صفحه 22 از 26 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 255

موضوع: مدرک زبان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدرک زبان

سلام وقت بخیر
    برای دانشگاه های انگلیسی زبان مثل تورورگاتا که در رشته داروسازی به زبان انگلیسی پذیرش میکنه، -البته برای سفارت نه خود دانشگاه لازمه آیلتس بدیم- ولی نمیشه به جای آیلتس، آزمون زبان MSRT داد یا آزمون های مشابه آن؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط marshmalo نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    برای دانشگاه های انگلیسی زبان مثل تورورگاتا که در رشته داروسازی به زبان انگلیسی پذیرش میکنه، -البته برای سفارت نه خود دانشگاه لازمه آیلتس بدیم- ولی نمیشه به جای آیلتس، آزمون زبان MSRT داد یا آزمون های مشابه آن؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    درود
    برای اینکه مطلع بشید هر دانشگاهی کدام مدارک زبانی را قبول میکند باید به وبسایت آن دانشگاه مراجعه کنید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

با سلام

من از تاریخ انقضای مدرک آیلتس ام 5 ماه میگذره، میخواستم ببینم سفارت قبول میکنه؟ چون دانشگاه که قبول کرد.

ممنون از راهنماییتون

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط rezamaleki84 نمایش پست ها
    با سلام

من از تاریخ انقضای مدرک آیلتس ام 5 ماه میگذره، میخواستم ببینم سفارت قبول میکنه؟ چون دانشگاه که قبول کرد.

ممنون از راهنماییتون
    درود
    به احتمال زیاد قبول کنند چون برای دکترا اقدام میکنید. اگر ۶ باشه شاید قبول کنند.
    ولی بازم بهتره آمادگی داشته باشید که گفتن نمیشه وقت برای امتحان داشته باشید.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

آیلتس من مال فبریه 2016. توی مدرک آیلتس اکسپایر دیت نداره . معمولا 2 سال برای انقضا در نظر میگیرن. اگرچه بعضی کشورها بیشتر هم قبول می کنن. دانشگاه از من قبول کرده.
    توی سایت سفارت هم چیزی در مورد تاریخ انقضا نگفته.
    آیا برای مستر این مدرک را سفارت قبول می کنه؟

در صورتی که ایراد بگیرن، آیا 2 هفته وقت میدن که مدرک زبان و ببریم؟
    تا حالا کسی به خاطر اکسپایر شدن رجکت شده؟
    ویرایش توسط amirfriendship : April 19th, 2018 در ساعت 05:13 PM

Junior Member

سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید
    نمره ایلتس من 5.5 است . اما از دانشگاه میلان برای فوق لیسانس رشته اقتصاد پذیرش گرفتم. می دانم سفارت نمره 6 می خواد اما با توجه با اینکه پذیرش دارم آیا بازم مشکل ویزا پیدا می کنم؟ از طرفی شنیده ام که سفارت وقتی نمره زبان پائین باشه اصلا مدارک را برای بررسی دریافت نمی کنه چه برسه به اینکه ویزا بده ، آیا این درسته ؟ من ماه دسامبر گذشته امتحان دادم و 5.5 شدم با این زمان کم فکر نمی کنم اگر مجدد امتحان بدم بتونم 6 بگیرم

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    آیلتس من مال فبریه 2016. توی مدرک آیلتس اکسپایر دیت نداره . معمولا 2 سال برای انقضا در نظر میگیرن. اگرچه بعضی کشورها بیشتر هم قبول می کنن. دانشگاه از من قبول کرده.
    توی سایت سفارت هم چیزی در مورد تاریخ انقضا نگفته.
    آیا برای مستر این مدرک را سفارت قبول می کنه؟

در صورتی که ایراد بگیرن، آیا 2 هفته وقت میدن که مدرک زبان و ببریم؟
    تا حالا کسی به خاطر اکسپایر شدن رجکت شده؟
    درود
    بعضا شده که قبول کنند ولی بهتره زنگ بزنید و جریان را عین واقعیت توضیح بدید اگه قبول کردند که میرید اگه نه که تا ددلاین باید برسونید. بعد ددلاین وقت نمیدن تا نقص مدرک را تکمیل کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط leila14 نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید
    نمره ایلتس من 5.5 است . اما از دانشگاه میلان برای فوق لیسانس رشته اقتصاد پذیرش گرفتم. می دانم سفارت نمره 6 می خواد اما با توجه با اینکه پذیرش دارم آیا بازم مشکل ویزا پیدا می کنم؟ از طرفی شنیده ام که سفارت وقتی نمره زبان پائین باشه اصلا مدارک را برای بررسی دریافت نمی کنه چه برسه به اینکه ویزا بده ، آیا این درسته ؟ من ماه دسامبر گذشته امتحان دادم و 5.5 شدم با این زمان کم فکر نمی کنم اگر مجدد امتحان بدم بتونم 6 بگیرم
    درود
    نخیر شما نیاز به مینیمم آیلتس 6 دارید.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

آیا سفارت آیلتس جنرال را هم قبول می کنه؟

با سلام

دوستان من رشتم به زبان انگلیسیه (مقطع دکترا)، ولی تونامه پذیرشم چیزی ننوشته که نیاز به مدرک زبان ایتالیایی نیست. به DOCTORAL OFFICE دانشگاه ایمیل زدم که اینو تو نامه پذیرشم اضافه کنه، در جواب نوشت که "این فرمت نامه پذیرش برای همه یکسانه و سفارت همینو قبول میکنه و نیاز نیست که مدرک زبان ایتالیایی به سفارت ارائه کنید، در هر صورت سفارت اگر سوالی داشت میتونه با تلفن ما تماس بگیره". حالا میخواستم ببینم من روزه مصاحبه چه جوری به سفارت ثابت کنم که مدرک زبان ایتالیایی برای رشته من لازم نیست؟ همین ایمیل دانشگاه رو پرینت بگیرم با خودم ببرم؟

با تشکر

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط rezamaleki84 نمایش پست ها
    با سلام

دوستان من رشتم به زبان انگلیسیه (مقطع دکترا)، ولی تونامه پذیرشم چیزی ننوشته که نیاز به مدرک زبان ایتالیایی نیست. به DOCTORAL OFFICE دانشگاه ایمیل زدم که اینو تو نامه پذیرشم اضافه کنه، در جواب نوشت که "این فرمت نامه پذیرش برای همه یکسانه و سفارت همینو قبول میکنه و نیاز نیست که مدرک زبان ایتالیایی به سفارت ارائه کنید، در هر صورت سفارت اگر سوالی داشت میتونه با تلفن ما تماس بگیره". حالا میخواستم ببینم من روزه مصاحبه چه جوری به سفارت ثابت کنم که مدرک زبان ایتالیایی برای رشته من لازم نیست؟ همین ایمیل دانشگاه رو پرینت بگیرم با خودم ببرم؟

با تشکر
    درود
    شما نیازی به گرفتن نامه از دانشگاه ندارید همون ادمیشن لتر با مدرک آیلتس یا تافل کافیه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)