صفحه 9 از 26 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 255

موضوع: مدرک زبان

Moderator

پیش فرض پاسخ : مدرک زبان

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabiniya نمایش پست ها
    مرسی واسه جوابتون.دانشگاه موقع اپلای شرط زبان داشت که من تو اپلیکیشنم نوشتم که امتحان میدم. حالا اونا پذیرش قطعی دادن و ازم مدرکی در مورد نمره زبان نخواستن و گفتن که نامه میدن واسه سفارت که اقدام کنم برای ویزا،خودشونم واسه سفارت میفرستن. حالا نمیدونم تو نامه اشاره ای میکنن به زبان یا نه؟ اگه اشاره نشه به زبان یعنی نمیخواد؟ دانشگاهی که میرم بولونیا هست
    دانشگاه بولونیا برای سال بعد زبان میخواد یه ایمیل به کردیناتور بزنید و بگید که یه نامه مبنی بر نخواستن مدرک زبان بده که با ادمیشن باهم برید سفارت.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق- گرایش قدرت- طراحی موتورهای الکتریکی

سلام دوستان
    من واسه دوره دکترا پذیرش گرفتم. دانشگاه ازم نمره زبان نخواسته، نمره آیلتسم که پارسال امتحان دادم 5.5 شده. میخواستم بدونم باید از دانشگاه نامه بگیرم که نمره زبانمو قبول داره یا قانونشون عوض شده و سفارت واسه خودش نمره زبان میخواد؟
    با تشکر

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط milamax نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من واسه دوره دکترا پذیرش گرفتم. دانشگاه ازم نمره زبان نخواسته، نمره آیلتسم که پارسال امتحان دادم 5.5 شده. میخواستم بدونم باید از دانشگاه نامه بگیرم که نمره زبانمو قبول داره یا قانونشون عوض شده و سفارت واسه خودش نمره زبان میخواد؟
    با تشکر
    درود
    دانشگاه هر نمره ای رو قبول کنه سفارت هم همون رو قبول میکنه.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

من موقع اپلای تافلم expire نشده بود ولی یه ترم defer کردم و حالا تو نوامبر اکسپایر میشه کلاسهام هم از مارس شروع میشه بنظرتون با سفارت چک کنم که قبول میکنن یا نه؟

Junior Member

سلام دوستان
    من برای ارشد انگلیسی زبان پذیرش گرفتم و دانشگاه مدرک زبان از من نمی خواد. از سفارت که پرسیدم می گن مدرک زبان باید به ما ارائه بشه!!
    سوالم اینهکه اگه از دانشگاه نامه ببرم که از من مدرک زبان نمی خواهند سفارت قبول می کنه؟
    کسی در این زمینه اطلاعاتی داره؟
    ممنونم

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط ricaria نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای ارشد انگلیسی زبان پذیرش گرفتم و دانشگاه مدرک زبان از من نمی خواد. از سفارت که پرسیدم می گن مدرک زبان باید به ما ارائه بشه!!
    سوالم اینهکه اگه از دانشگاه نامه ببرم که از من مدرک زبان نمی خواهند سفارت قبول می کنه؟
    کسی در این زمینه اطلاعاتی داره؟
    ممنونم
    درود
    اگر دقت کنید امسال سفارت یه مینیمومی برای مدرک زبان گزاشته که باید ببینید که با نامه از دانشگاه قبول میکنند یا نه اگر نه که باید مدرک خواسته شده رو ارائه بدید.

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    اگر دقت کنید امسال سفارت یه مینیمومی برای مدرک زبان گزاشته که باید ببینید که با نامه از دانشگاه قبول میکنند یا نه اگر نه که باید مدرک خواسته شده رو ارائه بدید.
    بهنام عزيز ضمن عرض درود و ادب و احترام و تبريك سال نو !
    كجاي وبسايت سفارت اصلا اطلاعات ويزا رو نوشته يا حتي همين مدرك زبان رو؟! من كه با فارسيش رفتم كه هيچي اصلا ! با ايتاليايي هم كه مدرك نداشت !
    لينكش رو مي ذاري ؟!

ممنونم
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaK نمایش پست ها
    بهنام عزيز ضمن عرض درود و ادب و احترام و تبريك سال نو !
    كجاي وبسايت سفارت اصلا اطلاعات ويزا رو نوشته يا حتي همين مدرك زبان رو؟! من كه با فارسيش رفتم كه هيچي اصلا ! با ايتاليايي هم كه مدرك نداشت !
    لينكش رو مي ذاري ؟!

ممنونم
    با اجازه آقا بهنام
    http://www.ambteheran.esteri.it/Amba...iversit%C3%A0/

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamk نمایش پست ها
    آقا بي نهايت ممنونم ! فقط يك سوال :

من براي انگيسي كه زده ب.2 مي خواد F.C.E B.2 دارم كه روش هم زده ب.2 اصن امتحان كمبريجه‌! اكيه نه؟! چون ديدم همه رو زده الا اين پرسيدم !

متشكرات !!!!
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaK نمایش پست ها
    آقا بي نهايت ممنونم ! فقط يك سوال :

من براي انگيسي كه زده ب.2 مي خواد F.C.E B.2 دارم كه روش هم زده ب.2 اصن امتحان كمبريجه‌! اكيه نه؟! چون ديدم همه رو زده الا اين پرسيدم !

متشكرات !!!!
    درود نیما جان
    سال نو شما هم مبارک
    برای انگلیسی مدارک تولیمو و ایلتس و تافل رو سفارت قبول میکنه و تا سال پیش بر اساس خواسته دانشگاه پیش میرفت که امسال قانون b2 رو گذاشته.
    ولی برای اینکه یه سوالی راجب کمبریج هم از سفارت بکنی و مطمئن بشی با این شماره تماس بگیر و با خانوم میرمطلبی حرف بزن.
    02188799885

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)