صفحه 29 از 33 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 323

موضوع: مدارک چهار ساله دبیرستان و اصل تاییدیه تحصیلی (پست اول خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک چهار ساله دبیرستان و اصل تاییدیه تحصیلی (پس

دوستان، این مدارکی که توی پست اول گفته شده برای همه ی مقاطع لازمه یا فقط واسه کارشناسی؟؟
    (اگه واسه همس آخره مسخره بازیه... طرف تا فوق بخونه بخاد واسه دکترا اقدام کنه تازه باید بیاد اثبات کنه که دبیرستان خونده؟؟)

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad_viul نمایش پست ها
    دوستان، این مدارکی که توی پست اول گفته شده برای همه ی مقاطع لازمه یا فقط واسه کارشناسی؟؟
    (اگه واسه همس آخره مسخره بازیه... طرف تا فوق بخونه بخاد واسه دکترا اقدام کنه تازه باید بیاد اثبات کنه که دبیرستان خونده؟؟)
    درود
    بله برای کلیه مقاطع هست.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام

کنسولگری از من خواسته تا تاییدیه های تحصیلی رو مستقیم براش بفرستم (تاییدیه های تحصیلیم به دارالترجمه بود، البته از من گرفتشون). می خواستم بدونم کسی کد پستی کنسولگری رو میدونه؟ توی صفحه اول به جای کد پستی شماره تلفن بخش دانشجویی نوشته شده. کنسولگری هم جواب تلفن نمیده!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک چهار ساله دبیرستان و اصل تاییدیه تحصیلی (پست اول خوانده شود)

درود بر دوستان
    من همه تاپیک رو خوندم ولی جواب سوالهامو پیدا نکردم، دیپلم و پیش من متعلق به سال 83 و 84 هست و ریز نمرات من چه پیش چه 3 ساله دبیرستان بدون عکسه 1- آیا باید ریز نمرات عکس داشته باشه؟ و 2- آیا باید رو عکس مهر بزنن؟ و 3-اگر اینطوری نباشه دارالترجمه ایراد میگیره یا سفارت؟ اگه کسی تجربه داره بگه
    و 4- اینکه در صفحه اول نوشته اول ناحیه بعد پیشخوان بعد استان در حالیکه آموزش ناحیه ما میگه اول برو پیشخوان بعد ناحیه بعد استان این روند مشکلی نداره؟
    و 5-اینکه میشه تا مرحله تایید رو گرفت ولی جایی نفرستاد تا مثلا چند هفته بعدش تصمیم بگیریم کجا بفرستن؟
    و سوال آخر 6- ترجمه تمام مدارکم تا کارشناسی ارشد با همه مهرهاش توسط دارلترجمه چند روز یا هفته طول میکشه؟

از پاسختون سپاسگزارم

پیش فرض پاسخ : مدارک چهار ساله دبیرستان و اصل تاییدیه تحصیلی (پست اول خوانده شود)

منم برای دکترا با فاند میخام کار ویزا بکنم

از دبیرستان پیش دانشگاهی هیچ چی ندارم فقط کپی دوتا کارنامه پایان دوره ها هست

اونم فقط کپی
    باید چیکارکنم؟
    سال 76-80
    شهرستان هم هستن

باید استانشم برم راستی؟
    ویرایش توسط manchemyavelec_1944 : November 7th, 2017 در ساعت 07:56 PM

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط manchemyavelec_1944 نمایش پست ها
    منم برای دکترا با فاند میخام کار ویزا بکنم

از دبیرستان پیش دانشگاهی هیچ چی ندارم فقط کپی دوتا کارنامه پایان دوره ها هست

اونم فقط کپی
    باید چیکارکنم؟
    سال 76-80
    شهرستان هم هستن

باید استانشم برم راستی؟
    درود
    بله شما برای سفارت لازم دارید اول برید مدرسه از اونجا مدارک و ریزنمرات را بگیرید بعد برای تائید اول اموزش پرورش ناحیه بعد استان میرید و سایر موارد هم در پست اول کامل توضیح داده شده است.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    بله شما برای سفارت لازم دارید اول برید مدرسه از اونجا مدارک و ریزنمرات را بگیرید بعد برای تائید اول اموزش پرورش ناحیه بعد استان میرید و سایر موارد هم در پست اول کامل توضیح داده شده است.

بله خوندم پست اولو

ممنون بهنام جان

منتها من هیچ چی از اون زمان ندارم

فقط دوتا کپی

همینجوری دوباره هرچی بخام بم میدن؟

دانشنامه هاشونو چی؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط manchemyavelec_1944 نمایش پست ها
    بله خوندم پست اولو

ممنون بهنام جان

منتها من هیچ چی از اون زمان ندارم

فقط دوتا کپی

همینجوری دوباره هرچی بخام بم میدن؟

دانشنامه هاشونو چی؟
    سلام
    مدرسه ریزنمرات شما دارند از سیستم براتون پرینت می گیرند و عکس تقریبا قدیمی هم همراهتون باشه و مهر و امضا و تمبر می کنند. دانشنامه هم در مدرسه هست باید در پرونده ها جستجو کنید اگر نبود در ناحیه هست و در ناحیه هم مجدد یک سری امضا و مهر. برای استان تشریف می برید پیشخوان و روال طبق پست اول تاپیک. (اگر قبلا گرفتید من نمیدونم روال به چه صورت هست و اگر از دانشگاه مدارکتون آزاد نکردید یا کارت پایان خدمت ندارید مطمئن نیستم مدیر مدرسه همکاری کنند). موفق باشید

Junior Member

سلام مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی من خودش مهر اداره کل اموزش و پرورش استانمو داره . بازم باید ببرم مهر کنن؟؟
    اگر که اینطور نیست ، فقط ببرم پیشخوان؟ مرسی

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط LMCIOP نمایش پست ها
    سلام مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی من خودش مهر اداره کل اموزش و پرورش استانمو داره . بازم باید ببرم مهر کنن؟؟
    اگر که اینطور نیست ، فقط ببرم پیشخوان؟ مرسی
    درود
    اگه هم ناحیه هم استان را داره اوکی هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)