صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 59

موضوع: نامه پذیرش دانشگاه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق- صنعنی خواجه نصیر الدین طوسی

پیش فرض پاسخ : نامه پذیرش دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sanam_pi نمایش پست ها
    سلام
    کسی میدونه میشه از ایتالیا پست کرد چیزی رو؟تحریم که نیست؟چن وقته میرسه ایران تقریبا؟
    ممنون میشم کسی جواب بده
    میشه پست کرد. با پست TNT بفرستی خودشون میگن 5 6 روز طول میکشه ولی من چندبار فرستادم به سه روزم نکشیده.
    البته سرویس های ویژه هم داره که زودتر میفرستن. قیمتش بالاتره البته

Junior Member

ممنون.منظورم ایتالیا به ایران بودها.شما از ایتالبا فرستادین؟مثلا نامه ادمیشن دانشگاه رو میتونن بدون مشکلی برام بفرستن؟چقدطول میکشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق- صنعنی خواجه نصیر الدین طوسی

نقل قول نوشته اصلی توسط sanam_pi نمایش پست ها
    ممنون.منظورم ایتالیا به ایران بودها.شما از ایتالبا فرستادین؟مثلا نامه ادمیشن دانشگاه رو میتونن بدون مشکلی برام بفرستن؟چقدطول میکشه؟
    وقتی از ایران بشه از ایتالیا هم میشه. من از ایران فرستادم.
    اگه دانشگاه بفرسته بعید میدونم با پست ویژه بفرسته اگه نمیفرسته بهتره یه دوست اونجا تحویل بگیره براتون بفرسته

Junior Member

هیچ ربطی نداره دوست عزیز.از ایران به هرجای دنیامیشه پست کردولی از کشورهای مختلف امکان تحریم داره و پستهای ویژه کلیرنس میخورن.مثل آمریکا.درهرصورت اینجا مشکلی نداره فکنم و با dhl میفرستن گویا.هروقت رسید خبرمیدم اینحا که چن وقته میرسه

Junior Member

سلام دوستان
    من یه نامه از طرف دانشگاه برام فرستاده شده(pdf توسط ایمیل), ولی واقعا متوجه نشدم چیه؟ پذیرشه یا پیزه دیگه میشه کمکم کنید ؟
    قسمتی از متن نامه :
    Nulla osta per la pre-iscrizione

all`Università di Siena

This is to certify your curriculum (academic record) has been positively evaluated. Hence, your application for the
    Master Degree (Laurea Magistrale) in Electronics and Communications Engineering taught in ENGLISH of the
    department of Ingegneria dell’informazione e scienze matematiche of the University of Siena has been approved.
    Please note this acceptance letter does not stand for the effective pre-enrolment in the Msc course that takes place
    only through the Italian Diplomatic representative in your country og origin, according to the procedure provided by the
    Ministry.
    Moreover, such pre-enrolment is subject to the quota set for by the Italian Department of Education each year.
    پیشاپیش ممنون برای کمکتون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط babbage نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه نامه از طرف دانشگاه برام فرستاده شده(pdf توسط ایمیل), ولی واقعا متوجه نشدم چیه؟ پذیرشه یا پیزه دیگه میشه کمکم کنید ؟
    قسمتی از متن نامه :
    Nulla osta per la pre-iscrizione

all`Università di Siena

This is to certify your curriculum (academic record) has been positively evaluated. Hence, your application for the
    Master Degree (Laurea Magistrale) in Electronics and Communications Engineering taught in ENGLISH of the
    department of Ingegneria dell’informazione e scienze matematiche of the University of Siena has been approved.
    Please note this acceptance letter does not stand for the effective pre-enrolment in the Msc course that takes place
    only through the Italian Diplomatic representative in your country og origin, according to the procedure provided by the
    Ministry.
    Moreover, such pre-enrolment is subject to the quota set for by the Italian Department of Education each year.
    پیشاپیش ممنون برای کمکتون
    خوب اینکه معلومه! شما پیش پذیرش گرفتین و حالا باید وقت سفارت بگیرین و برای ویزا. مدارکت لازم رو برای اینکار در تاپچیک مرتبط پی بگیرین.
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Junior Member

سلام دوستان
    نمیدونم سوالم تکراریه یا نه ولی هرچی گشتم مشابه پیدا نکردم و خیلی برام حیاتیه این سوال خواهشا جواب بدین:
    من از بورس اِراسموس پذیرش گرفتم و نهایتا مکاتبات را که انجام دادم از دانشگاه مقصد توی ایتالیا به صورت ایمیل یه نامه پذیرش به زبان ایتالیایی برام فرستادن که فقط یک صفحه پی دی اف هست و مسئول دانشگاه نوشته که همین همه ی اطلاعات لازم برای ویزا را داره.
    ولی مشکل من وزارت علومه چون مشمولم! میخوام ببینم این صفحه را پرینت کنم براشون ببرم کارم راه میفته یا حتما اصلش نیاز هست؟؟
    دوم اینکه اونجا تحصیلمون به زبان انگلیسی هست و منم برای مدرک زبان میخواستم مدرک ام اس آر تی ارائه بدم به وزارت علوم. حالا با این نامه که به زبون ایتالیاییه و توش هیچ اشاره ای به زبان تحصیلی نکرده، ازم قبول میکنن اون مدرک زبان رو؟؟؟ سفارت ایتالیا چطور؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

دوستان اگه کسی با یه پذیرش برای ویزا اقدام کنه ولی بخواد واسه یه دانشگاه دیگه ثبت نام کنه بعد از اینکه اومد ایتالیا مشکلی پیش نمیاد؟

Junior Member

سلام
    من 2 روز دیگه وقت سفارت دارم و دانشگاه گفته بود توی اکتبر جواب بورس ها رو اعلام می کنه ولی حالا یه ایمیل زده و گفته جوابا تو نوامبر میاد
    با این وضع من پس فردا بدون اینکه بدونم بورس دارم یا نه برم سفارت برام مشکلی بوجود میاد ؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط apply101 نمایش پست ها
    سلام
    من 2 روز دیگه وقت سفارت دارم و دانشگاه گفته بود توی اکتبر جواب بورس ها رو اعلام می کنه ولی حالا یه ایمیل زده و گفته جوابا تو نوامبر میاد
    با این وضع من پس فردا بدون اینکه بدونم بورس دارم یا نه برم سفارت برام مشکلی بوجود میاد ؟
    درود
    بورس داشته باشید نمیخواد تمکن مالی بدید (بستگی به مقدار بورس هم داره) اگه نداشته باشید باید تمکن مالی هم تحویل بدید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)