صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 59

موضوع: نامه پذیرش دانشگاه

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

پیش فرض نامه پذیرش دانشگاه

هر متقاضی ای که بخواهد برای ویزای دانشجویی سفارت ایتالیا اقدام کند باید نامه پذیرش از دانشگاه مورد نظرش را به سفارت ارایه دهد.
    سوالات و مشکلات مرتبط با نامه پذیرش از دانشگاه قابل بحث در این تاپیک میباشند.
    "L'amor che move il sole e l'altre stelle"
    Dante Alighieri

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : نامه پذیرش دانشگاه

سلام دوستان عزیز. من تکمیل ظرفیت رشته پزشکی به زبان انگلیسی قبول شدم. حالا میخوام واسه ویزا اقدام کنم. به نظر شما برای ویزام مشکلی پیش نمیاد؟ کلاسها از اکتبر شروع میشن حالا موندم که گه بلافاصله سفارت برم حداکثر طی چه مدتی میتونم ویزا بگیرم؟

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. من تکمیل ظرفیت رشته پزشکی به زبان انگلیسی قبول شدم. حالا میخوام واسه ویزا اقدام کنم. به نظر شما برای ویزام مشکلی پیش نمیاد؟ کلاسها از اکتبر شروع میشن حالا موندم که گه بلافاصله سفارت برم حداکثر طی چه مدتی میتونم ویزا بگیرم؟
    دوست عزیز بهترین راهتون اینه که سفارت برین واسه ترم اول امسال که ثبت نام های سفارت تموم شده ولی خوب ممکنه چون رشته شما پزشکی هست کارتون رو راه بندازن
    "L'amor che move il sole e l'altre stelle"
    Dante Alighieri

من PHD پلی تکنیک میلان پذیرش شدم و enrollmentرو هم از طریق پروفایلم انجام دادم. حالا این نامه پذیرش واسه سفارت رو واسم ایمیل میکنن یا میفرستن سفارت؟؟ از کجا پیگیر باشم؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab_s779 نمایش پست ها
    من PHD پلی تکنیک میلان پذیرش شدم و enrollmentرو هم از طریق پروفایلم انجام دادم. حالا این نامه پذیرش واسه سفارت رو واسم ایمیل میکنن یا میفرستن سفارت؟؟ از کجا پیگیر باشم؟؟؟
    شما به نتیجه ای رسیدی؟ دانشگاه نامه فرستاد برات یا سفارت همون ایمیل قبول کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alimsh86 نمایش پست ها
    شما به نتیجه ای رسیدی؟ دانشگاه نامه فرستاد برات یا سفارت همون ایمیل قبول کرد؟
    دانشگاه من نامه رو فرستاد سفارت، ازشون خواستم یک کپی هم برای من بفرستن گفتم سفارت میخاد ولی گفتن policy ما اجازه نمیده خودشون فرستادن سفارت اونام مثله اینکه گفتن برای دانشجو هم بفرستین دانشگاهم فرستاد.
    اگه در نهای
    ت نفرستادن هم خود سفارت پرینت میکنه و مشکلی نیست.

Junior Member

با رض ادب خدمت دوستان،من مدارکمو ترجمه رسمی کردم مهر وزارت خارجه و دادگستری هم داره ،حالا برا ارزیابی مدارکم جهت پذیرش فوق لیسانس دانشگاه اسکن مدارکو به شکل ایمیل خواسته آیا اسکن همین ترجمه براشون در این مرحله کافیه یا باید مهر سفارت هم روش بخوره؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Jalal1358 نمایش پست ها
    با رض ادب خدمت دوستان،من مدارکمو ترجمه رسمی کردم مهر وزارت خارجه و دادگستری هم داره ،حالا برا ارزیابی مدارکم جهت پذیرش فوق لیسانس دانشگاه اسکن مدارکو به شکل ایمیل خواسته آیا اسکن همین ترجمه براشون در این مرحله کافیه یا باید مهر سفارت هم روش بخوره؟
    درود
    مدارکت رو اسکن کن و pdf کن و بفرست به دانشگاه.
    هیچ کدوم از دانشکاه ها مهر سفارت رو نمیخوان همینا کافیه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام امروز شنیدم سفارت به نامه پذیرش دانشگاه بولونیا ایراد گرفته ؟باید چیکار کرد؟گفته برین نامه اصلی پذیرش را بیارین .این یعنی چی؟
    ممنون میشم

Junior Member

سلام
    کسی میدونه میشه از ایتالیا پست کرد چیزی رو؟تحریم که نیست؟چن وقته میرسه ایران تقریبا؟
    ممنون میشم کسی جواب بده

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)