صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 88

موضوع: مدارک دوره کارشناسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک دوره کارشناسی

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من از پلی تکنیک میلان برای دکترا پذیرش به همراه بورس گرفتم. من ارشد مالزی بودم و مدرکم به زبان انگلیسی هست. البته این مدرک رو ارزشیابی کردم و ارزشنامه وزارت علوم رو دارم. من مدرک انگلیسی مالزی رو نمیتونم به ایتالیایی ترجمه کنم. و ظاهر اینکه باید ببرم سفارت ایتالیا تو مالزی تاییدش کنم. میخواستم ببینم راهی هست که من از طریق ارزشنامه ای که از وزارت علوم گرفتم بتونم این کارو انجام بدم؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط ghobad945 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    من از پلی تکنیک میلان برای دکترا پذیرش به همراه بورس گرفتم. من ارشد مالزی بودم و مدرکم به زبان انگلیسی هست. البته این مدرک رو ارزشیابی کردم و ارزشنامه وزارت علوم رو دارم. من مدرک انگلیسی مالزی رو نمیتونم به ایتالیایی ترجمه کنم. و ظاهر اینکه باید ببرم سفارت ایتالیا تو مالزی تاییدش کنم. میخواستم ببینم راهی هست که من از طریق ارزشنامه ای که از وزارت علوم گرفتم بتونم این کارو انجام بدم؟
    درود
    سفارت به هیج وجه مدرک به انگلیسی قبول نمیکنه ولی برای اینکه مطمئن بشید یه تماس با سفارت داشته باشید و بهشون توضیح بدید تا ببینید چی میگن.
    021-88799885
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

من دانشنامه کارشناسی ندارم فقط یک گواهی موقت پایان تحصیل دارم که البته هم دانشگاه اصفهان برام مهر کرده هم وزارت علوم. میخواستم بدونم مشکلی واسم پیش نمیاد؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط farnaz_mp نمایش پست ها
    من دانشنامه کارشناسی ندارم فقط یک گواهی موقت پایان تحصیل دارم که البته هم دانشگاه اصفهان برام مهر کرده هم وزارت علوم. میخواستم بدونم مشکلی واسم پیش نمیاد؟
    سفارت تنها اصل دانشنامه رو قبول میکنه و شما باید تا وقت سفارت اصل دانشنامه رو اماده کنید.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام
    من باید اصل مدرک کارشناسی رو به تاییده وزارت علوم برسونم و باید یه سری مدارک مورد نیاز رو اپلود کنم کسی میدنه اون مدارک چی هستن ؟؟
    و برای مهر وزارت علوم که پشته اصل مدرک میخوره باید خودم شخصا برم تهران ؟یا نیازی نیست حضوری برم ،پست کنم ؟؟چجوریه ؟؟راه دیگه ایم هست ؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق- گرایش قدرت- طراحی موتورهای الکتریکی

سلام. اگه منظورت تایید مدارک تو سازمان امور دانشجویانه بهتره خودت بری.. چون اینا سرشون شلوغه و کارای پستی رو با تاخیر انجام میدن. من واسه تاییر مدارکم حضوری رفتم. احتمالا میتونی مدارکتو بدی به یکی دیگه ببره واست تایید کنه، چون از من نه کارت ملی خواستن نه چیزی.. اون مدارکی که میگی چیو باید آپلود کنم، اولا تو سایتش هست، بعدشم فکر میکنم دانش نامه و ریزنمراتو باید بزاری. اطلاعات بیشتر تو این لینکه:
    http://mad.saorg.ir

Junior Member

یه سوال من مدارکم رو 20 ژانویه 2015 ترجمه کردم به زبان ایتالیایی و حالا یه یکی، دو ماه دیگه میخوام برم برای ویزا آیا مشکلی داره؟ مدارک ترجمه که نباید تاریخش نزدیک بتاریخ سفارت باشه؟

Junior Member

پیش فرض اخذ پذیرش و گرفتن ویزا با مدرک معادل کاردانی

سلام،
    من تصمیم دارم از دانشگاه انصراف بدم (رشته: زبان و ادبیات انگلیسی). در این صورت، به من یک مدرک معادل کاردانی داده می شود.
    آیا استفاده از این مدرک و تحویل آن به مدرسه ایتالیایی و سفارت یک امتیاز محسوب می شود یا به ضرر من است؟

Junior Member

سلام دوستان؛

من حدود ۱۰ سال پیش از دانشگاه آزاد فارغ‌التحصیل شدم، و همون موقع هم مدارکم رو برای پذیرش ارشد ترجمه کردم. در اون زمان اصلا به این شکل نبود که ببریم یا بفرستیم به وزارت علوم . البته دو تا مهر پشت دانشنامه هست.

خواستم ببینم کسی‌ میتونه لطف کنه بگه چه مهر‌های باید باشه (که من با مدرک خودم چک کنم) و یا اینکه اسکن پشت مدرکش رو آپلود کنه.

پیشاپیش ممنونم

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط nastaranm نمایش پست ها
    سلام دوستان؛

من حدود ۱۰ سال پیش از دانشگاه آزاد فارغ‌التحصیل شدم، و همون موقع هم مدارکم رو برای پذیرش ارشد ترجمه کردم. در اون زمان اصلا به این شکل نبود که ببریم یا بفرستیم به وزارت علوم . البته دو تا مهر پشت دانشنامه هست.

خواستم ببینم کسی‌ میتونه لطف کنه بگه چه مهر‌های باید باشه (که من با مدرک خودم چک کنم) و یا اینکه اسکن پشت مدرکش رو آپلود کنه.

پیشاپیش ممنونم
    درود
    مسلما مدرک ده سال پیش با الان متفاوته پس بهتره ببرید دارالترجمه اگه مشکل یا کم و کسری داشت دارالترجمه میگه تا کامل کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)