صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 35

موضوع: شناسنامه

پیش فرض پاسخ : شناسنامه

نقل قول نوشته اصلی توسط Garibaldi نمایش پست ها
    من که رفتم دارالترجمه گفت برو دفترخانه کپی برابر اصل مدارکت رو بگیر بیار(هر کدام روی یک برگه ی آچار).بعدن هم که ترجمه رو تحویل داد اون کپی ها ضمیمه ترجمه و زیر پلمپ بودند.
    ممنون.
    شناسنامه هر پنج صفحه ش نیازه که کپی برابر اصل بگیریم؟ و اینکه هر صفحه شناسنامه روی یه برگه آچار ؟

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط rzh نمایش پست ها
    ممنون.
    شناسنامه هر پنج صفحه ش نیازه که کپی برابر اصل بگیریم؟ و اینکه هر صفحه شناسنامه روی یه برگه آچار ؟
    بله-بله
    برای اطمینان از روال صحیح کار زنگ زدن به مترجمتون هم فکر خوبیه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

دوستان هنوز هم ترجمه ایتالیائی شناسنامه واجبه یا نه؟
    میخواستم مدارک رو برای ترجمه آماده کنم گفتم اگه واجبه اونم بدم

Moderator

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط FARZAD611 نمایش پست ها
    دوستان هنوز هم ترجمه ایتالیائی شناسنامه واجبه یا نه؟
    میخواستم مدارک رو برای ترجمه آماده کنم گفتم اگه واجبه اونم بدم
    بله برای سفارت لازم هست.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Political Science - KIAU

دوستان،

تو لیست مدارک مورد نیاز برای متقاضیان رشته های انگلیسی زبان که سفارت تو سایتش گذاشته، چیزی در مورد ترجمه ی شناسنامه نگفته. آیا این مورد سال های پیش رسما اعلام شده بوده!؟ چجوریه داستان!؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط POLSCistudent نمایش پست ها
    دوستان،

تو لیست مدارک مورد نیاز برای متقاضیان رشته های انگلیسی زبان که سفارت تو سایتش گذاشته، چیزی در مورد ترجمه ی شناسنامه نگفته. آیا این مورد سال های پیش رسما اعلام شده بوده!؟ چجوریه داستان!؟
    درود
    برای کلیه مقاطع نیاز هست.
    این هم از عجایب سفارت هست که تو مدارک خواسته شده نیاورده ولی میخواد.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

با سلام خدمت همه‌ی دوستان، علی‌الخصوص آقا بهنام گل که با راهنمایی‌هاش کلی کمک ما کرده.

من توی این صفحات گشتم، و به جمله‌ای از آقا بهنام برخوردم که نوشته بودن که دارالترجمه‌ی موردتأیید سفارت معنی نداره.

پس من برای تمامی مدارکم، می‌تونم از دارالترجمه‌هایی که در شهر خودم (اصفهان) هستن و ترجمه به ایتالیایی می‌کنن برای ترجمه‌ی مدارکم استفاده کنم؟

آخه خیلی وقتا به بحثای مربوط به "قابل قبول بودن دارالترجمه‌ برای سفارت" برمی‌خوردم توی فروم‌های مختلف.

با تشکر

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_j_93 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه‌ی دوستان، علی‌الخصوص آقا بهنام گل که با راهنمایی‌هاش کلی کمک ما کرده.

من توی این صفحات گشتم، و به جمله‌ای از آقا بهنام برخوردم که نوشته بودن که دارالترجمه‌ی موردتأیید سفارت معنی نداره.

پس من برای تمامی مدارکم، می‌تونم از دارالترجمه‌هایی که در شهر خودم (اصفهان) هستن و ترجمه به ایتالیایی می‌کنن برای ترجمه‌ی مدارکم استفاده کنم؟

آخه خیلی وقتا به بحثای مربوط به "قابل قبول بودن دارالترجمه‌ برای سفارت" برمی‌خوردم توی فروم‌های مختلف.

با تشکر
    درود
    خواهش میکنم
    نه شما برای ترجمه ایتالیایی باید حتما تو تهران بدید به ترجمه و مهر های وزارت و دادگستری تهران بخوره بهش تا سفارت تائید کنه.(در حال حاضر تنها سادات افسری قبول نیست و بقیه مترجم ها قبول هستند)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    خواهش میکنم
    نه شما برای ترجمه ایتالیایی باید حتما تو تهران بدید به ترجمه و مهر های وزارت و دادگستری تهران بخوره بهش تا سفارت تائید کنه.(در حال حاضر تنها سادات افسری قبول نیست و بقیه مترجم ها قبول هستند)
    من یه هفته پیش به سفارت زنگ زدم،گفتند همه دارالترجمه ها به جز سادات افسری و جلیلی قابل قبول هستند.ترجمه شناسنامه هم نیاز به مهر دادگستری و وزارت امور خارجه دارد؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط golma نمایش پست ها
    من یه هفته پیش به سفارت زنگ زدم،گفتند همه دارالترجمه ها به جز سادات افسری و جلیلی قابل قبول هستند.ترجمه شناسنامه هم نیاز به مهر دادگستری و وزارت امور خارجه دارد؟
    تمام مدارکی که برای تائید سفارت لازم هست باید مهر و امضای دادگستری و خارجه را داشته باشه.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)