صفحه 3 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 88

موضوع: مدارک دوره کارشناسی

پیش فرض پاسخ : مدارک دوره کارشناسی

با سللم.من تیر 94 کارشناسی رو تمام میکنم...و با شرایطی که در ایرانه برا گرفتن اصل مدرک کارشناسی حداقل دو ماه وقت میگیره...چاره چیه؟؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirabbas711 نمایش پست ها
    با سللم.من تیر 94 کارشناسی رو تمام میکنم...و با شرایطی که در ایرانه برا گرفتن اصل مدرک کارشناسی حداقل دو ماه وقت میگیره...چاره چیه؟؟
    درود
    متاسفانه کاری نمیشه کرد.
    باید با سفارت هماهنگ بشی که وقت میدن یا نه و دانشگاه رو پیگیری کنی تا مدرکت رو هر چه زودتر بدن به غیر این راهی برای ویزا گرفتن نیست.
    دانشنامه مهمه برای سفارت.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    طراحی و تکنولوژی دوخت لباس

سلام. برای گرفتن اصل دانش نامه از دانشگاه جامع میتونید برید حضوری دانشگاه جامع مرکزی در خیابان فاطمی ک فرشید و با در دست داشتن ادمیشن لتر و یا رجیستریشن و یک سری مدارک لازم دیگه درخواست بدید و تا یک هفته الی ده روز دانشنامه رو تحویل بگیرید

Junior Member

سلام، من دانشجوی ترم آخر کارشناسی هستم (فقط سه واحد پروژه دارم). آیا راهی هست که مدارکم کامل تا ددلاین سفارت آماده باشه؟ اگر الان ریزنمرات رو بگیرم فقط سه واحد پروژه رو کم داره، این قضیه اشکال نداره؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط blacksite نمایش پست ها
    سلام، من دانشجوی ترم آخر کارشناسی هستم (فقط سه واحد پروژه دارم). آیا راهی هست که مدارکم کامل تا ددلاین سفارت آماده باشه؟ اگر الان ریزنمرات رو بگیرم فقط سه واحد پروژه رو کم داره، این قضیه اشکال نداره؟
    درود
    نه دوست عزیز نمیشه.
    شما نیاز به دانشنامه داری و همچنین ریزنمرات کامل و رسمی.
    تا 30 جون ددلاین سفارت اگه تونستی آماده کنی میشه اگه نه که متاسفانه بابد سال بعد اقدام کنی.
    سفارت تو زمبنه دانشنامه با کسی شوخی نداره و اصلش رو میخواد.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام
    من رفتم مدرسه ایتالیایی خانم نجاتی گفت که برای کسانی که خرداد فارغ التحصیل میشن میتونن با مدرک موقت برن
    بعدش رفتم کنسولگری اونجا خانم میر مطلبی گفت که یه تغییراتی داره به وجود میاد
    گفتن به احتمال 70 تا 80 درصد میتونین برین اما 100 درصد نیست
    حالا من موندم که من 26 خرداد تازه امتحانام تموم میشه
    من چطوری میتونم تا 30 جون مدرک موقت بیارم ؟؟؟

سلام وقت بخیر. ببخشید من خیلی گشتم اما تاپیک مرتبط با کار خودم رو پیدا نکردم. نزدیکترین تاپیک همینجا بود.
    من واسه دکتری در دانشگاه Trento میخوام اپلای کنم. منتها از من خواسته شده که مدارکم رو بعد از ترجمه به تایید سفارت ایتالیا در تهران هم برسونم. میخواستم بپرسم که واسه این کار هزینه هم میگیرن؟ من هم مدارک کارشناسیم و هم مدارک ارشدم رو باید بدم تایید کنن. بعد مثل سفارت آلمان اینجا هم باید 5 صبح برم توی نوبت واستم؟ چقدر طول میکشه که تایید کنن و بهم برگردونن؟ چون من از شهرستان باید برم تهران نمیتونم زیاد بمونم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

از برخی دوستان شنیدم «ریز نمرات دوره کارشناسی» رو میشه به زبان انگلیسی هم برد برای سفارت.

تجربه‌ای دارید؟
    یا اینکه حتما باید ترجمه ایتالیایی بشه؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadrokh نمایش پست ها
    از برخی دوستان شنیدم «ریز نمرات دوره کارشناسی» رو میشه به زبان انگلیسی هم برد برای سفارت.

تجربه‌ای دارید؟
    یا اینکه حتما باید ترجمه ایتالیایی بشه؟
    فقط ایتالیایی قبوله.

Junior Member

سلام
    میخواستم بپرسم برای گرفتنه دانشنامه همه دانشجو های روزانه باید پول بدن و مدرکشونو آزاد کنند؟ دانشگاه یه گواهی موقت فارغ التحصیلی میده نمیشه اونو ترجمه کرد و ارائه داد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)