صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 46 , از مجموع 46

موضوع: پاسپورت

پیش فرض پاسخ : پاسپورت

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    اگر طی این مدت به پاسپورت نیاز داشتیم، چه مدارکی باید ببریم تا پاسپورت و آزاد کنن؟
    من طی این مدتی که پاسپورتم دست سفارته به پاسپورتم نیاز دارم.
    مدرکی که نشون بده پاسپورت رو احتیاج دارید مثل برنامه سفر و بلیط...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Planning, university of Māzandarān / Psychological sciences, university of Padova

سلام وقت به خیر
    من شنیده‌م که اخیرا برای ابطال پاسپورتی که هنوز اعتبار داره خیلی سخت گیری می‌کنن، ولی با این حال پاسپورتم تا جولای ۲۰۲۰ اعتبار داره و ممکنه زمانی که ویزا برام صادر میشه کمتر از یک سال از اعتبارش مونده باشه. پیشنهادتون اینه که برم تهران و اداره گذرنامه شانسمُ امتحان کنم؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط anahita_soltan نمایش پست ها
    سلام وقت به خیر
    من شنیده‌م که اخیرا برای ابطال پاسپورتی که هنوز اعتبار داره خیلی سخت گیری می‌کنن، ولی با این حال پاسپورتم تا جولای ۲۰۲۰ اعتبار داره و ممکنه زمانی که ویزا برام صادر میشه کمتر از یک سال از اعتبارش مونده باشه. پیشنهادتون اینه که برم تهران و اداره گذرنامه شانسمُ امتحان کنم؟
    درود
    اگر بگید برای ویزای بلند مدت نیاز دارید اون موقع عوض میکنند.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Planning, university of Māzandarān / Psychological sciences, university of Padova

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    اگر بگید برای ویزای بلند مدت نیاز دارید اون موقع عوض میکنند.
    ممنونم از پاسختون
    امروز فرم آپلود شده در سایت CKGS رو چک کردم و نوشته بود لازمه تا می 2020 اعتبار داشته باشه که برای من تا جولای داره. گفتم بنویسم اگر برای بقیه دوستانم سوال بود برطرف بشه.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط anahita_soltan نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون
    امروز فرم آپلود شده در سایت CKGS رو چک کردم و نوشته بود لازمه تا می 2020 اعتبار داشته باشه که برای من تا جولای داره. گفتم بنویسم اگر برای بقیه دوستانم سوال بود برطرف بشه.
    به هر حال شما باید عوض کنید وگرنه رفتید اونجا برای اجازه اقامت نمیتونند یک ساله بدند و دوباره مجبور میشید عوض کنید.
    یه بار عوض کنید که توی دوره تحصیلتون راحت باشید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام دوستان، من یک سوال دارم، من شهریور از سفارت لهستان ریجکت شدم و داخل پاسپورتم مهر خورد، بنظرتون برای ایتالیا مشکل ساز میشه؟ از اونجایی که تا 2024 اعتبار داره و بهم گفتن از دوهفته تا 6 ماه ممکنه طول بکشه گذرنامه جدیدم بیاد، شما نظر بدین چه کنم؟

Visa application :A C D
    Embassy of Poland in Tehran

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)