صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 88 , از مجموع 88

موضوع: مدارک دوره کارشناسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک دوره کارشناسی

با سلام
    من یک سوال داشتم راجبه ارائه مدرک کارشناسی و شناسنامه به سفارت ایتالیا.
    من برای اینکه اصل مدرک کارشناسی ام را که دست دانشگاهی که در آن کارشناسی ارشد میخونم بگیرم, باید شناسنامه ام را گرو بگذارم (یعنی شناسنامه دست دانشگاه میمونه). حالا سوال من این است که چگونه می توانم اصل مدرک کارشناسی ام را, همراه با شناسنامه ام به سفارت ایتالیا نشان دهم؟
    با تشکر

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh7 نمایش پست ها
    با سلام
    من یک سوال داشتم راجبه ارائه مدرک کارشناسی و شناسنامه به سفارت ایتالیا.
    من برای اینکه اصل مدرک کارشناسی ام را که دست دانشگاهی که در آن کارشناسی ارشد میخونم بگیرم, باید شناسنامه ام را گرو بگذارم (یعنی شناسنامه دست دانشگاه میمونه). حالا سوال من این است که چگونه می توانم اصل مدرک کارشناسی ام را, همراه با شناسنامه ام به سفارت ایتالیا نشان دهم؟
    با تشکر
    درود
    شما نیاز به اصل شناسنامه ندارید قبل گرفتن مدرک شناسنامه را بدید دارالترجمه براتون ترجمه کنید و بعد مدرک رو بگیرید و بدید ترجمه کنند و همه ترجمه ها را باهم با سایر مدارک تحویل سفارت بدید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

توی سایت سفارت یک جا جدا نوشته باشد ریزنمرات و مدرک کارشناسی و... ترجمه بشه، یک جا هم جدا نوشته
    - شرح کامل هریک از امتحاناتی که دانشجو در دوران لیسانس داده و گذرانده است. ( فقط برای دوره های فوق لیسانس )
    این یعنی چی؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    توی سایت سفارت یک جا جدا نوشته باشد ریزنمرات و مدرک کارشناسی و... ترجمه بشه، یک جا هم جدا نوشته
    - شرح کامل هریک از امتحاناتی که دانشجو در دوران لیسانس داده و گذرانده است. ( فقط برای دوره های فوق لیسانس )
    این یعنی چی؟
    منظور کورس دسکریپشن یا شرح دروس هست.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    منظور کورس دسکریپشن یا شرح دروس هست.
    این چی هست؟ باید چی کار کنم؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    این چی هست؟ باید چی کار کنم؟
    تاپیک زیر را چک کنید.
    سوال در مورد Course Description

Junior Member

سلام دوستان.

من امروز مدرک موقتم رو از دانشگاه گرفتم. وقتی ازشون "ریزنمرات قابل ترجمه" خواستم، گفتن که فقط بعد از صدور و ارائه دانشنامه اصلی این مدرک رو میدن. و الآن فقط یه کارنامه تایید شده میدن که در اصل ارزش ترجمه نداره، پیش معاونت آموزشی و چند مسئول دیگه هم رفتم این موضوع رو تایید کردن. درصورتیکه من بارها اینجا خوندم که بعد از مدرک موقت میشه ریزنمرات قابل ترجمه گرفت. گفتم این رو ذکر کنم که دوستان در جریان باشن. دانشگاهم هم آزاد تهران جنوب.

موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان، من اگر بهمن ماه فارغ التحصیل بشم از دانشگاه آزاد به نظرتون دانش‌نامه اصلی رو موفق میشم بگیرم و ترجمه کنم و برسونم تا ددلاین سفارت برای ترم سپتامبر؟ ( با توجه به روند دریافت پاسخ ادمیش، کارهای نظام وظیفه و در اخر مرحله اقدام برای دریافت دانش نامه)

صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)