صفحه 8 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 89

موضوع: فرم درخواست روادید (فرم روادید پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرم درخواست روادید (فرم روادید پست اول)

با سلام
    لطفا در ارتباط با پر کردن فرم ویزای ملی راهنمتیی بفرمایید:
    1-مشخصات میزبان رو باید اسم دانشگاه رو بنویسیم یا هتل؟
    2-تعداد دفعات مورد درخواست ورود برای ویزای دانشجویی باید مولتی یا چند بار باشه؟
    با تشکر

سلام.
    من تو ایران ارشد میخونم، ولی میخوام انصراف بدم و تو ایتالیا ارشد بخونم. دلیل اینکه هنوز انصراف ندادم هم اینه که اگه به هر دلیلی ویزا نگرفتم بتونم به ارشدم تو ایران ادامه بدم.
    سوالم اینه که توی فرم درخواست ویزا توی قسمت شغل و نشانی محل تحصیل چی بنویسم؟ خالی بذارم یا بنویسم بیکار یا اسم دانشگاه ارشد رو بنویسم؟
    و اینکه آیا سفارت ایتالیا روی ارشد دوم حساسه و ممکنه به این خاطر ویزا نده؟
    این سوال رو واسه این می پرسم چون سفارت آلمان رو ارشد دوم حساسه و اونایی که ارشد دوم میخونن باید فرم امنیتی پر کنن. آیا ایتالیا هم اینجوریه؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط HoldenCaulfild نمایش پست ها
    سلام.
    من تو ایران ارشد میخونم، ولی میخوام انصراف بدم و تو ایتالیا ارشد بخونم. دلیل اینکه هنوز انصراف ندادم هم اینه که اگه به هر دلیلی ویزا نگرفتم بتونم به ارشدم تو ایران ادامه بدم.
    سوالم اینه که توی فرم درخواست ویزا توی قسمت شغل و نشانی محل تحصیل چی بنویسم؟ خالی بذارم یا بنویسم بیکار یا اسم دانشگاه ارشد رو بنویسم؟
    و اینکه آیا سفارت ایتالیا روی ارشد دوم حساسه و ممکنه به این خاطر ویزا نده؟
    این سوال رو واسه این می پرسم چون سفارت آلمان رو ارشد دوم حساسه و اونایی که ارشد دوم میخونن باید فرم امنیتی پر کنن. آیا ایتالیا هم اینجوریه؟
    درود
    نخیر سفارت حساس نیست ولی بهتره از اول به ارشد دوم اشاره ای نکنید چون برای بورس به مشکل بر میخورید. همون بهتره که بزنید بیکار و سفارت هم راجب این موضوع گیری نمیده.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    نخیر سفارت حساس نیست ولی بهتره از اول به ارشد دوم اشاره ای نکنید چون برای بورس به مشکل بر میخورید. همون بهتره که بزنید بیکار و سفارت هم راجب این موضوع گیری نمیده.
    آخه من پارسال از آلمان ویزای شینگن گرفتم و براشون گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه ارشد بردم. میترسم تو سیستم کشورهای شینگن باشه و اگه بنویسم بیکار به خاطر خلاف واقع گویی ریجکت بشم.
    و درضمن مگه پروسه ی سفارت و بورس دوتا مقوله ی جدا نیستن؟ یعنی سفارت به سازمان بورس اطلاعات منو میفرسته که اگه به ارشدم اشاره کنم بهم بورس نمیدن؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط HoldenCaulfild نمایش پست ها
    آخه من پارسال از آلمان ویزای شینگن گرفتم و براشون گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه ارشد بردم. میترسم تو سیستم کشورهای شینگن باشه و اگه بنویسم بیکار به خاطر خلاف واقع گویی ریجکت بشم.
    و درضمن مگه پروسه ی سفارت و بورس دوتا مقوله ی جدا نیستن؟ یعنی سفارت به سازمان بورس اطلاعات منو میفرسته که اگه به ارشدم اشاره کنم بهم بورس نمیدن؟
    مشکلی نمیشه و سفارت ها باهم در ارتباط نیستند. حالا تصمیم با خود شماست گفتن و نگفتن فرقی نمیکنه. برای سفارت مشکل ارشد دوم ندارید ولی برای بورس دارید.(نخیر ارگان ها سوا از هم دیگر هستند)
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

مشکلی نمیشه و سفارت ها باهم در ارتباط نیستند. حالا تصمیم با خود شماست گفتن و نگفتن فرقی نمیکنه. برای سفارت مشکل ارشد دوم ندارید ولی برای بورس دارید.(نخیر ارگان ها سوا از هم دیگر هستند)
    ممنون.
    من الان یادم افتاد که تو رزومه ای که باهاش اپلای کردم نوشته بودم که تو ایران ارشد میخونم. پس به احتمال زیاد بورس بهم تعلق نمیگیره.

Junior Member

با سلام. یک سوالی دارم که چندین بار دوستان در این تاپیک پرسیدن ولی من جوابی پیدا نکردم براش.امیدوارم دوستان با تجربه کمک کنن.
    در بخش میزبان بایستی مشخصات دانشگاه و شماره تماس و ایمیل مثلا گروه مربوطه یا دفتر ادمیشن رو داد ؟ و یا مشخصات هتل و محل اقامت ؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    shiraz uni

این همون فرم d هست و میتونه دستی پر بشه یا حتما باید تایپی باشه؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    shiraz uni

پیش فرض پاسخ : فرم درخواست روادید

درود
    دوست عزیز فرمت فرم هونطور که قبلا هم گفتم توی کاغذ A3 به طوری که پشت رو مثل دفترچه باشه و رنگی باید پرینت گرفته بشه.
    الانم اونطوریه؟ یعنی در a3 پرینت رنگی بگیریم هر صفحه در یک کاغذ ؟

Moderator

پیش فرض پاسخ : فرم درخواست روادید

نقل قول نوشته اصلی توسط Rana20868 نمایش پست ها
    الانم اونطوریه؟ یعنی در a3 پرینت رنگی بگیریم هر صفحه در یک کاغذ ؟
    همون فایل را بدید به پرینتی و بگید که تو آ3 پشت و رو رنگی میخوام خودشون پرینت میگیرند براتون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)