صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 106

موضوع: رزرو بلیط هواپیما

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رزرو بلیط هواپیما

دوستان سلام

من حدود 20 روز دیگه نوبت دارم برای تشکیل پرونده برای ویزای دانشجویی. بلیطی که من رزرو کردم (از ترکیش ایر) فقط 8 روز مهلت داره که پرداخت رو انجام بدم تا به صورت قطعی رزرو بشه. حالا سوال من اینه که

1- میخواستم بدونم چنین رزروی برای سفارت مورد قبول هست؟؟؟؟ چون راستش من میخوام فعلا یک رزرو سوری ببرم و بعدش که ویزا اومد یک بلیت دقیق و واقعی بخرم. حالا میخوام بدونم سوری رزرو کردن بلیت مشکل ساز نمیشه؟؟؟؟ یک موقع نمیگن که موقعی که خواستی بعد 21 روز بیای و ویزات رو تحویل بگیری باید رزرو تاییده شده (پرداخت شده) بلیتت رو بیاری؟؟؟؟ من رزروی که انجام دادم رو عکس گرفتم و به همین پست پیوست کردم. ممنون میشم اگر کسی تجربه ای داره راهنمایی کنه که این رزروی که من الان انجام دادم مشکل ساز میشه یا خیر ( البته این رو بگم که نزدیک وقت سفارت یک بار دیگه رزرو انجام میدم چون این رزروی که الان انجام دادن عملا فقط تا 8 روز معتبره).

2- فرض کنید من در تاریخ 10 ژانویه 2016 میرم سفارت برای تشکیل پرونده و تاریخ پرواز بلیت سوری که رزرو کردم برای 20 فوریه 2016 هست. آیا بعدا که ویزا اومد و خواستم بلیت واقعی بخرم، حتما باید همان تاریخ 20 فوریه 2016 باشه؟؟؟ یا مثلا میتونه چند روز اینور یا اونور بشه؟؟؟

2- میخوام بدونم ایرادی داره که تاریخ بلیطی که برای سفارت میبرم حدود 2ماه بعد از تاریخ تشکیل پرونده باشه؟؟؟ فرض کنید من در تاریخ 10 ژانویه 2016 میرم سفارت برای تشکیل پرونده و تاریخ پروازم برای 25 فوریه 2016 هست (یعنی تقریبا 2 ماه بعدش). آیا اشکالی داره؟؟؟؟

ممنون میشم اگر کسی بدونه پاسخ بده.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: png 1.png (69.5 کیلوبایت, 119 views)

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط man123123 نمایش پست ها
    دوستان سلام

من حدود 20 روز دیگه نوبت دارم برای تشکیل پرونده برای ویزای دانشجویی. بلیطی که من رزرو کردم (از ترکیش ایر) فقط 8 روز مهلت داره که پرداخت رو انجام بدم تا به صورت قطعی رزرو بشه. حالا سوال من اینه که

1- میخواستم بدونم چنین رزروی برای سفارت مورد قبول هست؟؟؟؟ چون راستش من میخوام فعلا یک رزرو سوری ببرم و بعدش که ویزا اومد یک بلیت دقیق و واقعی بخرم. حالا میخوام بدونم سوری رزرو کردن بلیت مشکل ساز نمیشه؟؟؟؟ یک موقع نمیگن که موقعی که خواستی بعد 21 روز بیای و ویزات رو تحویل بگیری باید رزرو تاییده شده (پرداخت شده) بلیتت رو بیاری؟؟؟؟ من رزروی که انجام دادم رو عکس گرفتم و به همین پست پیوست کردم. ممنون میشم اگر کسی تجربه ای داره راهنمایی کنه که این رزروی که من الان انجام دادم مشکل ساز میشه یا خیر ( البته این رو بگم که نزدیک وقت سفارت یک بار دیگه رزرو انجام میدم چون این رزروی که الان انجام دادن عملا فقط تا 8 روز معتبره).

2- فرض کنید من در تاریخ 10 ژانویه 2016 میرم سفارت برای تشکیل پرونده و تاریخ پرواز بلیت سوری که رزرو کردم برای 20 فوریه 2016 هست. آیا بعدا که ویزا اومد و خواستم بلیت واقعی بخرم، حتما باید همان تاریخ 20 فوریه 2016 باشه؟؟؟ یا مثلا میتونه چند روز اینور یا اونور بشه؟؟؟

2- میخوام بدونم ایرادی داره که تاریخ بلیطی که برای سفارت میبرم حدود 2ماه بعد از تاریخ تشکیل پرونده باشه؟؟؟ فرض کنید من در تاریخ 10 ژانویه 2016 میرم سفارت برای تشکیل پرونده و تاریخ پروازم برای 25 فوریه 2016 هست (یعنی تقریبا 2 ماه بعدش). آیا اشکالی داره؟؟؟؟

ممنون میشم اگر کسی بدونه پاسخ بده.
    درود
    اوکیه هیچ مشکلی نداره.
    خود سفارت یه وقتی رو برای پرواز در نظر میگیره که میگه از این تاریخ به بعد باشه.(اگه هم دکترا باشه هر تاریخی بگیرید اوکیه)
    همینی که رزرو کردی کافیه.
    خواستی هم بلیط بگیری چند روز بعدش رو میتونی بگیری مشکلی نداره. نمیخواد که درست همون روز باشه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

دوستان عزیز دقت کنید، تو سایت مدرسه نوشته بلیط رفت و برگشت، من زنگ زدم مدرسه از خود خانم نجاتی پرسیدم گفت بله بلیط باید رفت برگشت باشه!
    آقا بهنام آقا رضا و دیگر دوستان، چقدر این خبر رو تایید میکنید؟ آیا حرف مدرسه رو تایید میکنید؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Garibaldi نمایش پست ها
    دوستان عزیز دقت کنید، تو سایت مدرسه نوشته بلیط رفت و برگشت، من زنگ زدم مدرسه از خود خانم نجاتی پرسیدم گفت بله بلیط باید رفت برگشت باشه!
    آقا بهنام آقا رضا و دیگر دوستان، چقدر این خبر رو تایید میکنید؟ آیا حرف مدرسه رو تایید میکنید؟
    درود
    اون مدرسه من تا حالا ندیدم یه حرف حساب بزنه و راس بگه همش خوشن به پیچوندن جماعت.
    یکی نیست به این مدرسه بگه آخه دانشجو که میره برای درس چه معلوم یه ماه دیگه یا 3 سال دیگه برگرده که میگی بلیط رفت و برگشت بخر.
    آقا تنها بلیط رفت اوکی هست و هیچ مشکلی نداره.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام‌ دوستان.
    دانشگاهی که‌پذیرش گرفتم، تو برگامو واقع شده و خود برگامو ۵۰ دقیقه تا میلان فاصله داره‌

تنها پروازی که مستقیم میبره خود برگامو، هواپیمایی پگاسوس هس ولی مشکلش اینه رزرو اینترنتی نداره. یعنی میشه رزرو کرد ولی فرداش سریع کنسل میشه اگه واریز پول نکنم.

۱. الان من میتونم همون پرینت رزرو یک روزه رو ببرم سفارت؟ ممکنه سفارت بدونه که پرواز پگاسوس رزروی نیس و مچم رو بگیره؟ :-)

۲. اگه بخوام بلیط واسه میلان رزرو کنم چی؟ سفارت گیر نمیده که تو شهرت میلان نیس ولی چرا واسه میلان پرواز رزرو کردی؟ همونطور که گفتم، برگامو خیلی خیلی به میلان نزدیکه.

ممنون میشم کمک کنید.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط rzh نمایش پست ها
    سلام‌ دوستان.
    دانشگاهی که‌پذیرش گرفتم، تو برگامو واقع شده و خود برگامو ۵۰ دقیقه تا میلان فاصله داره‌

تنها پروازی که مستقیم میبره خود برگامو، هواپیمایی پگاسوس هس ولی مشکلش اینه رزرو اینترنتی نداره. یعنی میشه رزرو کرد ولی فرداش سریع کنسل میشه اگه واریز پول نکنم.

۱. الان من میتونم همون پرینت رزرو یک روزه رو ببرم سفارت؟ ممکنه سفارت بدونه که پرواز پگاسوس رزروی نیس و مچم رو بگیره؟ :-)

۲. اگه بخوام بلیط واسه میلان رزرو کنم چی؟ سفارت گیر نمیده که تو شهرت میلان نیس ولی چرا واسه میلان پرواز رزرو کردی؟ همونطور که گفتم، برگامو خیلی خیلی به میلان نزدیکه.

ممنون میشم کمک کنید.
    درود
    مشکلی نیست برای میلان رزور کنید اگه یه موقع پرسیدن بگید با اتوبوس میرم که نمیپرسن نگران نباشید.

دوستان
    من بلیط هواپیما از سایت ترکیش ایرلاین رزرو کردم
    تاریخی که برای رزرو هتلم هست از 29 آگوست هست
    پرواز رو 28 آگوست رزرو کردم
    وقت سفارتم هم تقریبا یک ماه دیگه خواهد بود
    مشکلی نیست؟
    همین ایمیلی که برام ارسال کردند رو پرینت بگیرم؟
    ممنون از شما

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط Himmelblau نمایش پست ها
    دوستان
    من بلیط هواپیما از سایت ترکیش ایرلاین رزرو کردم
    تاریخی که برای رزرو هتلم هست از 29 آگوست هست
    پرواز رو 28 آگوست رزرو کردم
    وقت سفارتم هم تقریبا یک ماه دیگه خواهد بود
    مشکلی نیست؟
    همین ایمیلی که برام ارسال کردند رو پرینت بگیرم؟
    ممنون از شما
    شما اگر 28 آگوست میرسید باید همون 28 آگوست هم هتل بگیرید. میخواهید بهشون بگید این یک روز چکار میکنید؟!
    در ضمن از ایمیل پرینت نگیرید، توی همون ایمیل یک کد رزرو به شما میده که با وارد کردن اون کد و نام خانوادگیتون در سایت ترکیش، میتونید وارد صفحه ی مخصوص پرینت اطلاعات بشید.

Junior Member

درود بر شما و سپاس از پاسخ گویی و زحمات شما بزرگواران
    من برای تاریخ 5 جون وقت سفارت دارم
    از دانشگاه سیه نا برای مستر مدیریت پذیرش گرفتم
    هیچ اطلاعی در مورد رزرو بلیط هواپیما ندارم
    شروع ترم ام اول اکتبر هست
    به نظر شما برای چه تاریخی بلیط رو رزو کنم؟
    لطفا بفرمایید از چه ایرلاینی؟
    من مشهد هستم
    شنیدم که اگر تاریخ بلیط برای اواسط اگست باشه بهتر هست
    چون سفارت ممکنه ویزا رو سریع تر تحویل بده
    اما با توجه به اینکه من برای هزینه ها مشکل دارم می خوام تا جایی که ممکنه دیرتر برم ایتالیا
    که هزینه هتل ام زیاد نشه ...
    به همین خاطر تصمیم گرفتم تاریخ بلیطی رو که پرینت رزروشو برای سفارت میخوام ببرم
    29 اگست باشه و پرینت رزرو هتل هم از 29 اگست تا 20 روز بعد
    ولی بعد از اینکه به امید خدا ویزا رو گرفتم بلیط رو کنسل کنم
    و برای تاریخ 15 سپتامبر بلیط بخرم برا پرواز به روم و از اونجا هم برای سیه نا به طریقی برم.
    خواهشی که ازتون دارم اینه که منو راهنمایی بفرمایین که برای رزو بلیط برای نشون دادن به سفارت
    از چه ایرلاینی و چه زمانی رزرو رو انجام بدم و چیکار کنم که کنسلی اش هزینه ای نداشته باشه
    البته شنیدم که ظاهرا تا یک هفته فرصت هست برا کنسلی
    با توجه به اینکه من 8 روز دیگه بلیط برای تهران دارم و تا قبل از اون باید پرینت رزرو بلیط رو آماده کرده باشم
    ممنون میشم توصیه تون رو بفرمایید .... با سپاس از شما

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط paripejman نمایش پست ها
    درود بر شما و سپاس از پاسخ گویی و زحمات شما بزرگواران
    من برای تاریخ 5 جون وقت سفارت دارم
    از دانشگاه سیه نا برای مستر مدیریت پذیرش گرفتم
    هیچ اطلاعی در مورد رزرو بلیط هواپیما ندارم
    شروع ترم ام اول اکتبر هست
    به نظر شما برای چه تاریخی بلیط رو رزو کنم؟
    لطفا بفرمایید از چه ایرلاینی؟
    من مشهد هستم
    شنیدم که اگر تاریخ بلیط برای اواسط اگست باشه بهتر هست
    چون سفارت ممکنه ویزا رو سریع تر تحویل بده
    اما با توجه به اینکه من برای هزینه ها مشکل دارم می خوام تا جایی که ممکنه دیرتر برم ایتالیا
    که هزینه هتل ام زیاد نشه ...
    به همین خاطر تصمیم گرفتم تاریخ بلیطی رو که پرینت رزروشو برای سفارت میخوام ببرم
    29 اگست باشه و پرینت رزرو هتل هم از 29 اگست تا 20 روز بعد
    ولی بعد از اینکه به امید خدا ویزا رو گرفتم بلیط رو کنسل کنم
    و برای تاریخ 15 سپتامبر بلیط بخرم برا پرواز به روم و از اونجا هم برای سیه نا به طریقی برم.
    خواهشی که ازتون دارم اینه که منو راهنمایی بفرمایین که برای رزو بلیط برای نشون دادن به سفارت
    از چه ایرلاینی و چه زمانی رزرو رو انجام بدم و چیکار کنم که کنسلی اش هزینه ای نداشته باشه
    البته شنیدم که ظاهرا تا یک هفته فرصت هست برا کنسلی
    با توجه به اینکه من 8 روز دیگه بلیط برای تهران دارم و تا قبل از اون باید پرینت رزرو بلیط رو آماده کرده باشم
    ممنون میشم توصیه تون رو بفرمایید .... با سپاس از شما
    درود
    شما برای سفارت می تونید از طریق سایت ترکیش بدون پرداخت هیچ گونه هزینه بلیطتون رو رزرو کنید.
    ولی برای تهیه بلیط اصلی می توانید 10-15 روز قبل شروع کلاس ها اقدام کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)