صفحه 18 از 26 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 255

موضوع: مدرک زبان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدرک زبان

سلام دوستان ی سوال آیا میشه من مدرک زبانمو چند روز بعد از وقت سفارتم براشون ارسال کنم؟؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط yasminnsr نمایش پست ها
    سلام دوستان ی سوال آیا میشه من مدرک زبانمو چند روز بعد از وقت سفارتم براشون ارسال کنم؟؟
    درود
    نقصی پرونده میخورید و باید تا ددلاین سفارت مدرک را تحویل بدهید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

با سلام واحترام خدمت دوستان، من از دانشگاه سیه نا برای مقطع ارشد رشته انگلیسی زبان پذیرش گرفتم و مدرک زبان از من نخواستن، اگه نامه ای از دانشگاه بگیرم که نیازی به مدرک زبان ندارم، باز هم سفارت از من مدرک زبان می خواهد و یا خیر؟ با تشکر

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_q نمایش پست ها
    با سلام واحترام خدمت دوستان، من از دانشگاه سیه نا برای مقطع ارشد رشته انگلیسی زبان پذیرش گرفتم و مدرک زبان از من نخواستن، اگه نامه ای از دانشگاه بگیرم که نیازی به مدرک زبان ندارم، باز هم سفارت از من مدرک زبان می خواهد و یا خیر؟ با تشکر
    درود
    بله باید مدرک ب۲ داشته باشید.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام.
    یکی از دوستان چند روز قبل وقت سفارت داشت. تو سفارت بهش گفتن یوزر و پس سایت آیلتس بده که ما بریم نمره ت رو چک کنیم ببینیم آیلتست واقعیه یا نه. اون دوستمون هم بهشون گفته بود که نمره ها تا يك ماه اونم با شماره پاسپورت و مياد بعدش حذف ميشه.
    من خودم پنجشنبه آینده وقت سفارت دارم. آیلتس رو تو موسسه ی عصر دین و دانش دادم. واسه ثبت نام آیلتس ما تو خود سایت دین و دانش ثبت نام میکردیم و کاری به سایت آیلتس نداشتیم. امروز هم زنگ زدم به دین و دانش گفتن که خود سفارت باید به آیلتس درخواست بده بهشون یوزر و پس بده برن نمره رو چک کنن. حالا من نمی دونم روز مصاحبه اگه ازم یوزر و پس خواستن چی بگم بهشون.
    اصلا این که یوزر پس بخوان تو سفارت یه چیز معمولیه یا نه؟

Member micropsy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student, Clinical Psychology, NY

نقل قول نوشته اصلی توسط HoldenCaulfild نمایش پست ها
    سلام.
    یکی از دوستان چند روز قبل وقت سفارت داشت. تو سفارت بهش گفتن یوزر و پس سایت آیلتس بده که ما بریم نمره ت رو چک کنیم ببینیم آیلتست واقعیه یا نه. اون دوستمون هم بهشون گفته بود که نمره ها تا يك ماه اونم با شماره پاسپورت و مياد بعدش حذف ميشه.
    من خودم پنجشنبه آینده وقت سفارت دارم. آیلتس رو تو موسسه ی عصر دین و دانش دادم. واسه ثبت نام آیلتس ما تو خود سایت دین و دانش ثبت نام میکردیم و کاری به سایت آیلتس نداشتیم. امروز هم زنگ زدم به دین و دانش گفتن که خود سفارت باید به آیلتس درخواست بده بهشون یوزر و پس بده برن نمره رو چک کنن. حالا من نمی دونم روز مصاحبه اگه ازم یوزر و پس خواستن چی بگم بهشون.
    سلام خیر معمول نیست و اصلا نباید چک کنن. این کار وظیفە دانشگاهه نه سفارت و ایلتس برای دانشگاە ریپورت و تایید میشه.
    too much busy...

Senior Member majjiid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط HoldenCaulfild نمایش پست ها
    سلام.
    قربانت.
    بله یکی در میون از بچه ها این مورد رو میخواستن. کافیه همین چیزی که اینجا گفتید رو بهشون بگید یا هرچی دیگه که دلتون خواست.
    کلا حرفای بی ربط اونجا زیاد میشنوید، نصفیش رو نشنیده بگیرید، نصف دیگه ش رو هم مثل خودشون یه جواب بی ربط بدید و بپیچونیدشون برن.
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

دوستان من مدرک تافل دارم ولی نمره م خیلی کمتر از سطح B2 هست. امتحان رو حدود 6 ماه پیش دادم و از اون موقع تا الان دارم زبان میخونم که برم شهریور امتحان زبان بدم.
    یه دانشگاهی اپلای کردم و قرار مصاحبه گذاشتن برای چند روز دیگه و از من مدرک زبان نخواستن و قرار شده که به صورت اسکایپ مصاحبه بشم (مدرک زبان گفتم ندارم و به صورت اسکایپ امتحان میدم )
    حالا من سوال دارم که برای دریافت روادید ، من که یه تافل امتحان دادم و نمره ش بشدت پایینه ، چکار باید بکنم ؟؟؟
    تو رو خدا راهنماییم کنید ، هر دوست عزیزی که تجربه داره بگه که من برای مدارک ویزا چه کاری باید انجام بدم؟
    الان دانشگاه بهم ایمیل داده با نامه ی پیش پذیرش و حتی برای کنسولگری هم لینک و پین کد توی نامه نوشته که صحت نامه پیش پذیرشم رو میتونن با دانشگاه به صورت اینترنتی چک کنن.
    تو رو خدا بگید من برای روادید باید چیکار کنم بخاطر نداشتن مدرک B2 ؟
    البته الان من سطح زبانم از نمره ی تافلم بشدت بالاتر شده و شاید الان امتحان بدم بتونم بیشتر از 100 رو بگیرم. ولی الان من باید چکار کنم؟؟
    کمکم کنید خواهشا. هر چنتا راه حل که به ذهنتون میرسه و جواب داده رو بهم بگید. ( به من گفتن از همین الان برای وقت سفارت اقدام کنم )

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط laminars نمایش پست ها
    دوستان من مدرک تافل دارم ولی نمره م خیلی کمتر از سطح B2 هست. امتحان رو حدود 6 ماه پیش دادم و از اون موقع تا الان دارم زبان میخونم که برم شهریور امتحان زبان بدم.
    یه دانشگاهی اپلای کردم و قرار مصاحبه گذاشتن برای چند روز دیگه و از من مدرک زبان نخواستن و قرار شده که به صورت اسکایپ مصاحبه بشم (مدرک زبان گفتم ندارم و به صورت اسکایپ امتحان میدم )
    حالا من سوال دارم که برای دریافت روادید ، من که یه تافل امتحان دادم و نمره ش بشدت پایینه ، چکار باید بکنم ؟؟؟
    تو رو خدا راهنماییم کنید ، هر دوست عزیزی که تجربه داره بگه که من برای مدارک ویزا چه کاری باید انجام بدم؟
    الان دانشگاه بهم ایمیل داده با نامه ی پیش پذیرش و حتی برای کنسولگری هم لینک و پین کد توی نامه نوشته که صحت نامه پیش پذیرشم رو میتونن با دانشگاه به صورت اینترنتی چک کنن.
    تو رو خدا بگید من برای روادید باید چیکار کنم بخاطر نداشتن مدرک B2 ؟
    البته الان من سطح زبانم از نمره ی تافلم بشدت بالاتر شده و شاید الان امتحان بدم بتونم بیشتر از 100 رو بگیرم. ولی الان من باید چکار کنم؟؟
    کمکم کنید خواهشا. هر چنتا راه حل که به ذهنتون میرسه و جواب داده رو بهم بگید. ( به من گفتن از همین الان برای وقت سفارت اقدام کنم )
    درود
    تو همین صفحه به یکی از کابر ها هم گفتم باید مدرک ب2 داشته باشید.
    تنها یک سال سفارت مدرک زبان را برداشت و گفت که هر چی دانشگاه بخواد برای ما هم قبوله بعدش دوباره قانون را عوض کردند.
    الان حتی دانشگاه هم مدرک زبان نخواد سفارت میخواد.

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    تو همین صفحه به یکی از کابر ها هم گفتم باید مدرک ب2 داشته باشید.
    تنها یک سال سفارت مدرک زبان را برداشت و گفت که هر چی دانشگاه بخواد برای ما هم قبوله بعدش دوباره قانون را عوض کردند.
    الان حتی دانشگاه هم مدرک زبان نخواد سفارت میخواد.
    ممنون از پاسختون دوست عزیز
    حالا اگر من تا هفته ی دیگه امتحان بدم و بتونم معادل بی۲ رو بگیرم، همون نامه ای که پست میکنن دم در خونمون از طرف ets رو کپی بگیرم بدم به سفارت؟ یا باید خوده ets بهشون نامه بده؟
    توی سفارت به انگلیسی مصاحبه میشیم یا میریم مدارک میدیم و تمام؟
    و سوال آخرم، چون نامه ets شاید خیلی طول بکشه که برسه دستمون، امکانش هست از همون فایل پی دی اف که توی سایت تافل برامون قرار میدن استفاده کنیم برای ویزا؟ (پرینتش رو بگیریم یا فایل رو بفرستیم به ایمیل سفارت برای تعیین وقت؟
    ویرایش توسط laminars : June 2nd, 2017 در ساعت 10:54 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)