صفحه 3 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 89

موضوع: فرم درخواست روادید (فرم روادید پست اول)

Moderator

پیش فرض پاسخ : فرم درخواست روادید

نقل قول نوشته اصلی توسط nerazzurri نمایش پست ها
    درود بر شما دوست عزیز
    ممنون از راهنمایی شما.بنابراین تو ددلاین هم پس من کار خاصی نباید انجام بدم.چون دانشگاه گفته 28 می جواب پذیرش میده
    بعد اینکه جواب پذیرش اومد 28می با سفارت تماس بگیر و یه وقت بدن برو کارات رو انجام بده که یه روزه میشه انجام داد.
    سال پیش ددلاینه سفارت 30 جون بود امسال هنوز معلوم نیست.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندشی شیمی.بولونیا

سلام
    یه سوال کلی هست ولی فکر‌کردم ممکنه اینجا مرتبط باشه
    توی فرم ها یا سوالاتی که میشه. میپرسن که مثلا برادر یا خواهرت کجان و چه کار میکنن؟ و اینکه مثلا خواهر من از طریق سفارت ایتالیا رفته وارد اروپا شده و حالا جای دیگه پناهنده شده...ممکنه پوینت منفی برا من داشته باشه؟

Junior Member

درود بر دوستان
    چند تا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید
    1-برای تشکیل پرونده برای ویزا روز خاصی باید کنسولگری بریم؟ و ایا ددلاین داره؟
    2- برای تشکیل پرونده ترجمه ها باید آماده باشه یا بدون اونها هم میشه غعلا پرونده تشکیل داد؟
    3-یه جا خوندم برای ویزای مقطع ارشد ترجه دیپلم لازم نیست ولی تو مدارک مورد نیاز ویزا درج شده، پس دیپلم و پیش دانشگاههی رو هم ترجمه کنیم؟
    4- کورس دیسکریپشن بدون مهر برای دانشگاه فرستادم ولی برای ویزا حتما مهر باید داشته باشه؟ اگر پاسخ مثبته، وزارت علوم مهر میکنه؟
    از وقتی که میگذارید پیشاپیش سپاسگزارم

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط iranbanoo نمایش پست ها
    درود بر دوستان
    چند تا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید
    1-برای تشکیل پرونده برای ویزا روز خاصی باید کنسولگری بریم؟ و ایا ددلاین داره؟
    2- برای تشکیل پرونده ترجمه ها باید آماده باشه یا بدون اونها هم میشه غعلا پرونده تشکیل داد؟
    3-یه جا خوندم برای ویزای مقطع ارشد ترجه دیپلم لازم نیست ولی تو مدارک مورد نیاز ویزا درج شده، پس دیپلم و پیش دانشگاههی رو هم ترجمه کنیم؟
    4- کورس دیسکریپشن بدون مهر برای دانشگاه فرستادم ولی برای ویزا حتما مهر باید داشته باشه؟ اگر پاسخ مثبته، وزارت علوم مهر میکنه؟
    از وقتی که میگذارید پیشاپیش سپاسگزارم
    درود
    دوست عزیز همین تاپیک هایی که تو قسمت روادید هست رو بخونی به جواب همه سوالاتت میرسی.
    چه مدارکی مورد نیاز هست کی باید از سفارت وقت بگیری مدارک چطوری باید باشه همشون تو تاپیک های مربوطه هست.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

بهنام جان درود بر شما
    سپاسگزارم از پاسخت... راستش من همه تاپیکها رو خوندم ولی سردرگم شدم.. مثلا فکر کنم یه جا خوندم کنسولگری روزهای سه شنبه و پنج شنبه باید رفت ولی هر چی میگردم پیداش نمیکنم که مطمین شم

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط iranbanoo نمایش پست ها
    بهنام جان درود بر شما
    سپاسگزارم از پاسخت... راستش من همه تاپیکها رو خوندم ولی سردرگم شدم.. مثلا فکر کنم یه جا خوندم کنسولگری روزهای سه شنبه و پنج شنبه باید رفت ولی هر چی میگردم پیداش نمیکنم که مطمین شم
    من این تاپیک رو زدم و بزرگ هم زدم که موضوع مهم تا بچه ها حتما بخونن شما چطور پیدا نکردی.
    گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی

Junior Member mani30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electronic engineer

لینک مستقیم فرم ویزا برای سفارت ایتالیا :

http://www.esteri.it/visti/pdf/Formu...zionale_EN.pdf

موفق باشید.
    آیا بال‌زدن پروانه‌ای در برزیل می‌تواند باعث ایجاد تندباد در تگزاس شود؟

Moderator

مانی جان مرسی بابت فرم ولی فرم صحیح رو اینجا آپلود میکنم اونی که شما گذاشتی قابل پرینت نیست.
    باید این فایل رو به صورت پشت و رو در کاغذ A3 رنگی پرینت بگیرید یه عیر این قبول نیست.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member mani30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electronic engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    مانی جان مرسی بابت فرم ولی فرم صحیح رو اینجا آپلود میکنم اونی که شما گذاشتی قابل پرینت نیست.
    باید این فایل رو به صورت پشت و رو در کاغذ A3 رنگی پرینت بگیرید یه عیر این قبول نیست.
    بهنام جان باید فرم و خودمون پرینت بگیریم ببریم یا تو خود سفارت بهمون اماده اش رو میدن که پر کنیم؟
    آیا بال‌زدن پروانه‌ای در برزیل می‌تواند باعث ایجاد تندباد در تگزاس شود؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mani30 نمایش پست ها
    بهنام جان باید فرم و خودمون پرینت بگیریم ببریم یا تو خود سفارت بهمون اماده اش رو میدن که پر کنیم؟
    تو خود سفارت هم هست ولی اگه خودت انجام بدی و قبل رفتن پر کنی اونجا وقتت تلف نمیشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)