صفحه 4 از 33 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 323

موضوع: مدارک چهار ساله دبیرستان و اصل تاییدیه تحصیلی (پست اول خوانده شود)

Moderator

پیش فرض پاسخ : مدارک چهار ساله دبیرستان

نقل قول نوشته اصلی توسط moien نمایش پست ها
    سلام.
    برای سفارت میخام اقدام کنم اما متوجه شدم مدارک دبیرستان و پیش دانشگاهی میخاد.
    ریزنمرات پیش دانشگاهی و مدرک پیش دانشگاهی رو دارم اما مدرک دیپلم رو گم کردم اما ریزنمراتشو دارم
    باید حتمان اصل مدرک دیپلم هم باشه؟
    ممنون
    درود
    بله صد در صد لازمه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member mani30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electronic engineer

سلام توی مدارک سفارت صحبتی از مدرک پیش دانشگاهی نشده فقط کارنامه شو می خواد.

گفنه ترجمه مدرک دیپلم به ھمراه ریز نمرات کامل چھار ساله

این مدرک پیش دانشگاهی رو از کجا میگین؟
    آیا بال‌زدن پروانه‌ای در برزیل می‌تواند باعث ایجاد تندباد در تگزاس شود؟

Member d989 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک / ازاد کرج

نقل قول نوشته اصلی توسط mani30 نمایش پست ها

مانی جان .. چون ما مدرک دیپلممون سه ساله است برای همین با مدرک پیش دانشگاهی میشه 4 سال . و چون ما دوتا مدرک دانشنامه میگیریم پس باید هر دو مدرک را ترجمه کنیم به همراه ریز نمرات سه سال دبیرستان و یک سال پیش دانشگاهی ..
    من امروز سفارت بودم .. و عکسای گرفتم .. و تا امشب میزاریم .. تا بچه ها داستان مدارک و تاریخ ها دستشون بیاد ..

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mani30 نمایش پست ها

درود
    دوست عزیز همونطور که دوست عزیزمون d989 گفتن شما نیاز به مدرک پیش دانشگاهی داری و باید ترجمه کنی.
    اگه فنی خوندی کاردانی به عنوان پیشدانشگاهی قبوله اگه نه که باید پیش دانشگاهی رو ترجمه کتی.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    landscape architecture

سلام دوستان
    من یک سوال داشتم راجع به مدارک دبیرستان چون درست متوجه نشدم، ممنون میشم راهنمایی کنید:
    دوتا دانشنامه دارم دیپلم و پیش که باید ترجمه بشه
    ریزنمرات یعنی همون کارنامه سه سال تحصیلیم هم باید ترجمه بشه؟؟یا فقط کارنامه پیش و سوم. این مدارک نیاز به مهر خاصی دارند؟؟
    برای مستر پلی تکنیک میلان میخواستم. ممنون.

Junior Member mani30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electronic engineer

خوب بهتره بگم درست توی فرم مدارک مورد نیاز، کنسولگری، مناسب توضیح نداده و منظور از دیپلم میشه مدرک دیپلم به اضافه گواهی پیش دانشگاهی.امروز تلفنی پرسیدم ازشون.

درمورد بله شما کارنامه پیش + کارنامه سوم دبیرستان (که توی این کارنامه نمرات اول، دوم و سوم دبیرستان همه یک جا ذکر شده) + دیپلم + گواهی پیش دانشگاهی رو باید ترجمه کنی بدی بهشون.
    آیا بال‌زدن پروانه‌ای در برزیل می‌تواند باعث ایجاد تندباد در تگزاس شود؟

Junior Member

سلام دوستان..من مدارک مربوط به دبیرستان و پیش دانشگاهی رو از دبیرستان گرفتم . فقط روی کارنامه هام مهر و امضای مسئول ثبت نمره و مدیر و مهر خود دبیرستانمون هست. میخواستم بدونم برای ترجمه باید ببرم اداره آموزش و پرورش شهرستان هم مهر کنه ؟؟ خود مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی رو چطور ؟ ممنون

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_2o04 نمایش پست ها
    سلام دوستان..من مدارک مربوط به دبیرستان و پیش دانشگاهی رو از دبیرستان گرفتم . فقط روی کارنامه هام مهر و امضای مسئول ثبت نمره و مدیر و مهر خود دبیرستانمون هست. میخواستم بدونم برای ترجمه باید ببرم اداره آموزش و پرورش شهرستان هم مهر کنه ؟؟ خود مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی رو چطور ؟ ممنون
    درود
    کلیه مدارک رو هم دانشنامه های دبیرستان هم ریزنمرات رو اول میبری به آموزش پرورش ناحیه مربوطه مهر و امضا کنه بعد میبری آموزش پرورش کل استان مربوطه اونجا مهر و امضا کنن بعد قابل ترجمه هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    landscape architecture

پیش فرض پاسخ : تایید مدارک توسط سفارت

سلام دوستان,
    من یک سوال برای ترجمه مدارک دبیرستانم داشتم نمیدونستم تو فروم درست پرسیدم یانه..
    مدارکم گواهی و ریزنمرات پیش دانشگاهی و سوم توسط اموزش پرورش ناخیه و کل استان مهر شده ایا برای ترجمه رسمی نیاز به تایید یا مهر جای دیگه ای هم هست؟؟؟مدارک دانشگاهم هم مهر سازمان خورده و تایید شده.
    ممنون

Moderator

پیش فرض پاسخ : تایید مدارک توسط سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط faeze23 نمایش پست ها
    سلام دوستان,
    من یک سوال برای ترجمه مدارک دبیرستانم داشتم نمیدونستم تو فروم درست پرسیدم یانه..
    مدارکم گواهی و ریزنمرات پیش دانشگاهی و سوم توسط اموزش پرورش ناخیه و کل استان مهر شده ایا برای ترجمه رسمی نیاز به تایید یا مهر جای دیگه ای هم هست؟؟؟مدارک دانشگاهم هم مهر سازمان خورده و تایید شده.
    ممنون
    درود
    اگه دو تا تائید از ناحیه و استان گرفتی حله و قابل ترجمه هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)