صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 59

موضوع: نامه پذیرش دانشگاه

Moderator

پیش فرض پاسخ : نامه پذیرش دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Tinadsj نمایش پست ها
    درود
    نامه پذيرش پلي تكنيك ميلان كه اومده تو پروفايلم رو پرينت بگيرم ببرم براي سفارت كافيه؟ نياز به تاييد از جايي نيس؟
    درود
    بله کافیه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام دوستان
    1)واسه دانشگاه بولونیا پرینت نامه پذیرش که برام ایمیل شده کافیه واسه مصاحبه سفارت؟(چون تو مدارک لازم حرفی از اصل نامه پذیرش نزده)
    2) اگرچه به این موضوع مرتبط نیست ولی با عرض معذرت میپرسم. ترجمه شناسنامه تو مدارک خواسته شده نیست ولی اینجا دوستان گفتن که باید برای مصاحبه برده بشه. ترجمه انگلیسی با تاییدات دادگستری و خارجه کافیه یا حتما باید ایتالیایی باشه؟
    پیشاپیش ممنون

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط parsaei1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    1)واسه دانشگاه بولونیا پرینت نامه پذیرش که برام ایمیل شده کافیه واسه مصاحبه سفارت؟(چون تو مدارک لازم حرفی از اصل نامه پذیرش نزده)
    2) اگرچه به این موضوع مرتبط نیست ولی با عرض معذرت میپرسم. ترجمه شناسنامه تو مدارک خواسته شده نیست ولی اینجا دوستان گفتن که باید برای مصاحبه برده بشه. ترجمه انگلیسی با تاییدات دادگستری و خارجه کافیه یا حتما باید ایتالیایی باشه؟
    پیشاپیش ممنون
    درود
    بله کافیه
    به ایتالیایی باید باشه.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

با سلام
    ببخشید شخصی اگه از دو دانشگاه پذیرش گرفته باشه میتونه کارای سفارتش رو با یک پذیرش انجام بده ولی بعدا بره به اون دانشگاه دیگه؟
    ممنون از پاسختون

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط baran30073 نمایش پست ها
    با سلام
    ببخشید شخصی اگه از دو دانشگاه پذیرش گرفته باشه میتونه کارای سفارتش رو با یک پذیرش انجام بده ولی بعدا بره به اون دانشگاه دیگه؟
    ممنون از پاسختون
    درود
    نخیر امکانش نیست شماباید دانشگاه را انتخاب کنید بعد برید سفارت و کلیه مدارکی که داده میشه بر اساس اون دانشگاه و شهر هست.

Junior Member

سلام
    من از دانشگاه تور ورگاتا رم پذیرش گرفتم ولی توی نامه ای که واسم دادن گفتن باید برم سفارت pre-enrollment انجام بدم و DOV بگیرم تا نامه رسمی پذیرش برای ویزای دانشجویی بهم بدن...متن زیر قسمتی از نامه ست :
    Before receiving our Formal Admission Letter, you need to:
    complete the pre-enrolment procedures (to be carried out at the competent Italian diplomatic authorities
    in your home country). For further information please refer to
    http://economia.uniroma2.it/master-s...re-enrollment/
    send a scanned copy of the documents (consular formalisation of documents, including
    Dichiarazione di Valore in Loco) to the following e-mail address masterofscience@economia.uniroma2.it
    Once we will have received a scanned copy of these documents via e-mail, the Formal Admission Letter,
    necessary for your study visa application, will be issued.

حالا به نظرتون من باید چیکار کنم؟ همین نامه را برای سفارت ببرم یا چی؟
    با تشکر

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط i_man نمایش پست ها
    سلام
    من از دانشگاه تور ورگاتا رم پذیرش گرفتم ولی توی نامه ای که واسم دادن گفتن باید برم سفارت pre-enrollment انجام بدم و DOV بگیرم تا نامه رسمی پذیرش برای ویزای دانشجویی بهم بدن...متن زیر قسمتی از نامه ست :
    Before receiving our Formal Admission Letter, you need to:
    complete the pre-enrolment procedures (to be carried out at the competent Italian diplomatic authorities
    in your home country). For further information please refer to
    http://economia.uniroma2.it/master-s...re-enrollment/
    send a scanned copy of the documents (consular formalisation of documents, including
    Dichiarazione di Valore in Loco) to the following e-mail address masterofscience@economia.uniroma2.it
    Once we will have received a scanned copy of these documents via e-mail, the Formal Admission Letter,
    necessary for your study visa application, will be issued.

حالا به نظرتون من باید چیکار کنم؟ همین نامه را برای سفارت ببرم یا چی؟
    با تشکر
    درود
    اگه تو این نامه نوشته که از این دانشگاه پذیرش دارید تمام مدارکتون را اماده کنید و برید سفارت همراه ویزا دیکلریشن رو هم میدن که بعد گرفتن میتونید برای دانشگاه بفرستید.
    ایران پری اینرلمنت نیست یه بار میرید سفارت و همه کارهاتون را میکنید و منتظر ویزا میشید.

سلام دوستان.
    دانشگاه یه نامه برای من فرستاده به عنوان نامه پذیرش مثلا! که اسم همه کسایی که برای این دوره دکترا قبول شدن نوشته شده. اسم منم هست و در توضیحات پایین صفحه نوشته که من دانشجوی خارجی هستم و اینقدر بورس دارم. نامه هم به ایتالیایی هست.
    به نظر شما این به عنوان نامه پذیرش و بورس قابل قبول هست برای سفارت؟
    فک کنم اینا تا حالا داشنجوی ایرانی نداشتن! روال کار سفارت ما رو نمیدونن. هر چی میگم یه نامه بدین فقط با اسم من، میگن همین خوبه!!
    از سفارت بپرسم که این نامه قابل قبول هست براشون یا نه؟ اگه آره کدوم شماره سفارت این سوال های تحصیلی رو جواب میدن؟ اگه نه برم رو مخ منشی گروه که شاید زحمت بکشن یه نامه بهتر بدن؟؟
    با تشکر

Junior Member

سلام
    توی مدارک مورد نیاز برای سفارت ایتالیا در مقطع فوق لیسانس زده شده شرح دروس رو هم میخوان. میخواستم بدونم این شرح دروس حتما باید مهر خورده و رسمی باشه؟ چون شرح دروسی که من نوشتم رو دانشگاه مهر نمیزنه .
    میدونم مرتبط نیست ولی توی خود موضوع شرح دروسم اینو پرسیدم ولی بازم گفتن انجمن نامرتبطه جوابی نگرفتم!

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط m920627 نمایش پست ها
    سلام
    توی مدارک مورد نیاز برای سفارت ایتالیا در مقطع فوق لیسانس زده شده شرح دروس رو هم میخوان. میخواستم بدونم این شرح دروس حتما باید مهر خورده و رسمی باشه؟ چون شرح دروسی که من نوشتم رو دانشگاه مهر نمیزنه .
    میدونم مرتبط نیست ولی توی خود موضوع شرح دروسم اینو پرسیدم ولی بازم گفتن انجمن نامرتبطه جوابی نگرفتم!

درود
    نخیر نیازی به مهر نیست همین کافیه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)