صفحه 7 از 33 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 323

موضوع: مدارک چهار ساله دبیرستان و اصل تاییدیه تحصیلی (پست اول خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک چهار ساله دبیرستان

سلام بر دوستان عزیز من چیزی که اینحا خوندم این بود که اگر کسی دارای دیپلم فنی سه ساله باشه و فوق دیپلم داشته باشه اون فوق دیپلم جای پیش دانشگاهی حساب میشه ، حالا اگر کسی بعد از فوق دیپلم لیسانس گرفته باشه تکلیفش چیه آیا فقط میتونه برا لیسانس اقدام کنه و فوق دیپلم به لیسانش محاسبه نمیشه یا اینکه امکان اپلای کردن برا فوق لیسانس هم داره ، ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Jalal1358 نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز من چیزی که اینحا خوندم این بود که اگر کسی دارای دیپلم فنی سه ساله باشه و فوق دیپلم داشته باشه اون فوق دیپلم جای پیش دانشگاهی حساب میشه ، حالا اگر کسی بعد از فوق دیپلم لیسانس گرفته باشه تکلیفش چیه آیا فقط میتونه برا لیسانس اقدام کنه و فوق دیپلم به لیسانش محاسبه نمیشه یا اینکه امکان اپلای کردن برا فوق لیسانس هم داره ، ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید
    درود
    مشکلی نداره میتونی برای ارشد هم اقدام کنی.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Member dr_saeid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

سلام
    شما تونستید پذیرش بگیرید برای امسال؟
    چون سال دیگه میخوام برای برادرم پذیرش بگیرم. دیپلم فنی-حرفه‌ای داره (5-6 سال پیش گرفته) و چون پیش دانشگاهی لازمه، از اول مهر امسال میخواد بره پیش دانشگاهی بخونه. البته باید مدارس بزرگسالان ثبت نام کنه. همه مدارس بهش میگن تا خرداد سال دیگه طول میکشه. میخوام ببینم به فزض اینکه امسال بره پیش دانشگاهی رو بخونه، سال دیگه میتونه اقدام کنه یا خیر؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط wildwolf نمایش پست ها
    آقا خواهش می کنم جواب بدید حتی اگه اطلاعات کم و ناقصی در اینباره داشته باشین
    نووکرررتووووننن
    من پیش دانشگاهی رو 1 ماه پیش تموم کردم و امروز (یعنی دیرور) وقت سفارتم بود
    همه مدارک آماده بود بجر گواهی دائمی پیش دانشگاهی
    چون اون نبود، ازم فقط شناسنامه و پذیرش رو گرفت و گفت برو بعدا بیا
    به زور از همونجا ازشون واسه 6 جولای وقت دوباره گرفتم
    حالا گواهی موقت پیش دانشگاهی من فردا میاد و میبرم ترجمه
    اونجور که شنیدم گواهی موقت رو قبول نمی کنن
    و دلیلش اینه قابل ترجمه نیست ولی من پرسیدم گفتن ترجمه میکنیم
    بعضی ها میگن اصلا نمیشه و سفارت ترجمه شده ی موقت رو باز هم قبول نمیکنه!!!!!
    من دلیلشو نمیدونم میشه بگید؟؟؟
    باید یه راهی، تبصره ای باشه دیگه...
    بگید چیکار کنم که موقت رو قبول کنن
    در ضمن من گواهی دائمی دیپلمم رو گرفتم و مال پیش دانشگاهی آبان ماه 94 میاد (به دلایلی نا معلوم)
    که فکر نمی کنم نقص مدرک بزنن و واسه من 6 ماه صبر کنن!!!!
    اگه چیزی میدونید یا حتی شنیدید و مطمئن هم نیستید بازم بگید
    من فقط 4 روز وقت دارم لطفا کمک کنید مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    مشکلی نداره میتونی برای ارشد هم اقدام کنی.
    ممنون از جوابت دوست نازنین درواقع این داستان برای برادرمه ، طبق اون چیزی که همه مطلع هستیم حتی سفارت برای پذیرش فوق لیسانس مدارک دیپلم رو میخواد و اعلام کرده دوازده سال قبل از ورود به دانشگاه حالا این که شما فرمودید میتونه فوق لیسانس بخونه با این داستان منافات نداره؟ چون دیپلم های فنی یازده سال خوندن تا دانشگاه و خوب البته دو سال کاردانی خونده و دو سال کاردانی به کارشناسی

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Jalal1358 نمایش پست ها
    ممنون از جوابت دوست نازنین درواقع این داستان برای برادرمه ، طبق اون چیزی که همه مطلع هستیم حتی سفارت برای پذیرش فوق لیسانس مدارک دیپلم رو میخواد و اعلام کرده دوازده سال قبل از ورود به دانشگاه حالا این که شما فرمودید میتونه فوق لیسانس بخونه با این داستان منافات نداره؟ چون دیپلم های فنی یازده سال خوندن تا دانشگاه و خوب البته دو سال کاردانی خونده و دو سال کاردانی به کارشناسی
    دوست عزیز همون طور که جوابتون رو تو پیام خصوصی هم دادم مشکلی نداره.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Member dr_saeid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

دوستان دستم به دامنتون
    کارم گیره به خدا. اگر اطلاعاتی دارید بفرمایید

برادرم میخواد سال دیگه اقدام کنه برای پذیرش مقطع لیسانس
    الان دیپلم فنی حرفه ای داره. از اول مهر میخواد بره پیش دانشگاهی بخونه
    ولی مدرسه زنگ زدیم گفتن نمیتونه همون سال اقدام کنه
    گفتن کسایی که خرداد امسال هم پیش دانشگاهی گرفتن نتونستن اقدام کنند

آیا این قضیه صحت داره؟

اگر درسته، ما چه کار میتونیم انجام بدیم؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_saeid نمایش پست ها
    سلام
    شما تونستید پذیرش بگیرید برای امسال؟
    چون سال دیگه میخوام برای برادرم پذیرش بگیرم. دیپلم فنی-حرفه‌ای داره (5-6 سال پیش گرفته) و چون پیش دانشگاهی لازمه، از اول مهر امسال میخواد بره پیش دانشگاهی بخونه. البته باید مدارس بزرگسالان ثبت نام کنه. همه مدارس بهش میگن تا خرداد سال دیگه طول میکشه. میخوام ببینم به فزض اینکه امسال بره پیش دانشگاهی رو بخونه، سال دیگه میتونه اقدام کنه یا خیر؟
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه بولونیا در ایتالیا

دوستان یه سوال داشتم؟من مدرک دیپلمم رو گم کردم ویه گواهی ازش دارم ولی اصل مدرک پیش دانشگاهیمو دارم..میخوام ببینم برای سفارت مشکلی پیش نمیاد؟چون میخوام اگه گیر میدن بیخودی وقت نزارم برای زبان و اپلای؟

Moderator

پیش فرض پاسخ : دانشگاه بولونیا در ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط FARZAD611 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال داشتم؟من مدرک دیپلمم رو گم کردم ویه گواهی ازش دارم ولی اصل مدرک پیش دانشگاهیمو دارم..میخوام ببینم برای سفارت مشکلی پیش نمیاد؟چون میخوام اگه گیر میدن بیخودی وقت نزارم برای زبان و اپلای؟
    درود
    چون سفارت روی اصل مدارک سختگیره بهتره از سفارت بپرسید تا در اینده به مشکل بر نخورید.

Junior Member Davari72 آواتار ها

سلام دوستان، لطفا کمک کنید..
    من پذیرش برای مستر از پلی تکنیک میلان دارم و مدرک دیپلم و پیش دانشگاهیم تو مدرسه است. مشمول هستم و مدرسه و آموزش پرورش می گه در یک صورت میدیم که کارت پایان خدمت داشته باشی یا از دانشگاه لیسانیت نامه بگیری( که اونا هم میگن تحت هیچ شرایطی نامه نمیدیم! چون نیازی نداریم واسه فارق التحصیلی و با موقت و تاییدیه برامون کافیه). سفارت واقعا چه راهی واسه کسانی تو وضعیت من گذاشته؟ من دانشنامم حتی انقدر ذهنمو مشغول نکرده تا این دیپلم!

`درود به همه
    آقا من به یه مشکل بزرگ برخوردم
    امروز رفتم اداره کل آموزش و پرورش که مدارک دبیرستانم رو مهر کنن گفتن که همین دیروز 9/9/94 بخشنامه اومده که باید از دفتر پیشخوان دولت تاییدیه برای دارالترجمه بره، بعد که دارالترجمه ترجمش کرد بیارین اینجا مهر کنیم. این پروسه حداقل دو سه هفته تا یک ماه طول می کشه و من هم باید این مدارک رو حتما تا 20 روز دیگه بفرستم (20 دسامبر)
    لطفا اگه کسی راهی بلده بگه خیلی ممنونش می شم.

اصولا دانشگاه باید این گواهی اشتغال به تحصیل رو بده مگه اینکه شما درست تموم شده باشه که در این صورت باید از وزارت علوم و سامانه نشا ( تو اینترنت بزن ) نامه بگیری.
    ویرایش توسط behnamhg : December 2nd, 2015 در ساعت 12:43 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)