صفحه 6 از 26 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 255

موضوع: مدرک زبان

Moderator

پیش فرض پاسخ : مدرک زبان

نقل قول نوشته اصلی توسط Jalal1358 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه بزرگواران ،من از دانشگاه بدون مدرک زبان پذیرش گرفتم تو سایت دانشگاه حداقل b2 رو لازم دونسته اما گویا در دانشگاه تعیین سطح میشه و بعدا هم میشه گرفت حالا چند بار به دانشگاه ایمیل زدم که اگر ممکنه نامه ای بر عدم نیاز مدرک زبان برا سفارت بهم بده که اصلا هیچ جوابی ازشون نیومده،حالا سوال من اینه که باتوجه به این داستان مثلا با نمره تولیمو هم از سفارت میشه ویزا گرفت یا اینکه حتما باید آیلتس باشه با توجه به شرایطی که عرض کردم
    درود
    جلال جان من برای شما توضیح دادم باید منتظر جواب دانشگاه باشی و اونا اوکی بدن.
    اگه دانشگاه گفت نمیخوام و نامه داد سفارت هم قبول میکنه.
    اگه تولیمو رو دانشگاه قبول کرد سفارت باز قبول میکنه.
    دیگه سال های قبل نیست که سفارت برای خودش مدرک زبان بخواد الان بر اساس خواسته دانشگاه از دانشجوها مدرک زبان میخواد.
    پس شما یه راه حل داری اون هم اینه که منتظر جواب دانشگاه باشی و اوکی نهایی رو از دانشگاه بگیری.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    جلال جان من برای شما توضیح دادم باید منتظر جواب دانشگاه باشی و اونا اوکی بدن.
    اگه دانشگاه گفت نمیخوام و نامه داد سفارت هم قبول میکنه.
    اگه تولیمو رو دانشگاه قبول کرد سفارت باز قبول میکنه.
    دیگه سال های قبل نیست که سفارت برای خودش مدرک زبان بخواد الان بر اساس خواسته دانشگاه از دانشجوها مدرک زبان میخواد.
    پس شما یه راه حل داری اون هم اینه که منتظر جواب دانشگاه باشی و اوکی نهایی رو از دانشگاه بگیری.
    با تشکر بزرگوار که زحمت همه جوابهای من گردن شماست پس طبق این فرمایش شما باتوجه به اینکه دانشگاه تولیمو رو نمیشناسه و قبول نداره بحث تولیمو منتفیه دیگه درست عرض کردم؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Jalal1358 نمایش پست ها
    با تشکر بزرگوار که زحمت همه جوابهای من گردن شماست پس طبق این فرمایش شما باتوجه به اینکه دانشگاه تولیمو رو نمیشناسه و قبول نداره بحث تولیمو منتفیه دیگه درست عرض کردم؟
    بله همینطوره.
    بالا هم گفتم برای اطمینان با دانشگاه هماهنگ باش که حرف آخر رو اونا میزنن.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام خدمت عزیزان در جواب درخواست من مدیر گروه من از دانشگاه به من ایمیلی زدی با این عنوان که ارائه مدرک زبان زمان ثبت نام الزامی نیست و بعد از رسیدن میشود امتحان داد و اگر هم نمره لازم نیارم برام کورس میزارن آیا همین ایمیل قابل ارائه به سفارت جهت معاف شدن از ارائه مدرک زبان مناسبه یا باید به شکل نامه رسمی چیزی باشه؟

Junior Member

سلام
    ببخشید کپی که از مدرک زبان در پرونده سفارت میخوان باید برابر اصل بشه؟ یا لازم نیست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Niloufargh نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید کپی که از مدرک زبان در پرونده سفارت میخوان باید برابر اصل بشه؟ یا لازم نیست؟
    لازم نیست .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط KUnited نمایش پست ها
    لازم نیست .
    مرسی بابت پاسختون کلا پس به جز اون کپی هایی که دادیم دارالترجمه براربر اصل کردیم هیچ کپی مثل پاسپورت ،نامه پذیرش و... لازم به برابر اصل شدن نداره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Niloufargh نمایش پست ها
    مرسی بابت پاسختون کلا پس به جز اون کپی هایی که دادیم دارالترجمه براربر اصل کردیم هیچ کپی مثل پاسپورت ،نامه پذیرش و... لازم به برابر اصل شدن نداره؟
    خواهش میکنم ، نه لازم نیست

Junior Member

با سلام و تشکر بابت پیج بسیار مفیدتون
    سوالی که من داشتم این بود که من با آیلتس جنرال 6 تونستم از دانشگاه پذیرش بگیرم.حالا می خوام بدونم که آیا سفارت به نوع آیلتس من گیر میده یا نه؟
    ممنون

Junior Member

سلام به همه

با تشکر از راهنمایی های با ارزشتون , میخواستم بدونم آیا از دوستان که پذیرش مشروط برای زبان دارن , کسی هست که درخواست نامه ای دال بر اینکه هنگام ثبت نام نیاز به مدرک زبان نیست از کوردیناتور رشته ی خودش خواسته باشه و اون نامه رو دریات کرده باشه؟
    تا جاییکه من میدونم ایمیل کسی با نامه ی اتچ شده ,پاسخ داده نشده.

سپاس فراوان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)