صفحه 10 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 133

موضوع: رزرو هتل

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : رزرو هتل

سلام
    من در booking.com فقط چند هتل با booking without credit card در میلان پیدا کردم ولی همه 7-8 میلیون تومان هستند. از اونجایی که در reservation مبلغ هم نوشته میشه سفارت متوجه میشه که مسلما دانشجو این reservation را استفاده نخواهد کرد. ایا این reservation قابل قبول هست؟
    یک سوال دیگه اینکه من با credit card های مختلف از طریق ذوستانم از کشورهای متفاوت در booking.com اتاق رزرو کردم ولی برای همگی ایمیل invalid credit card اومد! کسی با همچین مشکلی مواجه شده؟ آیا هتل های ایتالیا با credit card کشورهای دیگه مشکل دارن؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh713 نمایش پست ها
    سلام
    من در booking.com فقط چند هتل با booking without credit card در میلان پیدا کردم ولی همه 7-8 میلیون تومان هستند. از اونجایی که در reservation مبلغ هم نوشته میشه سفارت متوجه میشه که مسلما دانشجو این reservation را استفاده نخواهد کرد. ایا این reservation قابل قبول هست؟
    یک سوال دیگه اینکه من با credit card های مختلف از طریق ذوستانم از کشورهای متفاوت در booking.com اتاق رزرو کردم ولی برای همگی ایمیل invalid credit card اومد! کسی با همچین مشکلی مواجه شده؟ آیا هتل های ایتالیا با credit card کشورهای دیگه مشکل دارن؟
    درود
    خوب بگردید پر هست مخصوصا شهرهای بزرگ زیاده.
    نخیر مشکلی با کردیت کارت ندارند و به احتمال زیاد کردیت کارت ها مشکلی دارند.
    شما با مستر کارت یا ویزا کارت معمولی هم امتحان کنید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh713 نمایش پست ها
    سلام

اگر میخواید هتل بوک کنید، برید سایت "جاباما" با کارت بانکی خودتون میتونید بوک کنید و واچر همراه با مهر هم میاد دمه خونتون، بعد از اینکه به سفارت نشون دادید میتونید طبق قوانین کنسلی، کنسلش کنید... من خودم برای خواهرم برای سفارت انگلیس این کار کردم بعد از دو هفته ام کنسل کردم پولم برگشت به حساب خودم

دوستان راهنمایی
    در صدر،آقا بهنام

توی بوکینگ که هتل رو بدون کردیت کارد بوک میکنم، پرینت که میگیرم اسمم نیست

سفارت ایراد گرفته

حتی در ایمیلی که برام میاد هم

هتلای مختلفم چک کردم
    راه حل؟

باید با یوزر پسورد وارد شی
    ویرایش توسط behnamhg : January 16th, 2018 در ساعت 03:30 PM دلیل: ترکیب پست

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط manchemyavelec_1944 نمایش پست ها
    دوستان راهنمایی
    در صدر،آقا بهنام

توی بوکینگ که هتل رو بدون کردیت کارد بوک میکنم، پرینت که میگیرم اسمم نیست

سفارت ایراد گرفته

حتی در ایمیلی که برام میاد هم

هتلای مختلفم چک کردم
    راه حل؟

باید با یوزر پسورد وارد شی
    درود
    وقتی وارد اکانتتون میشید رزرواتون اونجا هست میتونید ازشون پرینت بگیرید و به عنوان ووچر ببرید سفارت و مشکلی نداره.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

این هتل گرفتن بدون ویزا کارت یا با ویزا کارت بدون اعتبار:

ازونجا که همشون صوری هستن مشکل ساز نشه؟

یعنی از هتل درنیارن که هنوز کانفرم هست یا نه؟ و دیدن که لغو شده ویزا ریکت شیم؟

ApplyAbroad Superstar

سلام معمولا چنین جستجویی سفارت نمیکند. بعضی از سایتهای رزرو ولی بیمه لغو رزرو هم میفرشند که اگر مثلا نتوانستید بروید و هتل شمارا شارژ کرد مبلغ خسارت را به شما بر میگردانند.

حالا راه نداره
    برم فردا یک ووچر کانفرم شده از دفاتر هوایی بخرم با مهر آزانس

برم سفارت صداقت نشون بدم بگم تازه ایمیل کنسلی دریافت کردم
    اینم اصل اصل جایگزین؟
    به نظر من مشکلی نداره، شما حتی میتونید با سایت جاباما خودتون بوک کنید پولشم بدید وچر هم بگیرید به سفارت نشون بدید بعد از دو سه هفته کنسل و پولتونو پس بگیرید (حواستون به کنسلی تاریحا باشه)... خود آزانس ها هم اگر میگن پول میگیرن این کار میکنن به همین طریق عمل میکنند و بعدش کنسل میکنن پولشوتو پس میگیرن

نقل قول نوشته اصلی توسط MASCD نمایش پست ها
    به نظر من مشکلی نداره، شما حتی میتونید با سایت جاباما خودتون بوک کنید پولشم بدید وچر هم بگیرید به سفارت نشون بدید بعد از دو سه هفته کنسل و پولتونو پس بگیرید (حواستون به کنسلی تاریحا باشه)... خود آزانس ها هم اگر میگن پول میگیرن این کار میکنن به همین طریق عمل میکنند و بعدش کنسل میکنن پولشوتو پس میگیرن

سفارت قبول میکنه؟

با چه عنوانی مطرح کنم و وارد شم به سفارت؟چی بگم؟نگن چرا از اول دروغ گفتی؟

Moderator

سفارت قبول میکنه؟

با چه عنوانی مطرح کنم و وارد شم به سفارت؟چی بگم؟نگن چرا از اول دروغ گفتی؟
    دوست عزیز شما اول خونسردیتون را حفظ کنید و این همه هم شایعه پراکنی نکنید که ریجکت میشه و نمیشه، الان سالیانه سال هست که همه دانشجو ها از بوکینگ رزرو هتل میگیرند و بدون نقص ویزا میگیرند تا حالا حتی یه کیس هم نبوده که به خاطر نداشتن جای اقامت یا هتل ریجکت شده باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)