صفحه 13 از 26 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 255

موضوع: مدرک زبان

Moderator

پیش فرض پاسخ : مدرک زبان

نقل قول نوشته اصلی توسط paripejman نمایش پست ها
    درود بر شما و ممنون از زحمات و پاسخگویی شما
    در مورد اینکه دانشگاه مقصد نمره زبان رو میخواد یا نه آیا این مورد در جای خاصی در سایت دانشگاه درج شده
    که بتونیم بر اون اساس استناد کنیم و به سفارت بگیم ؟ .. من باتوجه به اینکه نمره ام 5 هست میخوام این مطلب رو بدونم
    با سپاس
    درود
    سفارت سوا از دانشگاه عمل میکنه مهم اینکه شما مینیمم نمره خواسته شده سفارت را داشته باشید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط tommy angelo نمایش پست ها
    تا سال 2014 سفارت نمره زبانی برای خود تعیین کرده بود که از 2014 این نمره را بر اساس خواست دانشگاه تا سال 2016 ادامه داد یعنی هر نمره ای دانشگاه میخواست سفارت هم قبول میکرد اما از امسال یعنی 2016 دوباره سفارت قانون زبان را گذاشته و نمره و امتحان هایی که قبول میکنند برای گرفتن ویزا به این صورت هست :

IELTS B2 LEVEL
    TOEFLE-PBT B2 LEVEL
    TOEFLE-IBT B2 LEVEL
    TOLIMO B2 LEVEL

سوالات و مشکلات مرتبط با مدرک زبان قابل بحث در این تاپیک میباشند.
    سلام
    ببخشید من برای دکتری اقدام کردم و دانشگاه زمان اقدام مدرک زبان نخواسته اما من آیلتس 5.5 دارم بنظرتون سفارت قبول میکنه ؟
    ببخشید مدرک زبان TOEFLE-IBT B2 LEVEL کسی میدونه از جه رنج نمره تا چه رنج از نمره میشه ؟ چون مدرک آیلتس قید میکنه در مدرک چه سطحی هستید
    ممنون
    ویرایش توسط behnamhg : May 29th, 2016 در ساعت 08:03 PM دلیل: ترکیب پست

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_nowroozi نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من برای دکتری اقدام کردم و دانشگاه زمان اقدام مدرک زبان نخواسته اما من آیلتس 5.5 دارم بنظرتون سفارت قبول میکنه ؟
    ببخشید مدرک زبان TOEFLE-IBT B2 LEVEL کسی میدونه از جه رنج نمره تا چه رنج از نمره میشه ؟ چون مدرک آیلتس قید میکنه در مدرک چه سطحی هستید
    ممنون
    درود
    اگه شما چند صفحه آخر را بخونید کامل توضیح داده شده.
    بله آیلتس اوکی هست.
    تافل هم 72 میشه.ETS
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک تهران

سلام من زمان اپلای تافل ای بی تی اعتبار داشت الان باطل شده . تولیموی سازمان سنجش رو دادم 595 شدم . سفارت تولیموی سنجش یا ای بی تی که دو ماهش گذشته رو قبول داره؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط enmmisagh نمایش پست ها
    سلام من زمان اپلای تافل ای بی تی اعتبار داشت الان باطل شده . تولیموی سازمان سنجش رو دادم 595 شدم . سفارت تولیموی سنجش یا ای بی تی که دو ماهش گذشته رو قبول داره؟
    درود
    ببنید بی 2 تولیمو چی هست اگه امتیاز خواسته شده را کسب کردید قبوله.
    تافل هم بعضا دیده شده قبول کردند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    ببنید بی 2 تولیمو چی هست اگه امتیاز خواسته شده را کسب کردید قبوله.
    تافل هم بعضا دیده شده قبول کردند.
    سلام ممنون از پاسختون. بله B2 معادل حدودا 520 انگار . من 595 گرفتم. فقط سفارت تولیموی سنجش رو قبول می کنه؟ نکنه فقط آزمون ETS کنن و سنجشو قبول نکنن. راجع تافل تاریخ گذشته که در زمان اپلای اعتبار داشته چطور خبری ندارین؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط enmmisagh نمایش پست ها
    سلام ممنون از پاسختون. بله B2 معادل حدودا 520 انگار . من 595 گرفتم. فقط سفارت تولیموی سنجش رو قبول می کنه؟ نکنه فقط آزمون ETS کنن و سنجشو قبول نکنن. راجع تافل تاریخ گذشته که در زمان اپلای اعتبار داشته چطور خبری ندارین؟
    سفارت تو مدارک خواسته شده تولیمو رو هم ذکر کرده پس مشکلی نیست.
    همونطور هم که پست قبل گفتم بستگی داره بعضا گیر میدن بعضا نه شما هر دو را ببرید.

سلام دوستان
    من اراسموس ارشد انگلیسیا قبول شدم منتظر نامه پذیرش برگمو ایتالیا هستم، در مورد زبان تافل 99 دارم ولی اکسپایر شده سفارت خیلی سخت گیری میکنه؟ اگر از دانشگاه بخوام نامه قبولی مدرک زبانم رو بدن باز هم سفارت نمیپذیره ؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط pxramin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه مشکلی دارم. یک ماه پیش مدرک تافلمو واسه خودم سفارش دادم. یک ماه دیگه ام وقت سفارت دارم ولی فکر میکنم مدرک زبانم تا اون موقع به دستم نمیرسه. به ETS ایمیل زدم پیگیری کردم میگه اگه تا 3 هفته دیگه نرسید بگو دوباره بفرستیم و اینکه نسخه پی دی افی که تو پروفایلم گذاشتن مورد تاییده. حالا سوالم اینجاس اگه مدرکم نرسید همون نسخه PDf ببرم سفارت قبول می کنن؟
    با تشکر
    درود
    بله قبول میکنند مشکلی نیست.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Baharmehrabi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اراسموس ارشد انگلیسیا قبول شدم منتظر نامه پذیرش برگمو ایتالیا هستم، در مورد زبان تافل 99 دارم ولی اکسپایر شده سفارت خیلی سخت گیری میکنه؟ اگر از دانشگاه بخوام نامه قبولی مدرک زبانم رو بدن باز هم سفارت نمیپذیره ؟
    درود
    معمولا اگه زیاد نگذره مشکلی نداره ولی بازم نمیشه موثق گفت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)