صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 106

موضوع: رزرو بلیط هواپیما

پیش فرض پاسخ : رزرو بلیط هواپیما

سلام
    نوشته شده بود بر اساس تاریخ پرواز ویزاها رو میدن.
    از طرفی برای تایید مدارک بورس بهتره بعد اومدن ویزا رفت سفارت.

حالا یه سوالی: اگه تاریخ واقعی که میخوایم بریم حدودای 1 تا 15 سپتامبر باشه، میشه رزرو صوری بلیطو برای 15 آگوست گرفت؟
    (واسه اینکه اینجوری وقت بیشتری برای مراجعه به سفارت برای تایید مدارک میمونه.)

Member
    رشته و دانشگاه
    Political Science - KIAU

نقل قول نوشته اصلی توسط fanif نمایش پست ها
    سلام
    نوشته شده بود بر اساس تاریخ پرواز ویزاها رو میدن.
    از طرفی برای تایید مدارک بورس بهتره بعد اومدن ویزا رفت سفارت.

حالا یه سوالی: اگه تاریخ واقعی که میخوایم بریم حدودای 1 تا 15 سپتامبر باشه، میشه رزرو صوری بلیطو برای 15 آگوست گرفت؟
    (واسه اینکه اینجوری وقت بیشتری برای مراجعه به سفارت برای تایید مدارک میمونه.)
    ظاهرا ویزاها رو توی آگست میدن.
    با فرض اینکه دم رفتن ویزا رو بدن، شما می‌تونی مدارک بورس رو‌ آماده کنی و بعد از گرفتن ویزا، یک روز بری سفارت و‌ تایید مدارک رو‌ بگیری.

Junior Member

دوستان این سایت ترکیش ارلاین تهش اطلاعات کارت میخواد ! هیچ گزینه ی pay laterای هم نداره ! کسی به این مشکل برنخورده تا حالا ؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Veritas نمایش پست ها
    دوستان این سایت ترکیش ارلاین تهش اطلاعات کارت میخواد ! هیچ گزینه ی pay laterای هم نداره ! کسی به این مشکل برنخورده تا حالا ؟
    دو نوع هست هم میتونید پرداخت کنید هم میتونید پی لتر کنید دوباره امتحان کنید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Airplane Technology Engineering

دوستان سلام

اگه ایشالا مشکلی برای صدور ویزا پیش نیاد از سپتامبر دانشجو میشم توی میلان و میخواستم از ماهان بلیط یکطرفه بگیرم. احتمالا ممکنه بگین صبر کنم تا نتیجه ویزا بیاد. ولی خب به نظرم خرید بلیط الان بهتره. ( بنا به دلایلی )

توی خرید آنلاینش مشکلی نبود ( من تا مرحله پرداخت رفتم ولی بلیط رو نخردیم)
    اما آژانس ها میگن که باید حتما بلیط 2 طرفه بگیری
    مثلا تاریخ رفت 10 سپتامبر بگیرم و تاریخ برگشت open شش ماهه یا یکساله ( بسته به ویزا ) و نمیشه بلیط یه طرفه آژانس صادر کنه مگه اینکه طرف اقامت اون کشور رو داشته باشه.
    با این حساب جدای از اینکه هزینه بلیط بیشتر میشه ، چون تاریخ برگشتم مشخص نیست خواستم خرید آنلاین یکطرفه انجام بدم

به نظرتون ممکنه مشکلی پیش بیاد

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط smpj نمایش پست ها
    دوستان سلام

اگه ایشالا مشکلی برای صدور ویزا پیش نیاد از سپتامبر دانشجو میشم توی میلان و میخواستم از ماهان بلیط یکطرفه بگیرم. احتمالا ممکنه بگین صبر کنم تا نتیجه ویزا بیاد. ولی خب به نظرم خرید بلیط الان بهتره. ( بنا به دلایلی )

توی خرید آنلاینش مشکلی نبود ( من تا مرحله پرداخت رفتم ولی بلیط رو نخردیم)
    اما آژانس ها میگن که باید حتما بلیط 2 طرفه بگیری
    مثلا تاریخ رفت 10 سپتامبر بگیرم و تاریخ برگشت open شش ماهه یا یکساله ( بسته به ویزا ) و نمیشه بلیط یه طرفه آژانس صادر کنه مگه اینکه طرف اقامت اون کشور رو داشته باشه.
    با این حساب جدای از اینکه هزینه بلیط بیشتر میشه ، چون تاریخ برگشتم مشخص نیست خواستم خرید آنلاین یکطرفه انجام بدم

به نظرتون ممکنه مشکلی پیش بیاد
    درود
    هیچ مشکلی نداره یک طرفه اوکی هست.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام. من از طریق سایت ترکیش ایرلاین میخوام بلیط رزرو کنم برای سفارت برا تاریخ یک نوامبر به جنووا. خوبیش اینه که نیاز به پرداخت نداره برای رزرو. اما از شانس من، ترکیش ایرلاین تا تاریخ 29 اکتبر پرواز داره به جنوا، اما از این تاریخ به بعد خیلی عجیبه که دیگه به جنوا پرواز نداره!! کاش تا سه روز بعدشم پرواز داشت من رزرو میکردم. دوستان میتونن کمکم کنن از چه راه دیگه ای برا اینجا بلیط رزرو کنم که مثل ترکیش ایرلاین نیاز به پرداخت پول نباشه برای رزرو کردن. الاتحاد و الیتالیا همشون مبلغشو باید واریز کنی برای رزرو ممنونم

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط roozbeh5310 نمایش پست ها
    سلام. من از طریق سایت ترکیش ایرلاین میخوام بلیط رزرو کنم برای سفارت برا تاریخ یک نوامبر به جنووا. خوبیش اینه که نیاز به پرداخت نداره برای رزرو. اما از شانس من، ترکیش ایرلاین تا تاریخ 29 اکتبر پرواز داره به جنوا، اما از این تاریخ به بعد خیلی عجیبه که دیگه به جنوا پرواز نداره!! کاش تا سه روز بعدشم پرواز داشت من رزرو میکردم. دوستان میتونن کمکم کنن از چه راه دیگه ای برا اینجا بلیط رزرو کنم که مثل ترکیش ایرلاین نیاز به پرداخت پول نباشه برای رزرو کردن. الاتحاد و الیتالیا همشون مبلغشو باید واریز کنی برای رزرو ممنونم
    درود
    مهم نیست مستقیم به جنوا برید میتونید برای روم هم بلیط رزور کنید.

Junior Member

سلام

من از دانشگاه ترنتو پذیرش گرفتم، دو تا سوال درباره رزرو بلیط داشتم:

1) ترنتو فرودگاه نداره و دانشگاه به من گفت باید بیای میلان و بعد با اتوبوس بیای ترنتو. برای این مشکل باید چیکار کنم؟
    2) از کدوم هواپیمایی بهتره بلیط بگیرم، چون بیشتر جاها بلیط رفت و برگشت میدن نه فقط بلیط رفت؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Nimaz نمایش پست ها
    سلام

من از دانشگاه ترنتو پذیرش گرفتم، دو تا سوال درباره رزرو بلیط داشتم:

1) ترنتو فرودگاه نداره و دانشگاه به من گفت باید بیای میلان و بعد با اتوبوس بیای ترنتو. برای این مشکل باید چیکار کنم؟
    2) از کدوم هواپیمایی بهتره بلیط بگیرم، چون بیشتر جاها بلیط رفت و برگشت میدن نه فقط بلیط رفت؟
    درود
    1-مشکلی نیست خیلی از شهر ها هستند که فرودگاه ندارند و بچه ها با اتوبوس یا ترن میرند و خیلی هم راحت هست. نگران نباشید.
    2-همه ایرلاین ها بلیط یکطرفه میدند و هیچ کجای دنیا هیچ ایرلاینی نیست که بگه بلیط رو دو طرفه میفروشم.(این کلک دو طرفه بودن برای آژانس ها هست که پول اضافی بگیرند) شما تمام ایرلاین ها را چک کنید و ببینید کدومش افر داره. همه پرواز ها رو هم میتوانید انلاین چک کنید و موقع چک کردن One way بزنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)