نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 106

موضوع: رزرو بلیط هواپیما

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : رزرو بلیط هواپیما

دوستان سلام

من حدود 20 روز دیگه نوبت دارم برای تشکیل پرونده برای ویزای دانشجویی. بلیطی که من رزرو کردم (از ترکیش ایر) فقط 8 روز مهلت داره که پرداخت رو انجام بدم تا به صورت قطعی رزرو بشه. حالا سوال من اینه که

1- میخواستم بدونم چنین رزروی برای سفارت مورد قبول هست؟؟؟؟ چون راستش من میخوام فعلا یک رزرو سوری ببرم و بعدش که ویزا اومد یک بلیت دقیق و واقعی بخرم. حالا میخوام بدونم سوری رزرو کردن بلیت مشکل ساز نمیشه؟؟؟؟ یک موقع نمیگن که موقعی که خواستی بعد 21 روز بیای و ویزات رو تحویل بگیری باید رزرو تاییده شده (پرداخت شده) بلیتت رو بیاری؟؟؟؟ من رزروی که انجام دادم رو عکس گرفتم و به همین پست پیوست کردم. ممنون میشم اگر کسی تجربه ای داره راهنمایی کنه که این رزروی که من الان انجام دادم مشکل ساز میشه یا خیر ( البته این رو بگم که نزدیک وقت سفارت یک بار دیگه رزرو انجام میدم چون این رزروی که الان انجام دادن عملا فقط تا 8 روز معتبره).

2- فرض کنید من در تاریخ 10 ژانویه 2016 میرم سفارت برای تشکیل پرونده و تاریخ پرواز بلیت سوری که رزرو کردم برای 20 فوریه 2016 هست. آیا بعدا که ویزا اومد و خواستم بلیت واقعی بخرم، حتما باید همان تاریخ 20 فوریه 2016 باشه؟؟؟ یا مثلا میتونه چند روز اینور یا اونور بشه؟؟؟

2- میخوام بدونم ایرادی داره که تاریخ بلیطی که برای سفارت میبرم حدود 2ماه بعد از تاریخ تشکیل پرونده باشه؟؟؟ فرض کنید من در تاریخ 10 ژانویه 2016 میرم سفارت برای تشکیل پرونده و تاریخ پروازم برای 25 فوریه 2016 هست (یعنی تقریبا 2 ماه بعدش). آیا اشکالی داره؟؟؟؟

ممنون میشم اگر کسی بدونه پاسخ بده.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: png 1.png (69.5 کیلوبایت, 119 views)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)