صفحه 5 از 33 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 323

موضوع: مدارک چهار ساله دبیرستان و اصل تاییدیه تحصیلی (پست اول خوانده شود)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    طراحی و تکنولوژی دوخت لباس

پیش فرض پاسخ : مدارک چهار ساله دبیرستان

سلام
    من ديپلم فني دارم و كارداني پيوسته گرفتم. موقع اپلاي كردن فقط مدرك كارداني و كارشناسيمو با ريزنمراتشون رو ترجمه كردم فرستادم
    حالا هم همين كارو انجام بدم واسه سفارت يا ديپلم هنرستانمو هم روشون ترجمه كنم؟؟؟؟ هزينش اونجوري سر به فلك ميزنه ديگه سه تا مدرك!!!

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط hadiskhatoon نمایش پست ها
    سلام
    من ديپلم فني دارم و كارداني پيوسته گرفتم. موقع اپلاي كردن فقط مدرك كارداني و كارشناسيمو با ريزنمراتشون رو ترجمه كردم فرستادم
    حالا هم همين كارو انجام بدم واسه سفارت يا ديپلم هنرستانمو هم روشون ترجمه كنم؟؟؟؟ هزينش اونجوري سر به فلك ميزنه ديگه سه تا مدرك!!!
    درود
    شما که فنی بودی و پیش نداشتی باید دیپلم و ریزنمرات دیپلم رو برای سفارت ترجمه کنی.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Member dr_saeid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

دوستان کسایی که دیپلم فنی حرفه ای دارن (بدون پیش دانشگاهی) میتونن برای مقطع کارشناسی درخواست بدن؟
    اگر نمیشه، چه راهی وجود داره؟ میشه پیش دانشگاهی غیرحضوری گذروند؟ چقدر زمان میبره؟ از کجا باید اقدام کرد؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_saeid نمایش پست ها
    دوستان کسایی که دیپلم فنی حرفه ای دارن (بدون پیش دانشگاهی) میتونن برای مقطع کارشناسی درخواست بدن؟
    اگر نمیشه، چه راهی وجود داره؟ میشه پیش دانشگاهی غیرحضوری گذروند؟ چقدر زمان میبره؟ از کجا باید اقدام کرد؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    شما وقتی فنی خوندی بعدش کاردانی خوندی و بعد کارشناسی همون کاردانی جایگزین هست برای پیش.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    شما وقتی فنی خوندی بعدش کاردانی خوندی و بعد کارشناسی همون کاردانی جایگزین هست برای پیش.
    فقط دیپلم فنی داره، سال ۸۳ گرفته، ادامه تحصیل نداده، میخواد برای مقطع کارشناسی اقدام کنه بره ایتالیا لیسانس بگیره
    ببخشید این سوال یکی از دوستانم هستش
    حالا راهش چیه؟! پیش دانشگاهی غیرحضوری؟ بزرگسالان؟
    البته سریعترین راه ممکن چیه؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_saeid نمایش پست ها
    فقط دیپلم فنی داره، سال ۸۳ گرفته، ادامه تحصیل نداده، میخواد برای مقطع کارشناسی اقدام کنه بره ایتالیا لیسانس بگیره
    ببخشید این سوال یکی از دوستانم هستش
    حالا راهش چیه؟! پیش دانشگاهی غیرحضوری؟ بزرگسالان؟
    البته سریعترین راه ممکن چیه؟
    والا این سوال مربوط به اینجا نیست ولی برای اینکه بتونه برای کارشناسی بره حتما باید یا پیش یگیره یا یه فوق دیپلم بخونه.
    از مراکزی که دوره های پیش دانشگاهی داره بپرسه راهنمایی میکنن ولی بدون پیش برای لیسانس نمیشه رفت.

Junior Member alma90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architettura

می تونه پیش دانشگاهی بگیره ,بزرگسالان همون غیر حضوریه ,اما دقیقا به اندازه حضوری زمان میبره ,به خاطر ااینکه دقیقا باید توی ۲ ترم امتحان بده و امتحانات هم تو دی و خرداد برگزار میشه ,تفاوتش اینه که فقط سر کلاس نمیره ,اما هردو یه بازه زمانی نیاز داره.

سلام،دوستان من ۱۳ خرداد وقته مصاحبمه، اما اصله مدرکه دانشگام آماده نمیشه تا اونموقع ولی تقریبا تا یک ماه بعدش میاد اصله دانشنامه، کسی میدونه قبول میکنن؟ یا حتما موقع مصاحبه باید اصلو برده باشی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arsalanashrafi نمایش پست ها
    سلام،دوستان من ۱۳ خرداد وقته مصاحبمه، اما اصله مدرکه دانشگام آماده نمیشه تا اونموقع ولی تقریبا تا یک ماه بعدش میاد اصله دانشنامه، کسی میدونه قبول میکنن؟ یا حتما موقع مصاحبه باید اصلو برده باشی؟
    شما باید تا قبل ددلاین سفارت که 10 جولای یا به قول خودشون 30 جون میباشد مدارکتون ترجمه شده و کامل باشه...برای تشکیل پرونده مدارکتون ناقص هم باشه مشکلی نداره..دوباره بهتون برای تکمیل پرونده وقت میدن..

رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط alma90 نمایش پست ها
    می تونه پیش دانشگاهی بگیره ,بزرگسالان همون غیر حضوریه ,اما دقیقا به اندازه حضوری زمان میبره ,به خاطر ااینکه دقیقا باید توی ۲ ترم امتحان بده و امتحانات هم تو دی و خرداد برگزار میشه ,تفاوتش اینه که فقط سر کلاس نمیره ,اما هردو یه بازه زمانی نیاز داره.
    ببخشید من سوالم رو اینجا مطرح میکنم. راستش نمیدونم سوالم مربوط به کدوم تاپیک میشه؟!

ما ۷-۸ تا مرکز پیش دانشگاهی رفتیم. ولی هیچ کدوم اطلاعاتی راجع به پیش دانشگاهی بزرگسالان نداشتن
    شما مرکز پیش دانشگاهی بزرگسالان برای خانم ها که رشته هنر داشته باشه میشناسید؟

ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن راهنمایی کنن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)