صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 89

موضوع: فرم درخواست روادید (فرم روادید پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرم درخواست روادید

سلام
    یه فرم دیگه هم روی سایت سفارت هست که مشخصاتی مثل وضعیت تاهل رو هم می خواد به نام پرسشنامه درخواست روادید. می خواستم بپرسم وضعیت تاهل اینجا چقدر در صدور ویزا برای مراحل بعد موثره؟؟ من نامزدم پذیرش گرفته و باید بره و می خوایم قبل رفتنش اینجا عقد کنیم. این تاثیری تو ویزای دانشجویی ایشون و توریستی من نداره که تاریخ عقدمون نزدیک تاریخ رفتن ایشون باشه؟؟ یا اصلا می خووام بدونم اگه گرینه متاهل درج بشه مدرکی باید در این رابطه ارائه بشه؟ مثل شناسنامه یا سند ازدواج؟
    با تشکر

Member rafcity آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی خودرو - (IUST)

سلام بر اساتید سایت.
    من یکی از دوستام 2 تا بچه یکی 7 ساله یکی 9 ساله داره و از همسرش اجازه خروج هم داره. میخواستم ببینم واسه گرفتن ویزای دانشجویی و اینکه بچه هاشم بیاره همراش مشکلی نداره؟ امکانش هست؟
    با تشکر.
    همیشه نگات به اون بالا باشه تا دلت ازین پایینیا نگیره . . .

Junior Member

سلام دوستان
    کسی می دونه که ساعت مراجعه به کنسولگری برای دریافت ویزا روز یکشنبه به چه صورت هست؟ ممنون می شم اگه جواب بدید...

Junior Member

سلام دوستان
    من یه سوال دارم آیا هیچ وقت میشه سفارت ویزای دانشجویی کسی رو رد کنه؟ من ویزای آمریکام به خاطر کار نفتی رد شد میخواستم بدونم سفارت ایتالیا هم همچین گزینهای داره؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Merak نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوال دارم آیا هیچ وقت میشه سفارت ویزای دانشجویی کسی رو رد کنه؟ من ویزای آمریکام به خاطر کار نفتی رد شد میخواستم بدونم سفارت ایتالیا هم همچین گزینهای داره؟
    درود
    نه دوست عزیز ایتالیا در مورد رشته های حساسی که وجود داره حساس نیست و اگه مدارکت کامل باشه ویزا رو میده و مشکلی نخواهی داشت.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    نه دوست عزیز ایتالیا در مورد رشته های حساسی که وجود داره حساس نیست و اگه مدارکت کامل باشه ویزا رو میده و مشکلی نخواهی داشت.
    مرسی دوست عزیز پس مطمئنید چون من یکی از دوستانم از استرالیا هم بابت این مساله که کار نفتی داشته امروز ریجکت شد. پس از اروپا مطمئنید دیگه

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Merak نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز پس مطمئنید چون من یکی از دوستانم از استرالیا هم بابت این مساله که کار نفتی داشته امروز ریجکت شد. پس از اروپا مطمئنید دیگه
    بابت ایتالیا نگران نباش.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران-دانشگاه آزاد شهرکرد

سلام دوستان
    من برای پذیرش یکی از دانشگاه های ایتالیا اقدام کردم ولی نمیدونم چه زمانی برای سفارت و کارهای مربوط به سفارت اقدام کنم.دانشگاه هم دائم تأکید میکنه با سفآرت کشورت تماس بگیر.آخه هنوز پذیرش نیمده من به سفارت چی بگم؟کسی متونه به من بگه باید چیکار کنم؟
    واقعا ممنون میشم

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط nerazzurri نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای پذیرش یکی از دانشگاه های ایتالیا اقدام کردم ولی نمیدونم چه زمانی برای سفارت و کارهای مربوط به سفارت اقدام کنم.دانشگاه هم دائم تأکید میکنه با سفآرت کشورت تماس بگیر.آخه هنوز پذیرش نیمده من به سفارت چی بگم؟کسی متونه به من بگه باید چیکار کنم؟
    واقعا ممنون میشم
    درود
    دوست عزیز نگران نباش همه دانشگاه ها میگن که با سفارت حرف بزن ول الان نه.
    بعد اینکه پذیرشت اومد و ادمیشن رو برات میل کردن همه مدارک رو آماده میکنی و به وقتش میری سفارت هنوز زوده بزار ادمیشن بیاد بعد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران-دانشگاه آزاد شهرکرد

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    دوست عزیز نگران نباش همه دانشگاه ها میگن که با سفارت حرف بزن ول الان نه.
    بعد اینکه پذیرشت اومد و ادمیشن رو برات میل کردن همه مدارک رو آماده میکنی و به وقتش میری سفارت هنوز زوده بزار ادمیشن بیاد بعد.
    درود بر شما دوست عزیز
    ممنون از راهنمایی شما.بنابراین تو ددلاین هم پس من کار خاصی نباید انجام بدم.چون دانشگاه گفته 28 می جواب پذیرش میده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)