صفحه 7 از 26 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 255

موضوع: مدرک زبان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدرک زبان

نقل قول نوشته اصلی توسط KiMiYa2 نمایش پست ها
    سلام به همه

با تشکر از راهنمایی های با ارزشتون , میخواستم بدونم آیا از دوستان که پذیرش مشروط برای زبان دارن , کسی هست که درخواست نامه ای دال بر اینکه هنگام ثبت نام نیاز به مدرک زبان نیست از کوردیناتور رشته ی خودش خواسته باشه و اون نامه رو دریات کرده باشه؟
    تا جاییکه من میدونم ایمیل کسی با نامه ی اتچ شده ,پاسخ داده نشده.

سپاس فراوان
    برای منم دوست عزیز ایمیل اومده از طرف کوردینیتور که مدرک زبان موقع ثبت نام لازم نیست اما نامه نمیفرسته و جوابی هم بابت اصرار من برای نامه نمیده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    bargh electronic

نقل قول نوشته اصلی توسط tommy angelo نمایش پست ها
    سفارت ایتالیا از سال 2014 شرط نمره زبان را تغییر داد و تعیین حد رو به دانشگاههای مربوطه واگذار کرد ولی معمولا فقط نمره آزمون های زیر رو از دانشجو قبول میکنن مگر اینکه دانشجو از دانشگاهی که پذیرش گرفته نامه داشته باشه که اگر آزمون دیگه ای رو داده نمره اش مورد قبولشون هست:
    IELTS
    MCHE
    TOLIMO
    TOEFLE/PBT
    TOEFLE/IBT

سوالات و مشکلات مرتبط با مدرک زبان قابل بحث در این تاپیک میباشند.
    سلام میدونید این قانون برای امسال هم هست؟ دانشگاه 5 بخواد سفارت هم قبول میکنه؟
    ویرایش توسط behnamhg : May 17th, 2015 در ساعت 09:40 PM دلیل: پینگلیش

Member d989 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک / ازاد کرج

نقل قول نوشته اصلی توسط aydakhoshbin نمایش پست ها
    سلام میدونید این قانون برای امسال هم هست؟ دانشگاه 5 بخواد سفارت هم قبول میکنه؟
    بله دوست عزیز . و این قانون جدید پا برجاست . و هر چی دانشگاه بخواد از نظر سفارت هم اوکیه . جای نگرانی نیست ..

Junior Member

ببخشید من نمیدونستم کجا این مطلب را بزارم من زنگ زدم سفارت که مدارک مورد نیاز را دوباره چک کنم گفت تو سایت مدرسه ایتالیایی زده رفتم سایت مدرسه ایتالیایی را دیدم گفته رزومه میخواد اونم به زبان ایتالیایی . حالا میخواستم بدونم دوستانی که برای master به رشته انگلیسی رفتن سفارت آیا از اونها هم رزومه خواستن؟ میشه لطفا جواب بدید و سوال را پاک نکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Merak نمایش پست ها
    ببخشید من نمیدونستم کجا این مطلب را بزارم من زنگ زدم سفارت که مدارک مورد نیاز را دوباره چک کنم گفت تو سایت مدرسه ایتالیایی زده رفتم سایت مدرسه ایتالیایی را دیدم گفته رزومه میخواد اونم به زبان ایتالیایی . حالا میخواستم بدونم دوستانی که برای master به رشته انگلیسی رفتن سفارت آیا از اونها هم رزومه خواستن؟ میشه لطفا جواب بدید و سوال را پاک نکنید.
    نه اون رزومه به ایتالیایی برای پذیرش گرفتنه و باید به مدرسه ایتالییایی ارایه بدی! برای ویزا اون موارد پایین صفحه است (( مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا که در تاریخ معین شده به کنسولگری تحویل داده خواهد شد ))... کامل بخون متوجه میشی
    http://www.scuolaitalianatehran.com/.../documents.htm

سلام دوستان، درسهای دوره کارشناسی من انگلیسی ارائه میشده و با نامه از رئیس دانشگاه این موضوع رو تایید کردم و اپلای کردم و از ایتالیا پذیرش گرفتم. الان واسه سفارت تافل که ندارم همون نامه کفایت میکنه؟ آخه این موضوع جز پارامترهای خود دانشگاه بود و دانشگاه قبول کرده.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط hesamshahbazi نمایش پست ها
    سلام دوستان، درسهای دوره کارشناسی من انگلیسی ارائه میشده و با نامه از رئیس دانشگاه این موضوع رو تایید کردم و اپلای کردم و از ایتالیا پذیرش گرفتم. الان واسه سفارت تافل که ندارم همون نامه کفایت میکنه؟ آخه این موضوع جز پارامترهای خود دانشگاه بود و دانشگاه قبول کرده.
    درود
    یه نامه هم از دانشگاه بگیر که اینارو درج کردن که نیازی به مدرک نیست با هر دو برو سفارت.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

دوستان. همسر من آیلتس 5.5 داره که البته از اعتبارش گذشته. ولی در نامه پذیرش ذکر شده که سطح زبان انگلیسی همسرم از نظر دانشگاه کافی بوده برای دادن پذیرش. با این شرایط سفارت ایراد نمیگیره از مدرک زبان؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    دوستان. همسر من آیلتس 5.5 داره که البته از اعتبارش گذشته. ولی در نامه پذیرش ذکر شده که سطح زبان انگلیسی همسرم از نظر دانشگاه کافی بوده برای دادن پذیرش. با این شرایط سفارت ایراد نمیگیره از مدرک زبان؟
    یه نامه بگیر از دانشگاه که زبان اکسپیر شده رو قبول میکنن تا مشکلی نباشه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    یه نامه هم از دانشگاه بگیر که اینارو درج کردن که نیازی به مدرک نیست با هر دو برو سفارت.
    ممنون بهنام جان، اما دوتا سوال
    1- اگر دانشگاه به من نامه رسمی نده و فقط ایمیل بفرسته چیکار باید کرد؟
    2- اگر نه ایمیل بده نه نامه اونوقت چی؟
    آخه وقتی توو سایت دانشگاه زده با شرایط من زبان نیاز نیست این مسخره بازیها دیگه چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)