صفحه 1 از 11 12345678910 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 106

موضوع: رزرو بلیط هواپیما

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

پیش فرض رزرو بلیط هواپیما

پرینت رزواسیون بلیط هواپیما یکی از مدارکی هست که سفارت ایتالیا از هر متقاضی ای که بخواهد برای ویزای دانشجویی اقدام کند درخواست می کند.
    بلیطی که برای ویزای دانشجویی گرفته میشود باید یک طرفه باشد.
    سوالات و مشکلات مرتبط با بلیط هواپیما قابل بحث در این تاپیک میباشند.
    ویرایش توسط behnamhg : December 8th, 2015 در ساعت 01:29 AM
    "L'amor che move il sole e l'altre stelle"
    Dante Alighieri

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رزرو بلیط هواپیما

سلام ممنون از لطفتون .میشه در مورد این بلیط هواپیما و نحوه رزرو اون هم یه توضیحاتی بدین .ممنون میشم

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

تا این تاریخی که من دارم این پست رو میزنم بهترین راه برای رزرو کردن هواپیما turkishairlines هست که شما میرین داخل وبسایتش یه ID درست میکنین و بعد وارد ID میشی از قسمت reservation پرواز موردنظرتون رو انتخاب میکنین غالبا سفارت پرواز رفت و برگشتی میخواد، بعد از انتخاب پرواز و پر کردن فرم اطلاعات مسافر گزینه pay later رو انتخاب میکنین و در اینصورت بلیط شما 10 روز رزرو میمونه توصیه میشه که رزرو بلیط رو 1 روز قبل از اینکه بخواین برین سفارت انجام بدین، سپس در قسمت show ticket میتونین بلیط خودتون رو پرینت کنین و به راحتی به سفارت ارایه کنین.
    Dante Alighieri

Junior Member

من از این سایت turkishairlines امروز بلیط رزرو کردم. برای یک هفته رزرو باقی می مونه. یه سوال داشتم. اگه قرار باشه اول برم یه شهر دیگه بعد از اونجا با ترن برم (یه فاصله 1 ساعته)، فقط بلیط پرواز اوکی هست؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط sara825 نمایش پست ها
    من از این سایت turkishairlines امروز بلیط رزرو کردم. برای یک هفته رزرو باقی می مونه. یه سوال داشتم. اگه قرار باشه اول برم یه شهر دیگه بعد از اونجا با ترن برم (یه فاصله 1 ساعته)، فقط بلیط پرواز اوکی هست؟
    بله مشکلی نداره کافیه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط tommy angelo نمایش پست ها
    تا این تاریخی که من دارم این پست رو میزنم بهترین راه برای رزرو کردن هواپیما turkishairlines هست که شما میرین داخل وبسایتش یه ID درست میکنین و بعد وارد ID میشی از قسمت reservation پرواز موردنظرتون رو انتخاب میکنین غالبا سفارت پرواز رفت و برگشتی میخواد، بعد از انتخاب پرواز و پر کردن فرم اطلاعات مسافر گزینه pay later رو انتخاب میکنین و در اینصورت بلیط شما 10 روز رزرو میمونه توصیه میشه که رزرو بلیط رو 1 روز قبل از اینکه بخواین برین سفارت انجام بدین، سپس در قسمت show ticket میتونین بلیط خودتون رو پرینت کنین و به راحتی به سفارت ارایه کنین.
    با درود. مگه روز تحویل ویزا غیر از رسید ,مدارک دیگه ای هم باید ببریم؟ دوباره رزرو بلیط اونهم دو طرفه باید به سفارت نشون بدیم؟
    میشه یه تاپیک جدیدم واسه تحویل ویزا باز کنین؟
    با سپاس

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MasterInEng نمایش پست ها
    با درود. مگه روز تحویل ویزا غیر از رسید ,مدارک دیگه ای هم باید ببریم؟ دوباره رزرو بلیط اونهم دو طرفه باید به سفارت نشون بدیم؟
    میشه یه تاپیک جدیدم واسه تحویل ویزا باز کنین؟
    با سپاس
    دوست عزیز رزرو بلیط رو لازم نیست موقع تحویل ویزا ببرین شما فقط باید رسید و بیمه 1 ساله ببرین این تاپیک هم برای مدارک مورد نیاز تشکیل پرونده دانشجویی هست، سال گذشته چون دستگاهشون خراب بود گفتن هرکی پروازش نزدیکه بلیط رو بیاره که ویزاش رو زودتر صادر کنیم که هیچ ربطی هم به پرواز رزرویی که به سفارت داده بودن بچه ها نداشت همون بلیط اصلی شون رو بردن
    Dante Alighieri

با دفتر نمایندگی ایران ایر که تماس گرفتم گفت اگه ویزا یه ساله باشه یه طرفه میشه صادر بشه.
    دوستانی که تجربه بیشتری دارن لطفا راهنمایی کنید که با ویزای سه ماهه دانشجوییترکیش ایر و یا ایران ایر ر اگه یه طرفه بگیریم مشکل ساز میشه پس?

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط MasterInEng نمایش پست ها
    با دفتر نمایندگی ایران ایر که تماس گرفتم گفت اگه ویزا یه ساله باشه یه طرفه میشه صادر بشه.
    دوستانی که تجربه بیشتری دارن لطفا راهنمایی کنید که با ویزای سه ماهه دانشجوییترکیش ایر و یا ایران ایر ر اگه یه طرفه بگیریم مشکل ساز میشه پس?
    نه هیچ مشکلی داره.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

با ویزای ۱۷۰ رزه تو فرودگاه بلیط یه طرفه ر قبول می کنن؟ یکی هم ۱ تا ۳ کیلو اضافه بار با ترکیش یا پگاسوس جریمه میخوره?
    MERCI

صفحه 1 از 11 12345678910 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)