صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 106

موضوع: رزرو بلیط هواپیما

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رزرو بلیط هواپیما

درود
    بچه ها بلیطی که رزرو میکنیم را بعد از صدور ویزا میشه تغییر داد یا با همون پرواز حتما باید بری؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush08 نمایش پست ها
    درود
    بچه ها بلیطی که رزرو میکنیم را بعد از صدور ویزا میشه تغییر داد یا با همون پرواز حتما باید بری؟
    درود
    مشکلی نیست میتونی چند روز بعد اون بری.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

چی جوری میشه تو سایت TURKISH AIR LINE عضو شم؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط maria.a نمایش پست ها
    چی جوری میشه تو سایت TURKISH AIR LINE عضو شم؟
    عضو هم بشی میشه نشی هم sign up میکنی و regester میکنی تموم.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

تو سایت TURKISH AIR LINE وقتی pay later رو انتخاب می کنی در آخر فقط یک کد رزرو میده ولی برای پرینت بلیط ticket number می خواد که برای اون باید پرداخت رو انجام بدی .
    سفارت این کد رزرو رو می خواد یا ticket number ؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط apply101 نمایش پست ها
    تو سایت TURKISH AIR LINE وقتی pay later رو انتخاب می کنی در آخر فقط یک کد رزرو میده ولی برای پرینت بلیط ticket number می خواد که برای اون باید پرداخت رو انجام بدی .
    سفارت این کد رزرو رو می خواد یا ticket number ؟
    درود
    در اخرین مرحله براتون همه مشخصات پرواز به همراه مشخصات شما رو میده که همین رو پرینت بگیرید کافیه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Environmental Engineering/ Politechnic Universitty of Milan

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مد

سلام، من همراه با مدارک ویزا، پرینت رزرو بلیت هواپیما به تاریخ 20 فوریه رو تحویل دادم ولی این رزرو در صورتی که تا سه روز آینده خریداری نشه، لغو می شه...آیا امکان داره به خاطر لغو رزرو بلیت ویزامو ریجکت کنن؟؟

Moderator

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک میلان (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مد

نقل قول نوشته اصلی توسط parparoo نمایش پست ها
    سلام، من همراه با مدارک ویزا، پرینت رزرو بلیت هواپیما به تاریخ 20 فوریه رو تحویل دادم ولی این رزرو در صورتی که تا سه روز آینده خریداری نشه، لغو می شه...آیا امکان داره به خاطر لغو رزرو بلیت ویزامو ریجکت کنن؟؟
    درود
    نه مشکلی نداره.

Junior Member

دوستان سلام

من چند روز دیگه نوبت دارم برای تشکیل پرونده برای ویزای دانشجویی (برای مقطع دکترا)

میخواستم بدونم آیا میتونم در لحظه تشکیل پرونده بلیت رزرو شده هواپیما رو هم ارائه بدم؟ اگر جواب مثبت هست، آیا باید بلیت رفت و برگشت رو ارائه کنم؟؟؟؟ یا میتونم فقط بلیت رفت رو ارائه کنم؟؟؟؟ آخه من از کجا بدونم تاریخ برگشتم کی هست؟؟؟ شاید اصلا نخواستم تا 3 سالی که مقطع دکترام تمام میشه برگردم یا اصلا شاید خواستم 6 ماه بعد از شروع درسم بیام واسه چند روز ایران و به خانوادم سر بزنم. به طور کلی منظورم اینه که سخته آدم بخواد تاریخ بلیت برگشت به ایران رو تخمین بزنه.

ممنون میشم دوستانی که در این زمینه تجربه دارن راهنمایی کنن.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط man123123 نمایش پست ها
    دوستان سلام

من چند روز دیگه نوبت دارم برای تشکیل پرونده برای ویزای دانشجویی (برای مقطع دکترا)

میخواستم بدونم آیا میتونم در لحظه تشکیل پرونده بلیت رزرو شده هواپیما رو هم ارائه بدم؟ اگر جواب مثبت هست، آیا باید بلیت رفت و برگشت رو ارائه کنم؟؟؟؟ یا میتونم فقط بلیت رفت رو ارائه کنم؟؟؟؟ آخه من از کجا بدونم تاریخ برگشتم کی هست؟؟؟ شاید اصلا نخواستم تا 3 سالی که مقطع دکترام تمام میشه برگردم یا اصلا شاید خواستم 6 ماه بعد از شروع درسم بیام واسه چند روز ایران و به خانوادم سر بزنم. به طور کلی منظورم اینه که سخته آدم بخواد تاریخ بلیت برگشت به ایران رو تخمین بزنه.

ممنون میشم دوستانی که در این زمینه تجربه دارن راهنمایی کنن.

باید شما کلیه مدارک ویزا و تحصیلی رو به طور کامل ارائه بدید.
    بلیط رفت کافیه یه نگاه به این سه صفحه بکنید چندین بار گفته شده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)