،
    2- در سفارت ایتالیا جهت تشکیل پرونده و ویزای تحصیلی اقدام کنید،
    نیاز به تاییدیه تحصیلی دارید.

Junior Member

دوستان تاییدیه تحصیلی هم باید ترجمه بشه یا خیر؟

Junior Member mht90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano-Telecommunication Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza366 نمایش پست ها
    دوستان تاییدیه تحصیلی هم باید ترجمه بشه یا خیر؟
    درود بر شما
    در مدارک خواسته شده سفارت، اصل تاییدیه تحصیلی مقطع دیپلم و پیش دانشگاهی عنوان شده
    و صحبتی از ترجمه نشده
    همی دانم که نادانم.

Junior Member

درود
    دوستان من مدارک دیپلم و پیش دانشگاهیم رو قبلا ترجمه کردم و مهر دادگستری هم دارند منتها تاییدیه تحصیلی نگرفتم. امروز رفتم دفتر پیشخوان گفتند که آدرس یه دارالترجمه رو بدین تا براتون بفرستیم دارالترجمه.
    آیا من باید وقتی مدرکم رو فرستادند دارالترجمه باز هم مدارک تایید شده رو ترجمه کنم و یا لازم نیست؟
    و اینکه اگر بله آیا باید ترجمه ایتالیایی باشه و یا انگلیسی؟ در واقع آیا این تاییدیه تحصیلی باید به زبان فارسی باشه یا نه؟
    سپاس

Junior Member mht90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano-Telecommunication Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط speranza نمایش پست ها
    درود
    دوستان من مدارک دیپلم و پیش دانشگاهیم رو قبلا ترجمه کردم و مهر دادگستری هم دارند منتها تاییدیه تحصیلی نگرفتم. امروز رفتم دفتر پیشخوان گفتند که آدرس یه دارالترجمه رو بدین تا براتون بفرستیم دارالترجمه.
    آیا من باید وقتی مدرکم رو فرستادند دارالترجمه باز هم مدارک تایید شده رو ترجمه کنم و یا لازم نیست؟
    و اینکه اگر بله آیا باید ترجمه ایتالیایی باشه و یا انگلیسی؟ در واقع آیا این تاییدیه تحصیلی باید به زبان فارسی باشه یا نه؟
    سپاس
    درود
    نه نیاز به ترجمه مجدد مدارک تون نیست
    ترجمه ها واسه سفارت باید به زبان ایتالیایی باشه
    از ترجمه تاییده تحصیلی صحبتی نشده و در مدارک خواسته شده به اصل ان اشاره شده
    همی دانم که نادانم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)