صفحه 28 از 33 نخستنخست ... 18192021222324252627282930313233 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 323

موضوع: مدارک چهار ساله دبیرستان و اصل تاییدیه تحصیلی (پست اول خوانده شود)

Banned
    رشته و دانشگاه
    shiraz uni

پیش فرض پاسخ : مدارک چهار ساله دبیرستان و اصل تاییدیه تحصیلی (پس

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_est نمایش پست ها
    خیلی سپاسگذارم بابت پاسختون. فقط یک سوال دیگه. برای من قبلا به دارالترجمه از طریق سیستمی ارسال کردن که خیلی سریع بود این پروسه با یک مراجعه حضوری به اموزش و پرورش، ولی حالا چون باید پست بشه به صورت کاغذی به خود کنسولگری شما می دونید چقد نهایتا طول میکشه تا به دست سفارت برسه ؟
    به سفارت لازم نیس بدید همون دارالترجمه تاییدیه رو بفرستید کافیه
    اگر احیانا تو خود سفارت خواستن میگن برا روزی که و یزا رو میخوان بدن براشون میبرین.
    خیلیا فقط با تاییدیه تحصیلی فقط برای دارالترجمه فرستادن بدون مشکل بودن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_est نمایش پست ها
    خیلی سپاسگذارم بابت پاسختون. فقط یک سوال دیگه. برای من قبلا به دارالترجمه از طریق سیستمی ارسال کردن که خیلی سریع بود این پروسه با یک مراجعه حضوری به اموزش و پرورش، ولی حالا چون باید پست بشه به صورت کاغذی به خود کنسولگری شما می دونید چقد نهایتا طول میکشه تا به دست سفارت برسه ؟
    شما بازم برید آموزش و پرورش از اونجا که صادر بشه دستورش بیشتر از یکی دو هفته طول نمیکشه و اینکه زیادم مهم نیست چون هر وقت برسه اونا خودشون میذارنش تو پروندتون. فقط برای محکم کاری یه کپی برابر اصلش رو از امور مترجمین قوه قضاییه تو حسن آباد بگیرید و همراهتون داشته باشید.

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من میخوام برای ویزای تحصیلی ایتالیا اقدام کنم ولی برای ترجمه مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی به هر دار الترجمه ای زنگ زدم گفتن از نیمه ی اول خرداد زود تر تحویل نمیدیم که تا اون موقع ددلاین سفارت که 21 جولای هست میگذره. به نظر شما راهی وجود داره، مثلا اینکه اول بقیه ی مدارک مثل فرم ها و پاسپورت و بلیط و اینها رو ببریم سفارت برای تشکیل پرونده و بعدا (بعد از ددلاین) ترجمه ها رو ببریم؟
    لطفا راهنمایی کنید

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط hesamaf نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من میخوام برای ویزای تحصیلی ایتالیا اقدام کنم ولی برای ترجمه مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی به هر دار الترجمه ای زنگ زدم گفتن از نیمه ی اول خرداد زود تر تحویل نمیدیم که تا اون موقع ددلاین سفارت که 21 جولای هست میگذره. به نظر شما راهی وجود داره، مثلا اینکه اول بقیه ی مدارک مثل فرم ها و پاسپورت و بلیط و اینها رو ببریم سفارت برای تشکیل پرونده و بعدا (بعد از ددلاین) ترجمه ها رو ببریم؟
    لطفا راهنمایی کنید
    درود
    نخیر راه دیگه ای نیست باید تا ددلاین تمام مدارک را تحویل سفارت بدید.
    شما لیست دارالترجمه ها که موجوده زنگ بزنید و سعی کنید قانع کنید که کارتان فوری هست و معمولا با گرفتن مبلغی اضافه تر کار ترجمه را انجام میدهند.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    شما لیست دارالترجمه ها که موجوده زنگ بزنید و سعی کنید قانع کنید که کارتان فوری هست و معمولا با گرفتن مبلغی اضافه تر کار ترجمه را انجام میدهند.
    خیلی ممنون از پاسخ های بی دریغ شما
    دار الترجمه های افسری و جلیلی هنوز هم مورد تایید نیستن؟
    آخه من زنگ زدم سفارت گفتن که از خود دار الترجمه بپرسین بهتون میگن که مورد تایید هستن یا نه و من به افسری زنگ زدم گفتن که مورد تایید سفارت هستن؟!
    چیکار کنم حالا ببرم افسری؟
    چند تا از دار الترجمه ها هم چندین بار زنگ زدم جواب نمیدن متاسفانه

یه سوال دیگه اینکه برای ترجمه ی ریز نمرات چهار سال هم باید تاییدیه تحصیلی بگیریم از دفتر پیشخوان یا اینکه فقط برای مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی هست؟

Senior Member majjiid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hesamaf نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسخ های بی دریغ شما
    دار الترجمه های افسری و جلیلی هنوز هم مورد تایید نیستن؟
    آخه من زنگ زدم سفارت گفتن که از خود دار الترجمه بپرسین بهتون میگن که مورد تایید هستن یا نه و من به افسری زنگ زدم گفتن که مورد تایید سفارت هستن؟!
    چیکار کنم حالا ببرم افسری؟
    چند تا از دار الترجمه ها هم چندین بار زنگ زدم جواب نمیدن متاسفانه

یه سوال دیگه اینکه برای ترجمه ی ریز نمرات چهار سال هم باید تاییدیه تحصیلی بگیریم از دفتر پیشخوان یا اینکه فقط برای مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی هست؟
    من از خود سفارت سوال کردم. این 2 مترجم هنوز مورد تایید سفارت نیستن.
    در ضمن شما برا هر دارالترجمه ایی که میخواید مدارک رو ارسال کنید بهتر هست قبلش اسم مترجمشون رو بپرسید و برا اطمینان باز از سفارت استعلام صلاحیتش رو بگیرید.
    شما در مجموع 2 تاییدیه تحصیلی برا دیپلم و پیش میگیرید نه بیشتر.
    اگه دارالترجمه ها تلفن جواب نمیدن حضوری تشریف ببرید. همونطور که آقا بهنام گفتن وجهی به اسم حق فوریت (باج) میگیرن و زودتر تحویلتون میدن.
    ویرایش توسط majjiid : June 25th, 2017 در ساعت 01:31 AM
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    دوست عزیز آقای افسری جدیدا ترجمه هاشون رو میذارن تو سربرگ خانم انصاری و مهر ایشون رو هم میزنن که اگه قرار باشه اینکارو برای شما هم بکنن هیچ مانعی نداره و بچه ها قبلا این مدارک رو تحویل سفارت دادن.

Junior Member

متاسفانه هیچ کدوم قبول نکردن
    فکر کنم باید فاتحه ی امسال رو بخونم.....

دوستان کسی دار الترجمه ی رسمی ایتالیایی جایی به غیر از تهران سراغ نداره؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

Junior Member

سلام دوستان
    ترجمه ی مدارک تحصیلی دبیرستان من 2 مرداد آماده میشه(با کلی اصرار و التماس) اونطور هم که شنیدم ددلاین سفارت 21 جولای هست یعنی مدارک دبیرستان من بعد ددلاین آماده میشه، باتوجه به تجربه ی شما اصلا امکانش هست که این مدارک رو یکی دو روز بعد ددلاین قبول کنن؟
    با توجه به اینکه رشته ی مورد نظر من امتحان ورودی داره و ابتدا ویزای 10 روزه میدن، برای این ویزا هم مدارک تحصیلی رو میخوان؟
    لطفا راهنمایی کنید، 2 روز دیگه وقت سفارت دارم

سلام دوستان من کل مطالب رو خوندم ولی بدتر گیج شدم. من ترجمه هامو دادم پرهام انجام داد و تاییدیه ها هم از پیشخوان به صورت اینترنتی به دستش رسید چون پستی رو قبول نمیکرد. البته اول از یه پیشخوان دیگه براش پستی فرستاده بودن همه رو پاره کرد گفت برو از اول یه پیشخوان دیگه بگو اینترنتی بفرستن که ما هم رفتیم.اما مشکل من الان اینجاست که الان توی مدارک مورد نیاز سفارت دیدم نوشته اصل تاییدیه تحصیلی رو هم میخوان. اینو از کجا بیارم؟ از اول برم پیشخوان بگم پست کنه برای سفارت؟ یا اینکه نیازی نیست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)