صفحه 4 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 88

موضوع: مدارک دوره کارشناسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک دوره کارشناسی

سلام. بچه ها کسی میدونه که گواهی موقت دانشگاه ازاد مورد تایید سفارت هست یا نه؟چون من دانشنامم با یک یا دو هفته تاخیر از ددلاین سفارت اماده میشه.بلاخره ی راهی باید باشه.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush08 نمایش پست ها
    سلام. بچه ها کسی میدونه که گواهی موقت دانشگاه ازاد مورد تایید سفارت هست یا نه؟چون من دانشنامم با یک یا دو هفته تاخیر از ددلاین سفارت اماده میشه.بلاخره ی راهی باید باشه.
    درود
    نه مناسفانه تا وقتی که اصل دانشنامه نباشه نمیشه.
    شما برو تشکیل پرونده بده و توضیح بده که تا یه هفته بعد ددلاین میاد دستم و یکم زمان بدید اگه قبول کردن که هیچ قبول نکردن نمیشه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

با سلام.
    من تمام مدارکم از جمله دیپلم و کاردانیم تا قبل از ددلاین اماده میشه اما کارشناسیمو روز 9 تیر شایدم یکی دوروز قبلش بدستم برسه.آیا میشه اصل مدرکو نشونشون داد و بهشون بگم که دوهفته بهم وقت بدید ترجمش کنم؟؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenccie نمایش پست ها
    با سلام.
    من تمام مدارکم از جمله دیپلم و کاردانیم تا قبل از ددلاین اماده میشه اما کارشناسیمو روز 9 تیر شایدم یکی دوروز قبلش بدستم برسه.آیا میشه اصل مدرکو نشونشون داد و بهشون بگم که دوهفته بهم وقت بدید ترجمش کنم؟؟
    درود
    شما تا 10 جولای همون 19 تیر وقت داری اگه 9 آماده شه میتونی از قبل با دارالترجمه هماهنگ کنی و دو روزه ترجمه کنه یه روزه هم مهراش رو خدت ببری بزنی وبعد بدی سفارت.
    حتما برو با هر چی مدرک داری تشکیل پرونده بده و نهایتا یه دانشنامه تقص میخوری و اون رو هم تا 10 جولای میرسونی.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    شما تا 10 جولای همون 19 تیر وقت داری اگه 9 آماده شه میتونی از قبل با دارالترجمه هماهنگ کنی و دو روزه ترجمه کنه یه روزه هم مهراش رو خدت ببری بزنی وبعد بدی سفارت.
    حتما برو با هر چی مدرک داری تشکیل پرونده بده و نهایتا یه دانشنامه تقص میخوری و اون رو هم تا 10 جولای میرسونی.
    بهنام جان یه دنیا ممنون.اخه من با دارالترجمه تماس گرفتم گفت دوهفته طول میکشه.
    هم شیراز اینو گفت هم تهران

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenccie نمایش پست ها
    بهنام جان یه دنیا ممنون.اخه من با دارالترجمه تماس گرفتم گفت دوهفته طول میکشه.
    هم شیراز اینو گفت هم تهران
    ببین شما باید دانشنامه به دست بری دارالترجمه تو تهران بگی فقط ترجمه کن من خودم مهر دادگستری وخارجه رو مییرم اون زمانبر نیست نهایتا دو سه روزه میده بعدش نیم روز هم طول میکشه تائید هاش و بعدش میری سفارت.

Junior Member

با احترام؛

دوستان بنده پارسال، آذر ماه (قبل از February) فارغ التحصیل شدم. متاسفانه هنوز وثیقه نذاشته ام. اما برای هماهنگی، دانشگاه رفتم گفتن که دانشنامه ام خیلی طول میکشه آماده بشه و یک مدرک قابل ترجمه بهم میدن موقتا تا بعد. اما به نظرتون آیا سفارت این مدرک موقت قابل ترجمه رو از دانشگاه سراسری، پیش از 10 July میپذیره از من؟؟؟ یا اینکه برم دنبال راه حلی برای دانشنامه حتما؟! البته اگر راه حلی باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_2 نمایش پست ها
    با احترام؛

دوستان بنده پارسال، آذر ماه (قبل از February) فارغ التحصیل شدم. متاسفانه هنوز وثیقه نذاشته ام. اما برای هماهنگی، دانشگاه رفتم گفتن که دانشنامه ام خیلی طول میکشه آماده بشه و یک مدرک قابل ترجمه بهم میدن موقتا تا بعد. اما به نظرتون آیا سفارت این مدرک موقت قابل ترجمه رو از دانشگاه سراسری، پیش از 10 July میپذیره از من؟؟؟ یا اینکه برم دنبال راه حلی برای دانشنامه حتما؟! البته اگر راه حلی باشه.
    دوست عزیز دانشگاه سراسری برای بچه های فارغ التحصیل یه گواهینامه صادر میکنه که قابل ترجمه هست و اون کفایت میکنه، دانشنامه واسه بچه های سراسری حداقل چندسال طول میکشه چون وزارت علوم به من گفت بچه های ورودی 86 خیلی دانشگاهها هنوز توو نوبت هستن

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_2 نمایش پست ها
    با احترام؛

درود
    شما باید حتما دانشنامتون رو تا وقت سفارت ازاد کنید سفارت راجب اصل دانشنامه با کسی شوخی نمیکنه و اکثر ریجکتی ها به خاطر نبود دانشنامه هست.
    میتونید اگه وقت دارید از عدم کاریابی یا با پرداخت مبلغ ازاد کنید.
    به قسمت امور خارجه و فارغالتحصیلی دانشگاهتون برید راهنماییتون میکنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط hesamshahbazi نمایش پست ها
    دوست عزیز دانشگاه سراسری برای بچه های فارغ التحصیل یه گواهینامه صادر میکنه که قابل ترجمه هست و اون کفایت میکنه، دانشنامه واسه بچه های سراسری حداقل چندسال طول میکشه چون وزارت علوم به من گفت بچه های ورودی 86 خیلی دانشگاهها هنوز توو نوبت هستن
    درود
    دوست عزیز کار راه انداختن مهم نیست مهم داشتن اصل دانشنامه هست از بچه هایی هستن که سال پیش به خاطر نداشتن دانشنامه نتونستن و موندن برای امسال حتما حدی بگیرید و دنبال دانشنامه باشید حتی میتونید با سفارت هم مکاتبه کنید تا مطمن شید که اصل دانشنامه را میخواد.

Junior Member mehrdadbala آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc. Economics -University of Bologna

سلام دوستان
    من دانشجوی ترم آخر کارشناسی دانشگاه صنعت نفت هستم و از ایتالیا برای سپتامبر 2015 پذیرش گرفتم. برای پروسه ویزا سفارت گفته ریزنمرات و دانشنامه باید ترجمه بشه.
    دانشنامه اصلی دانشگاه ما حدود یکسال طول میکشه تا صادر بشه (امضای وزیر نفت و وزیر علوم رو میخواد). قبل از اون یک گواهی پایان تحصیلات میدن که روش نوشته قابل ترجمه و هولوگرام و ... هم داره و تا تحویل دانشنامه اصلی معتبره.
    سوال من اینه که ( توی پست قبل بوده) این مدرک برای سفارت معتبره یا اینکه فقط اون دانشنامه اصلی رو میخوان؟ توی ماجراهای سال گذشته همین مدرک رو سفارت قبول کرده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)