صفحه 9 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 106

موضوع: رزرو بلیط هواپیما

Moderator

پیش فرض پاسخ : رزرو بلیط هواپیما

نقل قول نوشته اصلی توسط negar15 نمایش پست ها
    سلام
    سوالم شاید بی مرتبط به دانشجویی باشه ولی در مورد رزرو بلیط هواپیماس برا ویزای توریستیه.شهری که من میخوام برم(cagliari) تو لیست شهرهای ترکیش ایرلاین نیس.چجوری میتونم برای این شهر بلیط رزرو کنم چون مقصدمون کالیاری هست
    دوما چون وقت سفارت رو حدود 15روز زودتر از 3ماه حداکثر گرفتم(فاصله زمانی بین پرواز و وقت سفارت 3ماه و 15روز میباشد) میخوام دو سری بلیط رزرو کنم(و دو سری فرم سفارت با تاریخهای متفاوت پر کنم) که اگه قبول نکردن اونی که زودتر هست رو ارائه بدم ولی درخواست بدم during ویزامو زیاد کنن این اصلا امکانپذیر هست یا خیر؟
    درود
    نزدیکترین شهر به شهر مورد نظرتون که فرودگاه داره و ترکیش داره رزرو کنید و موقع سفارت بهشون میگید که از اون شهر با قطار یا اتوبوس میرید.
    یا اگه فرودگاه داره به یه اژانس بگید میتونند براتون رزرو کنند و بلیط را نخرید.
    نیازی نیست یک سری انجام بدید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

با سلام
    آیا به جز ترکیش ایرلاین خط هوایی دیگری هم هست که قابلیت رززو بلیط بدون پرداخت را داشته باشد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ram_call نمایش پست ها
    دوستان تازگی رفتم سفارت، واسه تاریخ رزرو گفت باید ۲۲ روز بعد از تاریخ مراجعه باشه. برای مقطع دکتری عرض کردم که الاف نشن دوستان.
    با سلام

لطف میکنید بیشتر توضیح بدین؟ چون من برای دکتری پذیرش دارم و وقت سفارت گرفتم.

با تشکر

Local Moderator

سلام

بله KML، قطر ایرویز، لوفتانزا و ...

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh7 نمایش پست ها
    با سلام
    آیا به جز ترکیش ایرلاین خط هوایی دیگری هم هست که قابلیت رززو بلیط بدون پرداخت را داشته باشد؟

با سلام

دوستان من هفته بعد مصاحبه دارم برای ویزای دانشجویی و از سایت ترکیش بلیط رفت و برگشت رزرو کردم( برگشت یرای حدودا 6 ماه بعد) با توجه به گفته دوستان. حالا با توجه به اینکه تو سایت سفارت نگفته که بلیط برگشت داشته باشیم، یه وقت اونجا گیر ندن بهمون که چرا بلیط برگشت گرفتین؟! ممنون میشم راهنمایی کنید. واینکه بلیط به صورت رفت برگشت باشه ربطی به اینکه برای چه مقطعی پذیرش داریم داره یا نه؟

با تشکر

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط rezamaleki84 نمایش پست ها
    با سلام

دوستان من هفته بعد مصاحبه دارم برای ویزای دانشجویی و از سایت ترکیش بلیط رفت و برگشت رزرو کردم( برگشت یرای حدودا 6 ماه بعد) با توجه به گفته دوستان. حالا با توجه به اینکه تو سایت سفارت نگفته که بلیط برگشت داشته باشیم، یه وقت اونجا گیر ندن بهمون که چرا بلیط برگشت گرفتین؟! ممنون میشم راهنمایی کنید. واینکه بلیط به صورت رفت برگشت باشه ربطی به اینکه برای چه مقطعی پذیرش داریم داره یا نه؟

با تشکر
    درود
    همین فروم را بخونید بار ها گفته شده نیاز به بلیط رفت و برگشت نیست و تنها بلیط رفت کافی هست.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    همین فروم را بخونید بار ها گفته شده نیاز به بلیط رفت و برگشت نیست و تنها بلیط رفت کافی هست.
    با سلام جسارتا تو همین فروم هم دوستان به عنوان تجربه گفتن که رفت و برگشت بگیرید. راستش میترسم گیر الکی بدن و نقص مدرک بشه. ببخشید میپرسم، من که بلیطم از سایت ترکیش فقط رزرو هستش، حالا ایرادی داره جهت اطمینان رفت و برگشت باشه؟

با تشکر از راهنماییتون
    ویرایش توسط behnamhg : May 19th, 2018 در ساعت 03:34 PM

با سلام جسارتا تو همین فروم هم دوستان به عنوان تجربه گفتن که رفت و برگشت بگیرید. راستش میترسم گیر الکی بدن و نقص مدرک بشه. ببخشید میپرسم، من که بلیطم از سایت ترکیش فقط رزرو هستش، حالا ایرادی داره جهت اطمینان رفت و برگشت باشه؟

با تشکر از راهنماییتون
    برای ویزای دانشجویی بلیط یکطرفه کافیست
    ویرایش توسط behnamhg : May 19th, 2018 در ساعت 03:35 PM

Moderator

با تشکر از راهنماییتون
    ساالیان سال بلیط را همه یکطرفه میگیرند و منطقی هم همین هست چون شما دانشجویی میرید نه توریستی پس یقینا شما نمیتونید بعد 6ماه وسط درسا برگردید ایران. بازم تصمیم با خود شماست دو طرفه هم مشکلی نخواهد داشت.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

تو سایت ترکیش وقتی بوک می کنیم، در مرحله آخر و تو پرینت رزرو نوشته شما 3 روز وقت دارید مبلغ بلیط را پرداخت کنید. حالا اگر 1 هفته قبل از مصاحبه رزرو کنیم و مبلغ و پرداخت نکنیم کنسل میشه.
    به نظرتون 3 روز قبل از مصاحبه رزرو کنم یا همین اوکی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)