صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 88

موضوع: مدارک دوره کارشناسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک دوره کارشناسی

دوستان سلام

من ریزنمرات و دانشنامه لیسانس رو ترجمه کردم و 2 روز پیش مترجم بهم مدارک رو تحویل داد. الان که نگاه میکنم می بینم در ریزنمرات لیسانس یک عدد به اشتباه وارد شده.

ریزنمرات لیسانس به شماره 94800600 در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد ثبت شده (یعنی توی نسخه فارسی نوشته که این ریزنمرات به شماره 94800600 در مورخ فلان در سازمان مرکزری دانشگاه آزاد ثبت شده است). اما در نسخه ترجمه شده به ایتالیایی، این شماره به اشتباه 64800600 نوشته شده (یعنی 9 تبدیل به 6 شده). میخواستم بدونم آیا به نظرتون این مشکل ساز میشه؟؟ من با مترجم هم صحبت کردم میگه که این اصلا مشکل ساز نیست و مهمترین چیز برای سفارت نمرات دروس و معدل کل و همچنین مشخصات فردی و شناسنامه ای هست که خداروشکر اونا همه درسته. حالا میخوام بدونم از دوستان کسی بوده که چنین اشکالات تایپی توی مدارکش بوده باشه و احیانا سفارت بهش گیر داده باشه؟

ممنون میشم اگر کسی میدونه بگه چون من وقت سفارت گرفتم و خیلی مهمه که در این زمینه اطلاعات کسب کنم.

Junior Member

با سلام
    دوستان اگر مدرک ارشد در ایران داشته باشیم و دوباره برای مستر پذیرش بگیریم آیا روز مصاحبه باید مدرک ارشد رو نیز به ایتالیایی تحویل بدیم یا همون کارشناسی کافیه؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط sugarecane نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان اگر مدرک ارشد در ایران داشته باشیم و دوباره برای مستر پذیرش بگیریم آیا روز مصاحبه باید مدرک ارشد رو نیز به ایتالیایی تحویل بدیم یا همون کارشناسی کافیه؟
    درود
    اگه برای ارشد میرید کلا نه دانشگاه نه سفارت نه جای دیگه حرفی از مدرک ارشدتون که دارید نزنید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    اگه برای ارشد میرید کلا نه دانشگاه نه سفارت نه جای دیگه حرفی از مدرک ارشدتون که دارید نزنید.
    دوست عزیز
    آخه من برای مستر بلونیا ، مدارک ارشدم رو روی سایتشون اتچ کردم!!
    اگر به سفارت ارایه ندم، به نظرتون گپ تحصیلی رو گیر نمیدن؟؟

Moderator

دوست عزیز
    آخه من برای مستر بلونیا ، مدارک ارشدم رو روی سایتشون اتچ کردم!!
    اگر به سفارت ارایه ندم، به نظرتون گپ تحصیلی رو گیر نمیدن؟؟
    نه چون برای دکترا اپلای نکردید پس نیازی نیست و سفارت ایتالیا برای سن محدودیتی نداره.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

دوستان
    شما که می گید باید مدارک تحصیلی به ایتالیایی ترجمه شده باشه ، من این رو توی سایت دانشگاه بلونیا دیدم:

Italian, EU citizens, associated countries and non-EU equivalent candidates holding a foreign degree:
    - a signed copy of the application form (to be downloaded and printed);
    - the receipt of payment or on-line fee payment report (to be downloaded and printed);
    - 1 (one) front and back photocopy of your ID card or other valid identity document;
    - 1 (one) passport sized photo;
    - qualification and translated transcript of records (EU students may self-certify any qualifications obtained in countries belonging to the European Higher Education Area);
    - Declaration of Value issued by the Italian Embassy or Consulate of the applicants' home country (or the Diploma Supplement, for qualifications obtained in countries belonging to the European Higher Education Area);
    - copy of the residence permit (only for non-EU equivalent students).
    Original documents must be translated into Italian or English.

اینم لینکش:
    http://corsi.unibo.it/2Cycle/Chemica...s20162017.aspx

Moderator

دوستان
    شما که می گید باید مدارک تحصیلی به ایتالیایی ترجمه شده باشه ، من این رو توی سایت دانشگاه بلونیا دیدم:

Italian, EU citizens, associated countries and non-EU equivalent candidates holding a foreign degree:
    - a signed copy of the application form (to be downloaded and printed);
    - the receipt of payment or on-line fee payment report (to be downloaded and printed);
    - 1 (one) front and back photocopy of your ID card or other valid identity document;
    - 1 (one) passport sized photo;
    - qualification and translated transcript of records (EU students may self-certify any qualifications obtained in countries belonging to the European Higher Education Area);
    - Declaration of Value issued by the Italian Embassy or Consulate of the applicants' home country (or the Diploma Supplement, for qualifications obtained in countries belonging to the European Higher Education Area);
    - copy of the residence permit (only for non-EU equivalent students).
    Original documents must be translated into Italian or English.

اینم لینکش:
    http://corsi.unibo.it/2Cycle/Chemica...s20162017.aspx
    کلیه دانشگاه ها مدارک رو به انگلیسی قبول میکنند ولی برای سفارت باید 100درصد به ایتالیایی باشه.

سلام
    ارشد اتوماسیون تو بولونیا پذیرش دارم.
    لیسانس دو رشته ای(مواد و مکانیک) بودم و زمان اپلای هر دوشو ارائه کردم. یعنی اسکن ترجمه رسمی انگلیسی مدارک هر دو رشته رو.
    حالا برای سفارت فقط یکیشو(مکانیکو) به ایتالیایی ترجمه کنم کافیه؟
    اگه آره: course description ای که برای اپلای آپلود کردم دروس هر دو رشته رو به ترتیب(اول همه مکانیکو و بعدش همه موادو) تو یه فایل آورده بودم. حالا قسمت موادشو حذف کنم ردیفه؟
    ممنون

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط fanif نمایش پست ها
    سلام
    ارشد اتوماسیون تو بولونیا پذیرش دارم.
    لیسانس دو رشته ای(مواد و مکانیک) بودم و زمان اپلای هر دوشو ارائه کردم. یعنی اسکن ترجمه رسمی انگلیسی مدارک هر دو رشته رو.
    حالا برای سفارت فقط یکیشو(مکانیکو) به ایتالیایی ترجمه کنم کافیه؟
    اگه آره: course description ای که برای اپلای آپلود کردم دروس هر دو رشته رو به ترتیب(اول همه مکانیکو و بعدش همه موادو) تو یه فایل آورده بودم. حالا قسمت موادشو حذف کنم ردیفه؟
    ممنون
    درود
    حالا چه لزومی داشت هر دو را آپلود کنید به نظرم اگه دانشگاه بر اساس هر دو بهتون پذیرش داده پس بهتره همه رو ترجمه کنید و به سفارت ارائه بدید.(چون وقتی رسیدید اون مدارک را تحویل دانشگاه میدید)

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    حالا چه لزومی داشت هر دو را آپلود کنید به نظرم اگه دانشگاه بر اساس هر دو بهتون پذیرش داده پس بهتره همه رو ترجمه کنید و به سفارت ارائه بدید.(چون وقتی رسیدید اون مدارک را تحویل دانشگاه میدید)
    ممنون
    دو سه تا درس مرتبط تو مواد داشتم که گفتم از هیچی بهتره و شاید به پذیرش گرفتن کمک کنه چون شنیده بودم این رشته بیشتر به برقیا پذیرش میدن و برای مکانیکیا سختتر می گیرن.
    دانشگاه هم همون ترجمه ایتالیاییو میخواد؟ چون من ترجمه رسمی انگلیسی هر دو رو دارم با هر دو مهر دادگستری و خارجه.
    گواهی ممتازیم آپلود کردم. اونو که احتمالا لازم نیست دیگه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)