صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 106

موضوع: رزرو بلیط هواپیما

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رزرو بلیط هواپیما

سلام دوستان.
    من بلیط از turkish airline رزرو کردم.تو بلیط شماره صندلیم و شماره پرواز مشخص نیست و گفته تا پرداخت نشه شماره صندلیم و جزییاتش مشخص نمیشه و تا 10 روز دیگه به حالت رزرو باقی می مونه. من این برگه را پیرینت بگیرم بدم سفارت کفایت میکنه؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط farzaaane نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من بلیط از turkish airline رزرو کردم.تو بلیط شماره صندلیم و شماره پرواز مشخص نیست و گفته تا پرداخت نشه شماره صندلیم و جزییاتش مشخص نمیشه و تا 10 روز دیگه به حالت رزرو باقی می مونه. من این برگه را پیرینت بگیرم بدم سفارت کفایت میکنه؟
    درود
    موقع اینکه انلاین رزرو میکنید بعد اتمام پروسه یه صفحه بهتون میفرسته که مشخصات پرواز و اسمتون هست همون کفایت میکنه شما بعد چک این صندلیتون معلوم میشه اگه حتی بلیط واقعی هم بخوایید تهیه کنید اگه بخوایید خودتان صندلیتون را انتخاب کنید باید کلی هزینه اضافی بدید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

ببخشید من از ترکیش ایرلاین بلیط گرفتم. ولی این چیزی که برام ایمیل شده اصلا شبیه بلیط نیست و میشه با فتوشاپ هم درست بشه. آیا از جای خاصی باید پرینت رو تهیه کرد؟میشه اگه نمونه ای از رزرواتون دارید بزارید من ببینم. و اینکه بالای این صفحه نوشته تا 14 ساعت اگه پول پرداخت نشه رزرو کنسل میشه خوب اینجوری میفهمن که الکیه

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط shai64 نمایش پست ها
    ببخشید من از ترکیش ایرلاین بلیط گرفتم. ولی این چیزی که برام ایمیل شده اصلا شبیه بلیط نیست و میشه با فتوشاپ هم درست بشه. آیا از جای خاصی باید پرینت رو تهیه کرد؟میشه اگه نمونه ای از رزرواتون دارید بزارید من ببینم. و اینکه بالای این صفحه نوشته تا 14 ساعت اگه پول پرداخت نشه رزرو کنسل میشه خوب اینجوری میفهمن که الکیه

سلام

پرینت همان برگه فرستاده شده با ایمیل ترکیش ایرلاین یا سربرگ ان را برای سفارت ببرید کافی است. انچه که برای سفارت مهم است فقط رزرواسیون بلیط است.

ارادت

Banned
    رشته و دانشگاه
    shiraz uni

نقل قول نوشته اصلی توسط shai64 نمایش پست ها
    خیلی از مدارک که به سفارت میره صوری هست به جز اون مدارک اصلی

Junior Member

دوستان الان یه هفته ای هست از خیلی از بچه هایی که به کنسولگری مراجعه میکنن پرواز رفت و برگشت میخوان. من خودم وقت سفارتم 3 خرداد بود و فقط پرواز رفت تحویل دادم و هیچ ایرادی هم نگرفتن ولی گویا در چند هفته گذشته از خیلی ها پرواز رفت و برگشت میخوان که تاریخ پرواز برگشت رو گفتن میتونه 6 ماه بعد رفت باشه. دوستانی که وقت سفارت دارن پرواز رفت و برگشت رو با هم رزرو کنن که اگه توی سفارت به هر دلیلی پرواز برگشت رو هم ازشون خواستن ارائه بدن.

Junior Member

سلام دوستان در تأیید پست قبلی خواهرم دیروز برای تأیید مدارک به سفارت مراجعه کرده بود و چون بلیت رو به صورت یک طرفه رزرو کرده بود رزرو بلیت رو قبول نکردن و نقص مدرک لحاظ کردن. حتماً بلیت رو به صورت رفت و برگشت رزرو کنید تا مجبور نشید دوباره به سفارت مراجعه کنید. (واقعاً قانونهاشون برام جای سواله دانشجو که توریست نیست لازم باشه بلیت برگشت ارائه بده تا مطمئن بشن تا تاریخ مشخصی حتماً برمی گرده.)

Banned
    رشته و دانشگاه
    shiraz uni

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsdghn نمایش پست ها
    سلام دوستان در تأیید پست قبلی خواهرم دیروز برای تأیید مدارک به سفارت مراجعه کرده بود و چون بلیت رو به صورت یک طرفه رزرو کرده بود رزرو بلیت رو قبول نکردن و نقص مدرک لحاظ کردن. حتماً بلیت رو به صورت رفت و برگشت رزرو کنید تا مجبور نشید دوباره به سفارت مراجعه کنید. (واقعاً قانونهاشون برام جای سواله دانشجو که توریست نیست لازم باشه بلیت برگشت ارائه بده تا مطمئن بشن تا تاریخ مشخصی حتماً برمی گرده.)
    وقتی مدارک صوری هست اونم مفهومش را از دست میده عملا بلیط رفت نباشه برگشت باشه برگشت نباشه رفت باشه. جمله داخل پرانتز منظورم بود

Junior Member

سلام
    دوستان كسي اطلاع داره براي ترم پاييز بليط هواپيما رو براي چه تاريخي رزرو كنيم؟
    و تاريخ برگشت كي باشه
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sasan021_m نمایش پست ها
    سلام
    دوستان كسي اطلاع داره براي ترم پاييز بليط هواپيما رو براي چه تاريخي رزرو كنيم؟
    و تاريخ برگشت كي باشه
    ممنون
    بلیط برگشت رو می تونید 6 ماه بعد از بلیط رفت بگیرید که اگه سفارت خواست ارائه بدید. این 6 ماه رو سفارت به بعضیا گفته ایده اله

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)