صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 89

موضوع: فرم درخواست روادید (فرم روادید پست اول)

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

پیش فرض پاسخ : فرم درخواست روادید (فرم روادید پست اول)

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    هر چی هست شغلتون همون را بزنید هیچ مشکلی نداره حتی نوشتن بیکار یعنی اکثرا همه همین موقعیت را دارند.
    اگر مثل بنده بیکار هستید لازم نیست چیزی بنویسید و خالی بذارید
    قسمت 33 هم نام کسانی که حساب به نام اونها هست بنویسید و در ضمن گزینه ی del richiedente رو هم علامت بزنید یا پر کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Siena-Finance

سلام آقا بهنام
    میشه لطفا لیست تمامی مدارکی که باید به در روز وقت سفارت تحویل بدم رو بفرمایید؟ توی سایت سفارت توشته شده عکس 35*40 منظورش چیه؟یعنی سه و نیم در 4؟ اگر عکسم بدون مقنعه و روسری باشه یعنی در واقع بی حجاب باشه ایرادی نداره؟آیا بیمه مسافرتی هم لازمه؟ ضمانت نامه محضری چطور؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط faezeh1987 نمایش پست ها
    سلام آقا بهنام
    میشه لطفا لیست تمامی مدارکی که باید به در روز وقت سفارت تحویل بدم رو بفرمایید؟ توی سایت سفارت توشته شده عکس 35*40 منظورش چیه؟یعنی سه و نیم در 4؟ اگر عکسم بدون مقنعه و روسری باشه یعنی در واقع بی حجاب باشه ایرادی نداره؟آیا بیمه مسافرتی هم لازمه؟ ضمانت نامه محضری چطور؟
    درود
    شما اگه همین انجمن مدارک مورد نیاز برای روادید دانشجویی رو نگاه کنید همه مدارک خواسته شده تو اتجمن لیست شده.
    عکس هم فرقی نمیکنه ولی بهتره با حجاب باشه هر چی هم باشه دارید از ایران خارج میشید و مغایر قوانیین هست.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام. یک سوال نسبتا فنی دارم!
    من در فرم ویزا، ایتالیا رو بعنوان اولین کشوری که بهش وارد میشم معرفی کردم. حالا اگر بخوام مثلا قبل از رفتن به ایتالیا با ویزای دانشجویی که بهم خواهند داد یه دوری توی اروپا بزنم (مثلا اول به بلژیک وارد شم) این مسئله مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    سپاسگزارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezatlb نمایش پست ها
    سلام. یک سوال نسبتا فنی دارم!
    من در فرم ویزا، ایتالیا رو بعنوان اولین کشوری که بهش وارد میشم معرفی کردم. حالا اگر بخوام مثلا قبل از رفتن به ایتالیا با ویزای دانشجویی که بهم خواهند داد یه دوری توی اروپا بزنم (مثلا اول به بلژیک وارد شم) این مسئله مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    سپاسگزارم
    ویزایی که به شما میدن فقط مخصوص ایتالیاست و شنگن نیست... وقتی وارد ایتالیا شدید میرید تقاضای پرمسو میدید وقتی گرفتی اونموقع میتونی به هر کجایی از منطقه شنگن که خواستی بری

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط i_man نمایش پست ها
    ویزایی که به شما میدن فقط مخصوص ایتالیاست و شنگن نیست... وقتی وارد ایتالیا شدید میرید تقاضای پرمسو میدید وقتی گرفتی اونموقع میتونی به هر کجایی از منطقه شنگن که خواستی بری
    عجب!
    مگر ویزایی که میدن، شنگن نوع D نیست؟ اگر شنگن باشه مشکلی نباید داشته باشه که!

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezatlb نمایش پست ها
    عجب!
    مگر ویزایی که میدن، شنگن نوع D نیست؟ اگر شنگن باشه مشکلی نباید داشته باشه که!
    وروذ اول باید ایتالیا باشه وگرنه مشکل ایجاد میشه.
    بعد اینکه وارد شدید میتونید با همون ویزا برید کشور های دیگه.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام،

این فرم A3 به دو زبان فارسی و ایتالیایی هست، این ایراد نداره؟

من فردا صبح اول وقت، وقت سفارت دارم، لطفا سریع بم بگین. خیلی وقت ندارم دیگه.

شرمنده

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid_2413 نمایش پست ها
    سلام،

این فرم A3 به دو زبان فارسی و ایتالیایی هست، این ایراد نداره؟

من فردا صبح اول وقت، وقت سفارت دارم، لطفا سریع بم بگین. خیلی وقت ندارم دیگه.

شرمنده
    درود
    نخیر اوکی هست.

Junior Member

با درود خدمت تمامی دوستان
    ببخشید من توی پر کردن این فرم دو تا سوال دارم
    یکی اینکه برای پر کردن مشخصات فرد میزبان باید مشخصات کسی که زیر نامه پذیرش رو امضا کرده بنویسیم یا نه؟
    سوال دوم هم اینکه برای هزینه های سفر باید اون گزینه خود متقاضی رو بزنم و پرداخت نقدی ؟

ممنون میشم اگه پاسخ بدین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)