صفحه 23 از 26 نخستنخست ... 1314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 255

موضوع: مدرک زبان

پیش فرض پاسخ : مدرک زبان

سلام
    من فردا وقت سفارت دارم. از دانشگاه کاتولیکا که نیاز به ایلتس 6 داره پذیرش گرفتم و مبلغیم به حساب دانشگاه ریختم
    اما ایلتسم 5.5 هست . می خواستم ببینم سفارت مدارکم قبول می کنه یا نه

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط kourosh_sadri نمایش پست ها
    سلام
    من فردا وقت سفارت دارم. از دانشگاه کاتولیکا که نیاز به ایلتس 6 داره پذیرش گرفتم و مبلغیم به حساب دانشگاه ریختم
    درود
    برای ویزا نیاز به آیلتس 6 دارید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نقل قول نوشته اصلی توسط kourosh_sadri نمایش پست ها
    سلام
    قبول نمی کنه.
    دوستانی که آیلتس زیر 6 دارن کلا وقت نگیرن. این همه هزینه کپی و کارهای دیگه می کنید و میرید داخل و آخر براتون تشکیل پرونده نمی دن

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    آیا سفارت آیلتس جنرال را هم قبول می کنه؟
    این سوال را قبلا خودم پرسیده بودم. امروز جوابش و خواستم بگذارم برای آیندگان!
    سفارت از شما آیلتس جنرال هم قبول می کنه. اما وقتی رفتین ایتالیا باید آیلتس مورد تایید دانشگاه را ارائه بدین

سلام دوستان
    برای مدرک زبان که سفارت ایتالیا میخواد ریپورت ets رو پرینت بگیریم کافیه؟ اونی که گفته برای خود test taker هاست و ارزش دیگه ای نداره :دی
    من البته اونی که برام فرستاده شده از طرف ets رو هم دارم اما یه جا دیدم نوشتین اصل رو ندیم چون برنمیگردونن.
    کلا یه سوال دیگم اینه که سفارت مدارک رو نگه میداره؟ چیارو نگه میداره و از کجا بدونیم چند نسخه از یه جیزی بگیریم؟ که مثلا وقتی رسیدیم ایتالیا داشته باشیم همراهمون. کپی برابر اصل کنیم یه چندتا؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nillooofar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای مدرک زبان که سفارت ایتالیا میخواد ریپورت ets رو پرینت بگیریم کافیه؟ اونی که گفته برای خود test taker هاست و ارزش دیگه ای نداره :دی
    من البته اونی که برام فرستاده شده از طرف ets رو هم دارم اما یه جا دیدم نوشتین اصل رو ندیم چون برنمیگردونن.
    کلا یه سوال دیگم اینه که سفارت مدارک رو نگه میداره؟ چیارو نگه میداره و از کجا بدونیم چند نسخه از یه جیزی بگیریم؟ که مثلا وقتی رسیدیم ایتالیا داشته باشیم همراهمون. کپی برابر اصل کنیم یه چندتا؟
    سلام
    از من کپی همون مدرک زبان اصلی رو گرفتن
    فقط با اصلیه چک کرد

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط nillooofar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    درود
    یه کپی از اصل را داشته باشید همانطور که دوست عزیز هم که پست بالا اشاره کردن چک میکنند و پس میدن.
    هیچ مدرکی را سفارت نگه نمیداره همه مدارک را تائید میکنه و همراه ویزا پس میده.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    GB

پیش فرض پاسخ : تایید مدارک توسط سفارت

درود به همه دوستان و بهنام عزیز
    یک سوال راجع به مدرک زبان داشتم. باتوجه به اینکه سفارت گفته باید نمره ایلتس 6 باشه، من 5.5 شدم. همون اول منو ریجکت میکنند؟ بنظرتون قبول می کنند تا جواب اعتراضم بیاد؟ چون این هفته وقت سفارت دارم. و تا هفته بعد اگر جواب تغییر نمره بیاد میتونم ببرم.
    اینم بگم به دانشگاه زنگ زدم که یک نامه مبنی بر قابل قبول بودن نمره برام بفرستند که گفتن 5.5 برای ما اوکیه و موقعی که سفارت به ما نامه زد بهشون میگیم که 5.5 کفایت مکنه.
    البته ایلتس 6.5 داشتم که اکسپایر شده. فکرشو نمیکردم زیر 6 بشم. بنظرتون چجوری میشه؟راهی داره بشه کاری کنم؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran6565 نمایش پست ها
    درود به همه دوستان و بهنام عزیز
    یک سوال راجع به مدرک زبان داشتم. باتوجه به اینکه سفارت گفته باید نمره ایلتس 6 باشه، من 5.5 شدم. همون اول منو ریجکت میکنند؟ بنظرتون قبول می کنند تا جواب اعتراضم بیاد؟ چون این هفته وقت سفارت دارم. و تا هفته بعد اگر جواب تغییر نمره بیاد میتونم ببرم.
    اینم بگم به دانشگاه زنگ زدم که یک نامه مبنی بر قابل قبول بودن نمره برام بفرستند که گفتن 5.5 برای ما اوکیه و موقعی که سفارت به ما نامه زد بهشون میگیم که 5.5 کفایت مکنه.
    البته ایلتس 6.5 داشتم که اکسپایر شده. فکرشو نمیکردم زیر 6 بشم. بنظرتون چجوری میشه؟راهی داره بشه کاری کنم؟
    درود
    شما باید مینیمم خواسته شده را داشته باشید اگر نداشته باشید نقص مدرک میخورید و بعدش هم که اگه تا ددلاین ارائه ندید ریجکت میکنند.
    بهتره برید و بگید که اعتراض زدید و شاید نمره عوض بشه تا ببینید چی میگن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    GB

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    شما باید مینیمم خواسته شده را داشته باشید اگر نداشته باشید نقص مدرک میخورید و بعدش هم که اگه تا ددلاین ارائه ندید ریجکت میکنند.
    بهتره برید و بگید که اعتراض زدید و شاید نمره عوض بشه تا ببینید چی میگن.
    ممنونم بهنام جان. اخه بعضی از دوستان میگفتند اگر کمتر از 6 باشی اصلا تشکیل پرونده نمی دهند و میگن دوباره وقت بگیر. امیدوارم اینطوری نشه و بذارن تا ددلاین براشون ببرم. و حرف شما رو انجام میدم. مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)