صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 59 , از مجموع 59

موضوع: نامه پذیرش دانشگاه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نامه پذیرش دانشگاه

دوستان من چند بار رفتم سفارت ایتالیا در بانکوک که زندگی میکنم ولی اونا نامه pre-acceptance من رو قبول نمیکنن و میگن یه نامه اورجیتال باید دانشگاه بفرسته اون رو ببرم. کسی به همچین مشکلی بر نخورده؟ هرچی هم به دانشگاه ایمیل میزنم جوابی نمیدن.

Junior Member

با سلام به عزیزان
    من از دانشگاه ساپینزا پذیرش گرفتم و ایمیلش برام اومده. من مشمول هستم و پاسپورت ندارم. برای اینکه پاسپورت بگیرم نیاز به نامه هارد کپی دانشگاه هست که دانشگاه میگه به من نمی فرسته.
    حالا این نامه رو من از سفارت میتونم بگیرم؟
    و اگر این نامه رو از سفارت بگیرم وزارت علوم قبول میکنه؟

سلام دوستان
    من از دانشگاه ناپل یه نامه گرفتم که میتونم در دوره مورد نظر پذیرفته شم. ام گفتن پذیرش نهایی رو وقتی میدن که من مدارکم رو از طریق سفارت براشون بفرستم. حالا من برای pre-enrolment رفتم سفارت که راهنماییم کنن ازم نامه اکسپت خواستن. الان من باید چیکار کنم؟ سایت نوبت دهی سفارت هم که فعلا بسته است.در ضمن دانشگاه رم3 ایمیل زدم گفت فقط از طریق سفارت باید اقدام کنی و ما انلاین جواب نمیدیدم. میشه لطفا پروسه pre-enrolment رو توضیح بدید؟ ایا میشه برای بیش از یک دانشگاه اینطوری درخواست داد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی و مهندسی

سلام دوستان از اونجا که فرآیند اپلای برای پزشکی کمی متفاوته اگه از بچه های پزشکی کسی هست یا شخصی مطلع از شرایط ممنون میشم پاسخگو باشه.
    من در universitsly.it ثبت نام کردم و منتظر آغاز زمان ثبت نام برای imat هستم ولی گویا قبلش باید یه پیش پذیرش از یکی از دانشگاههای پزشکی بگیرم و در وقت اولیه برای سفارت و تایید مدارک ارائه کنم.
    ولی هرچی جستجو میکنم نمیفهمم این نامه پذیرش اولیه چطور باید قبل از آزمون imat گرفته بشه!!!
    ممکنه منو راهنمایی کنید؟
    ممنون

Junior Member

سلام. در مورد تاریخ نامه پذیرش ترم دوم کسی تجربه ای داره؟

Junior Member

دوستان این قضیه ثبت نام در university.it چیست؟ من رشتم food science هست و نامه پذیرش دارم. ایا نیاز به ثبت نام در این سایت هست؟؟ یا همین نامه پذیرش رو ببرم کافیه؟ ممنون میشم اگه جواب بدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsendd نمایش پست ها
    دوستان این قضیه ثبت نام در university.it چیست؟ من رشتم food science هست و نامه پذیرش دارم. ایا نیاز به ثبت نام در این سایت هست؟؟ یا همین نامه پذیرش رو ببرم کافیه؟ ممنون میشم اگه جواب بدید.
    همون نامه پذیرش رو ببرید کافیه

Junior Member

سلام
    آقا بهنام عزیز، من برای یک دوره ی سه ساله ی دکتری ریسرچ گرنت دریافت کردم و به عبارتی حقوق میگیرم. بخش دانشجویی سفارت ایتالیا بهم گفت چون حقوق میگیرم و به nulla osta احتیاج دارم و استادم در میلان برای nulla osta اقدام کرده، شامل مدارکی که سایت سفارت برای دانشجوهای دکتری نوشته نمیشم. شما اطلاع دارید برای ریسرچ چه مدارکی باید از دانشگاه ایتالیا داشته باشم که به سفارت ارائه بدم؟ و کلا مدارک مورد نیاز سفارت چی هست؟
    از لطف و توجه شما سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط rouiz نمایش پست ها
    با سلام به عزیزان
    من از دانشگاه ساپینزا پذیرش گرفتم و ایمیلش برام اومده. من مشمول هستم و پاسپورت ندارم. برای اینکه پاسپورت بگیرم نیاز به نامه هارد کپی دانشگاه هست که دانشگاه میگه به من نمی فرسته.
    حالا این نامه رو من از سفارت میتونم بگیرم؟
    و اگر این نامه رو از سفارت بگیرم وزارت علوم قبول میکنه؟
    شما همون نامه ای که برات ایمیل کرده رو ببر سفارت تایید کنه اوکی میشه با همون برای وزارت علوم

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)