صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 88

موضوع: مدارک دوره کارشناسی

Junior Member misha12347 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master of architectural design - politecnico di milano

پیش فرض پاسخ : مدارک دوره کارشناسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Payam_07 نمایش پست ها
    سلام

من مدرک کارشناسیمو از انگلیس گرفتم برای مستر ایتالیا آفر گرفتم. برای تایید مدارک باید چکار کنم؟ ایران مدارکمو به ایتالیایی ترجمه نمیکنه. سفارت هم برای تشکیل پرونده و پروسه ویزا مدارکو تایید شده به ایتالیایی میخواد. ممنون میشم اگر کسی اطلاع داره منو در جریان بگذاره.
    از اطرافیان من هم همین مشکلو داشتن. مجبور شد مدارکشو بفرسته اون کشوری که لیسانس گرفته تا اونجا ترجمه رسمی ایتالیایی شه و به تایید سفارت ایتالیا در اون کشور برسه.
    خدایان ، عاشق فاتحان جنگند!

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

دوستان سوال‌های مربوط به معرفی دارالترجمه در این تاپیک به عنوان تبلیغ محسوب میشه و به ناچار از انجمن حذف میگردند. لطفن سوال‌هاتون رو در تاپیک مربوطه مطرح کنید.
    لطفن پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    از نوشتن پست‌های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.

سلام دوستان من رفتم دبیرستانمون، گواهی دائم دیپلم رو بگیرم... بهم ندادن! گفتن باید اول گواهی موقت دیپلم رو بیاری تحویل ما بدی تا گواهی دائم رو بهت بدیم! منم اصلا گواهی موقت ندارم! هیچوقت این گواهی موقت رو به من ندادن! حالا باید چیکار کنم؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - موسسه آموزش عالی صنعتی فولاد

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad127 نمایش پست ها
    سلام دوستان من رفتم دبیرستانمون، گواهی دائم دیپلم رو بگیرم... بهم ندادن! گفتن باید اول گواهی موقت دیپلم رو بیاری تحویل ما بدی تا گواهی دائم رو بهت بدیم! منم اصلا گواهی موقت ندارم! هیچوقت این گواهی موقت رو به من ندادن! حالا باید چیکار کنم؟؟؟
    احتمالا گواهی موقتت دست دانشگاهه، وقتی برای فراغت از تحصیل اقدام کنی پروندت رو بهت بر میگردونن. بهرحال باید ی مدرکی از دیپلم و پیش ب دانشگاه داده باشی ک ثبت نامت کردن

با سلام، مدرک کارشناسی من تا شهریور ماه آماده نمیشه، کارنامه و ریز نمرات رو میدن، ولی مدرک آماده نمیشه، با این تفاسیر دور ایتالیا رو باید خط بکشم و صبر کنم؟ یا راه حل دیگری موجوده؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط m_islander_a نمایش پست ها
    با سلام، مدرک کارشناسی من تا شهریور ماه آماده نمیشه، کارنامه و ریز نمرات رو میدن، ولی مدرک آماده نمیشه، با این تفاسیر دور ایتالیا رو باید خط بکشم و صبر کنم؟ یا راه حل دیگری موجوده؟
    درود
    باید با سفارت حرف بزنی ببینی وقت میدن یا نه اگه بگن نه متاسفانه کاری نمیشه کرد.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

درود بر شما،
    خیلی متشکرم بابت پاسخ، اما به نظرتون با تماس تلفنی هم میشه پیگیری کرد یا حضوری برم؟ اگر میشه شماره خاصی رو دارید شما؟ یعنی به عبارت دیگه، داخلی خاصی رو مد نظرتون هست که باهاشون صحبت کنم یا نه ؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط m_islander_a نمایش پست ها
    درود بر شما،
    خیلی متشکرم بابت پاسخ، اما به نظرتون با تماس تلفنی هم میشه پیگیری کرد یا حضوری برم؟ اگر میشه شماره خاصی رو دارید شما؟ یعنی به عبارت دیگه، داخلی خاصی رو مد نظرتون هست که باهاشون صحبت کنم یا نه ؟
    با تلفن به نتیجه نمیرسی مدارکت رو کامل ببر ادمیشن لتر رو هم ببر باهاشون حرف بزن و شرایطت رو بهشون بگو ببین چی میگن تا شهریور فکر نمیکنم وقت بدن ولی بازم پیگیری کن.
    شماره هم خواستی به این شماره زنگ بزن 88799885-021
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام، ببخشید نمیدونستم کجا باید سوالمو مطرح کنم.
    کی باید برای وفت گرفتن از سفارت اقدام کنیم؟ کی باید مدارکمون رو کامل کنیم؟ کی نتیجه اش میاد؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid723 نمایش پست ها
    سلام، ببخشید نمیدونستم کجا باید سوالمو مطرح کنم.
    کی باید برای وفت گرفتن از سفارت اقدام کنیم؟ کی باید مدارکمون رو کامل کنیم؟ کی نتیجه اش میاد؟
    درود
    با سفارت یه تماس بگیر ببین کی میگن.
    جواب بقیه سوالاتت هم تو فروم هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)