صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 46

موضوع: پاسپورت

Moderator

پیش فرض پاسخ : پاسپورت

نقل قول نوشته اصلی توسط blacksite نمایش پست ها
    سلام، من دانشجوی ترم آخر کارشناسی هستم و هنوز خدمت سربازی انجام ندادم. از دانشگاه بولونیا نامه پذیرش با عنوان declaration of eligibility دریافت کردم. آیا برای گرفتن پاسپورت باید همین نامه رو ببرم نظام وظیفه یا چیزه دیگه ای؟
    درود
    یه دانشگاه ایمیل بزن بگو که ادمیشن لتر رو برات بفرستن اون رو که فرستادن میری سفارت برات مهر میکنه بعد کارای نظام وظیفه رو شروع میکنی.
    برای اطلاعات تکمیلی از روند پروسه نظام به تاپیک مربوطه مراجعه کن.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    یه دانشگاه ایمیل بزن بگو که ادمیشن لتر رو برات بفرستن اون رو که فرستادن میری سفارت برات مهر میکنه بعد کارای نظام وظیفه رو شروع میکنی.
    برای اطلاعات تکمیلی از روند پروسه نظام به تاپیک مربوطه مراجعه کن.
    خیلی ممنون، منظورتون اینه که با پست بفرستن دیگه؟ درسته؟ یا pdf اشو ایمیل کنن کافیه؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط blacksite نمایش پست ها
    خیلی ممنون، منظورتون اینه که با پست بفرستن دیگه؟ درسته؟ یا pdf اشو ایمیل کنن کافیه؟
    هیچ کدوم از دانشگاه های ایتالیا با پست نمیفرسته.
    pdf میفرستن که مهر دانشگاه رو هم داره اون رو مببری سفارت و مهر میکنه بعد تموم.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

سلام دوستان من یه سوال دارم! اگه مهر سفارت دیگه ای تو پاسم خورده باشه( منظورم مهر دریافت مدارک برای ویزاست) میتونم واسه تشکیل پرونده ایتالیا اقدام کنم? ببخشید اگه سوالمو جای درستی نپرسیدم
    با تشکر

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnam_192084 نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوال دارم! اگه مهر سفارت دیگه ای تو پاسم خورده باشه( منظورم مهر دریافت مدارک برای ویزاست) میتونم واسه تشکیل پرونده ایتالیا اقدام کنم? ببخشید اگه سوالمو جای درستی نپرسیدم
    با تشکر
    درود
    مهر چه کشوری؟
    اگه مهر خروج و ورود باشه مشکلی نست اگه ریجکت باشه اونم بسته به مهر و کشور میشه چیزی گفت.

سلام
    من یک بار 5 سال قبل ازسفارت سوئد ویزای یک ساله دانشجویی دریافت کردم که البته بنا به دلایلی از کشور حتی خارج هم نشدم در نتیجه پاسم مهر ورود و خروج نداشت. با توجه به اینکه این از این ویزا مدت زیادی میگذره و پاسم عوض شده این مسئله تا چه حد برای ایتالیا مشکل سازه؟راستش این مسئله از همون موقع فکر منو درگیر کرده.
    امیدوارم پستم خیلی نامرتبط نباشه چون موضوع مرتبط تر پیدا نکردم!
    ویرایش توسط marias : June 2nd, 2015 در ساعت 06:38 PM

مهر سفارت آلمان! البته نه ورود و خروج و نه ریجکتی! اقدام کردم برای ویزای دانشجویی آلمان اما اگر منتظر جواب ویزا باشم مهلت تشکیل پرونده در سفارت ایتالیا به پایان میرسه! حالا سوالم اینه که الان مشکلی در تشکیل پرونده در سفارت ایتالیا پیش میاد یا نه؟!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط marias نمایش پست ها
    سلام
    من یک بار 5 سال قبل ازسفارت سوئد ویزای یک ساله دانشجویی دریافت کردم که البته بنا به دلایلی از کشور حتی خارج هم نشدم در نتیجه پاسم مهر ورود و خروج نداشت. با توجه به اینکه این از این ویزا مدت زیادی میگذره و پاسم عوض شده این مسئله تا چه حد برای ایتالیا مشکل سازه؟راستش این مسئله از همون موقع فکر منو درگیر کرده.
    امیدوارم پستم خیلی نامرتبط نباشه چون موضوع مرتبط تر پیدا نکردم!
    سلام. والا تا جاییکه من میدونم شما ممکنه به هر دلیل شخصی ویزا بگیرین و خارج نشین. سوئدم به طور منطقی ربطی به ایتالیا نداره! نگرانی های اینچنینی بی مورد و زاییده فکرهای زیاد این روزاست. بهتره راحت باشید
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnam_192084 نمایش پست ها
    مهر سفارت آلمان! البته نه ورود و خروج و نه ریجکتی! اقدام کردم برای ویزای دانشجویی آلمان اما اگر منتظر جواب ویزا باشم مهلت تشکیل پرونده در سفارت ایتالیا به پایان میرسه! حالا سوالم اینه که الان مشکلی در تشکیل پرونده در سفارت ایتالیا پیش میاد یا نه؟!
    ببینید همزمان برای دو کشور عضو شینگن اقدام کردن کار درستی نیست چون تداخل ایجاد میشه.
    شما الان پاست اگه دسته سفارت المان هست خوب مسلما موقع تشکیل پرونده در سفارت ایتالیا نقص پرونده خواهی خورد چون پاس نداری بهتره تشکیل یکی مشخص بشه برای اونیکی اقدام کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    ببینید همزمان برای دو کشور عضو شینگن اقدام کردن کار درستی نیست چون تداخل ایجاد میشه.
    شما الان پاست اگه دسته سفارت المان هست خوب مسلما موقع تشکیل پرونده در سفارت ایتالیا نقص پرونده خواهی خورد چون پاس نداری بهتره تشکیل یکی مشخص بشه برای اونیکی اقدام کرد.
    اما سفارت آلمان پاسپورت رو نگه نمیداره!

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)