صفحه 16 از 26 نخستنخست ... 678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 255

موضوع: مدرک زبان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدرک زبان

مجددا سلام خدمت دوستان
    براي امتحان ايتاليايي به صورت آزاد كه در آذر ماه توي سفارت انجام ميشه، بايد از سفارت وقت بگيريم؟ يا همين كه ثبت تان كرده باشيم و روز امتحان سفارت حضور داشته باشيم كافيه؟ واقعا ممنون ميشم اگر بنده رو راهنمايي كنين
    يك دنيا سپاس

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط biomediii نمایش پست ها
    مجددا سلام خدمت دوستان
    براي امتحان ايتاليايي به صورت آزاد كه در آذر ماه توي سفارت انجام ميشه، بايد از سفارت وقت بگيريم؟ يا همين كه ثبت تان كرده باشيم و روز امتحان سفارت حضور داشته باشيم كافيه؟ واقعا ممنون ميشم اگر بنده رو راهنمايي كنين
    يك دنيا سپاس
    درود
    شما باید با مدرسه ایتالیایی هماهنگ کنید نه با سفارت.
    تنها ارگان رسمی که امتحان برگزار میکنه مدرسه ایتالیاییس.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام
    من پی دی اف تافلم رو که 90 بود برای دکترای پلیمی بین مدارکی که واسه اپلای بود گذاشته بودم. حالا که نتایج پذیرش اومده واسه من نوشته که تا ددلاین مدرک زبانت رو برسون. منظورشون اینه که از طریق ای تی اس بفرستم ددانشگاه؟

Junior Member

سلام دوستان

کسی اطلاع داره برای دوره فرصت مطالعاتی مدرک زبان لازم هست یا خیر؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    structural engineering

سلام.خوبین؟ ببخشید من نمره تافل 87 ibt دارم منتها به صورت پی دی اف میده نمره رو تافل جدیدا. من الان یک ماه پیش ازشون خواستم که برام فرم کاعذی بفرستن که هنوز دستم نرسیده و 6 روز دیگه وقت سفارتم هست. پرینت از پی دی اف گرفتم. به نظرتون سفارت قبول میکنه؟ چی کار کنم؟ میشه کمکم بکنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    business administration

دوستان کسی اینجا کسی هست که برای مقطع دکتری در سفارت در سال 2016 تشکیل پرونده داده و مدرک زبان ارائه نداده باشه و دانشگاه قبول کره باشه که نامه بده و سفارت هم پذیرفته باشه؟

Junior Member

سلام دوستان،من مدرک آیلتسم در تاریخ 14 فوریه منقضی میشه و از دانشگاه پلیمی واسه ترم دوم هم پذیرش گرفتم،واسه کار های سفارت مشکلی ندارم چون تو یکی دو هفته دیگه وقت میگیرم ولی واسه کارهای ثبت نام دانشگاه چون باید آخرای فوریه انجام بشه تو اون تاریخ مدرکم منقضی حساب میشه،واسه همین میخواستم بدونم به نظر شما دوستان دانشگاه قبول نمیکنه مدرک رو؟یا چون زمانی که پذیرش گرفتم مدرکم معتبر بود همون تاریخ رو حساب میکنن و بدونن مشکل کارهام حل میشه؟؟
    ممنونم ازتون پیشاپیش

نقل قول نوشته اصلی توسط khatere88 نمایش پست ها
    دوستان کسی اینجا کسی هست که برای مقطع دکتری در سفارت در سال 2016 تشکیل پرونده داده و مدرک زبان ارائه نداده باشه و دانشگاه قبول کره باشه که نامه بده و سفارت هم پذیرفته باشه؟

سلام دوست عزیز. حتما تا الان سوالتون رفع شده ولی من چیزی که دیدم میگم شاید به بقیه کمک کنه.
    روزی که من رفته بودم سفارت، یه آقایی هم برای مقطع دکتری آمده بودن که مدرک زبان هنوز نداشتن. البته ثبت نام کرده بودن برای آیلتس و برگه ثبت نام رو آورده بودن که نشون میداد قراره که در هفته آینده امتحان بدن.
    یه نامه هم از دانشگاه داشتن که سطح زبان ایشون رو تایید کرده بودن و گفته بودن که با اسکایپ باهاشون صحبت کردن و از نظر دانشگاه سطح زبان این آقا قبول هست.
    ولی متاسفانه اون آقایی که مدارک رو بررسی میکردن قبول نکردن و گفتن باید مدرک زبان باشه.
    حتی این آقای دانشجو خیلی پیگیر بودن و خواستن که با رییس صحبت کنن تا شاید خودشون بتونن رییسو قانع کنن ولی رییس اصلا کوتاه نیومد و گفت بدون مدرک زبان بررسی نمیکنن مدارک رو.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electornic

سلام دوستان
    من کل صفحاتو خوندم ولی بازم یه سوال ذهنمو درگیر کرده . اگه که دانشگاه پزیرش مشروط به زبان بده که مثلا یه ترم باید اینچا زبان بخونی بعد درسای دانشگاهییو شروع کنی (برا مستر ), بازم سفارت نمره زبانو میخاد (b2) ؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط nanook نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کل صفحاتو خوندم ولی بازم یه سوال ذهنمو درگیر کرده . اگه که دانشگاه پزیرش مشروط به زبان بده که مثلا یه ترم باید اینچا زبان بخونی بعد درسای دانشگاهییو شروع کنی (برا مستر ), بازم سفارت نمره زبانو میخاد (b2) ؟
    درود
    بله شما برای سفارت لازم دارید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)