صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 59

موضوع: نامه پذیرش دانشگاه

پیش فرض پاسخ : نامه پذیرش دانشگاه

بچه ها رزومه curriculum که باید بدیم مدرسه چی باید بنویسیم؟؟ میشه کمک کنید لطفا

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط tannazi_sh نمایش پست ها
    بچه ها رزومه curriculum که باید بدیم مدرسه چی باید بنویسیم؟؟ میشه کمک کنید لطفا
    همین کلمه رو گوگل کن کلی مطلب و راهنمایی پیدا میکنی و حتی سایت هایی هستن که بهت کمک کنند بنویسیش و شکل و ظاهرش رو درست کنی و چاپ کنی
    در کل باید شامل خلاصه از زندگی شامل اطلاعات شخصی و اتباطی، تحصیلات، سوابق کاری مرتبط، نمره های آزمون های مختلف، مهارت های مختلف و ... باشه مهم اینه که بر خلاف خیلیا فکر نکن که کار سختیه و باید داستان بنویسی اتفاقا باید خیلی خلاصه و شسته رفته باشه

Member dr_saeid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

صفحه 98 کتاب اسپرسو 2 نمونه
    curriculum داره. براتون آپلود میکنم. امیدوارم به کارتون بیاد.ببخشید اگر کیفیتش بده. دوستان اگر کیفیت بهترش رو دارن اینجا آپلود کنند

تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

در ادامه حرف دوست عزیز آقا سعید این رو هم مدنظر داشته باشید CV که برای ایتالیا نوشته میشه باید به فرمت اروپایی باشه لااقل برای برخی دانشگاهها من دیدم که توی مدارکشون که خواستند دقیقا به این موضوع اشاره کردند و گفتند که curriculum vitae europeo میخوان و من سرچ کردم البته نتیجه های زیادی هم بدست آوردم که یک نمونه ش رو براتون میذارم.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط Garibaldi : February 19th, 2016 در ساعت 06:58 PM

سلام دوستان.

دانشگاه با اینکه انگلیسی زبان هس؛ بهم میگه ما خودمون مستقیم به سفارت اسامی پذیرفته شده رو میدیم. من چیکار کنم؟ البته منم میتونم از جدول داخل سایت دانشگاه که لیست اسامی پذیرفته شده رو نوشته؛ پرینت بگیرم. آیا میتونم همینو به عنوان نسخه پذیرش ارایه بدم ؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط rzh نمایش پست ها
    سلام دوستان.

دانشگاه با اینکه انگلیسی زبان هس؛ بهم میگه ما خودمون مستقیم به سفارت اسامی پذیرفته شده رو میدیم. من چیکار کنم؟ البته منم میتونم از جدول داخل سایت دانشگاه که لیست اسامی پذیرفته شده رو نوشته؛ پرینت بگیرم. آیا میتونم همینو به عنوان نسخه پذیرش ارایه بدم ؟
    درود
    شما باهاشون تماس بگیرید وبگید که یه نامه ای دال بر اینکه این دانشگاه شما رو پذیرش کرده بدن و بگید که ایران هم برای انجام کار هام لازم دارم.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام دوستان.سوالی داشتم که ممنون میشوم راهنمایی کنید.
    من امتحان استرنی مدرسه ایتالیایی شرکت کردم و قبول شدم.مدارک اولیه رو هم به مدرسه ارائه دادم و برای اواسط اردیبهشت وقت کنسولگری برام تعیین کردند.
    من انتخابی که به مدرسه ایتالیایی تهران معرفی کردم از سایت miur و با سایر مدارک به سفارت ارسال شده،مستر معماری میلان بود.ولی بعد از ساخت پروفایل در سایت polimi دیر اقدام کرده و فرصت اپلای آنلاین ترم پاییز تمام شده بود.ایمیل زدم به دانشگاه و پرسیدم.گفته وپیشنهاد داد برای ترم دوم 2016 2017 اقدام کنم و یک ماه دیگه مدارک آنلاین بفرستم و اپلای کنم.
    میخواستم بپرسم الان با این اوصاف ویزا به من برای پاییز میدهند یا خیر؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood59 نمایش پست ها
    سلام دوستان.سوالی داشتم که ممنون میشوم راهنمایی کنید.
    من امتحان استرنی مدرسه ایتالیایی شرکت کردم و قبول شدم.مدارک اولیه رو هم به مدرسه ارائه دادم و برای اواسط اردیبهشت وقت کنسولگری برام تعیین کردند.
    من انتخابی که به مدرسه ایتالیایی تهران معرفی کردم از سایت miur و با سایر مدارک به سفارت ارسال شده،مستر معماری میلان بود.ولی بعد از ساخت پروفایل در سایت polimi دیر اقدام کرده و فرصت اپلای آنلاین ترم پاییز تمام شده بود.ایمیل زدم به دانشگاه و پرسیدم.گفته وپیشنهاد داد برای ترم دوم 2016 2017 اقدام کنم و یک ماه دیگه مدارک آنلاین بفرستم و اپلای کنم.
    میخواستم بپرسم الان با این اوصاف ویزا به من برای پاییز میدهند یا خیر؟
    درود
    نخیر شما باید با مدرسه صحبت کنید و بگید برای ترم دوم اقدام کنید زمان ویزا برای ترم دوم متفاوت هست.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام.
    من امروز با سفارت تماس گرفتم و درباره نامه پذیرش سوال پرسیدم.
    قابل توجه دوستانی که مثه من دانشگاهشون انگلیسی زبان هس و پذیرش گرفتن ولی دانشگاه نامه ای دال بر پذیرش بهشون نداده و اعلام کرده که خودش به سفارت لیست پذیرفته شده ها رو میفرسته:
    سفارت گف مشکلی نداره‌. گف میتونید همون پرینت ایمیل که نشون میده پذیرفته شدید یا مثلا اگه تو سایت دانشگاه اسامی رو زدن، همون رو پرینت بگیرید و بیارید.

موفق باشید

Junior Member

درود
    نامه پذيرش پلي تكنيك ميلان كه اومده تو پروفايلم رو پرينت بگيرم ببرم براي سفارت كافيه؟ نياز به تاييد از جايي نيس؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)